Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
06-11-2012, 23:07
Post: #21
Tongue RE: Nagrody - Listopad
Moze coś w tym jest? Ale skoro nagrody są dla najlepszych to po jakiego grzyba wszyscy na nie czekają? Czyżby wszyscy byli właśnie przed ich rozdaniem super hero? A może brakuje samokrytyki, wszystkim niezadowolonym z podziału? Dobrze wiecie jak jest i kto jest najbardziej niezadowolony z podziału - ten kto dużo muczy i mało mleka daje. Takie są moje i tylko moje spostrzeżenia. Bądźmy obiektywni. Dobranoc Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 06:36
Post: #22
RE: Nagrody - Listopad
Wiecie kiedy mają wypłacać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 09:03
Post: #23
RE: Nagrody - Listopad
Podobno wypłatę przesuneli na styczeń bo zabrakło kasy i chcą poczekać na nowy budżet Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 09:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2012 09:29 przez morski48.)
Post: #24
RE: Nagrody - Listopad
A moim zdaniem za robotę mamy wypłatę i dodatki (nawet ten najniższy, który ja mam). A na nagrodę trzeba zasłużyć - tak szczerze mówiąc to nawet nie wiem za co powinni je dawać no bo cóż nadzwyczajnego może zrobić funk na zielonej czy w ramach ochrony szlaków? Ok, niech trafi przewodnika z grupą afganów ale przecież ma za to pensję, cudzoziemcy robią to co mają w zakresie, operanty mają dodatek operacyjny, logistyk ma dostać za zaoszczędzony papier toaletowy? Nie wspomnę o ekspresach 8-godzinowcach - oni to w ogóle wyniki robią.
Wg mnie zamiast nagród niech zainwestują w sprzęt dla ludzi z pierwszej linii frontu to zakończą się spory odnośnie nagród. Brzmi to nierealnie ale tak to widzę.
Służba=wypłata!
A o tym nepotyzmie można by poemat napisać!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 09:58
Post: #25
RE: Nagrody - Listopad
morski48


oj kolego u was a u nas na podkarpaciu inaczej wygląda trochę slużba nie jeden i nie jedna płakała by pracując tutaj , tak było z ludzmi co mili praktyki z morskiego na Medyce -mówil, że tutaj by nie pracowali. Macie luz i obyś po reorganizacji tutaj się nie znalazł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 11:02
Post: #26
RE: Nagrody - Listopad
MORSKI48 - służyć w godziwych warunkach. zapraszam na prawdziwe przejscie gdzie sam na kilku pasach robisz. odmulisz sie troszeczke
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 11:12
Post: #27
RE: Nagrody - Listopad
(07-11-2012 09:28 )morski48 napisał(a):  Służba=wypłata!

Proponuję abyś w myśl tego hasła zabrał sobie nagrodę roczną, i może jeszcze dodatek urlopowy, przecież masz wypłatę!!

Co za gość?!?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 11:13
Post: #28
RE: Nagrody - Listopad
pogranicznik


popieram

morkiski 48 pewnie nie wie co to kolejka, zlielony pas,rucka itd , że czasem przez 12h nawet nie ma czasu kanapki z domu zjeść bo na przerwie robisz kwity na zatrzymanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 14:28
Post: #29
RE: Nagrody - Listopad
Ja tam jestem za tym pokazywać listę nagród poprzez jej umieszczenia w sali odpraw/świetlicy zwał jak zwał
Chyba nikt się nie wstydzi że jest dobry?? Smile
A nawet w intranecie pokazać, niech każdy wie jak ludzie na placówkach pracują i ich komandiry doceniają a co!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2012 15:18 przez morski48.)
Post: #30
RE: Nagrody - Listopad
Wiem i szanuję ludzi ze wschodu. Jeden z Was pisał o praktykach - zgadzam się - wszyscy co byli narzekali i podziwiali ludzi, którzy muszą tam robić chociaż te 15 lat!
Ale skoro tak co niektórym źle cywil czeka. Mi też wszyscy mówili, że SG to syf i po co składałem papiery. I ci co najwięcej krzyczeli cały czas pracują.
A każdy ma taką specyfikę gdzie złożył papiery.
Równie dobrze ja mogę mieć pretensje, że ktoś siedzi w oddziale, dłubie w nosie i ma 3,5 tys. na rękę.
A o te nagrody to się nie gniewajcie, może faktycznie trochę pojechałem po bandzie ale patrzę przez pryzmat mojej PSG.

(07-11-2012 11:02 )pogranicznik napisał(a):  MORSKI48 - służyć w godziwych warunkach. zapraszam na prawdziwe przejscie gdzie sam na kilku pasach robisz. odmulisz sie troszeczke

Cywil czeka Kolego.

(07-11-2012 09:58 )Renegat napisał(a):  morski48


oj kolego u was a u nas na podkarpaciu inaczej wygląda trochę slużba nie jeden i nie jedna płakała by pracując tutaj , tak było z ludzmi co mili praktyki z morskiego na Medyce -mówil, że tutaj by nie pracowali. Macie luz i obyś po reorganizacji tutaj się nie znalazł.
Pewnie, że mamy luz w porównaniu do Was i wcale nie zaprzeczam.Ty możesz mieć pretensje do mnie, że mam wygine, a ja to samo mogę zarzucić komuś innemu. Niepotrzebna gra słów.
Odbiegamy od tematu. Chodzi mi o sam fakt i sposób przyznawania nagród i kłótni z tym związanych - każdy każdemu wypomina nieróbstwo, a siebie zachwala. Ujeb@ć nagrody i po problemie.
A ciekawi mnie jakby tak chociaż raz 01 PSG dał kasę w ręce funków i kazał je rozdzielić - gwarantuję, że największe przyjaźnie placówkowe by się roz....

(07-11-2012 11:13 )Renegat napisał(a):  pogranicznik


popieram

morkiski 48 pewnie nie wie co to kolejka, zlielony pas,rucka itd , że czasem przez 12h nawet nie ma czasu kanapki z domu zjeść bo na przerwie robisz kwity na zatrzymanie

"Wychowałem się" na Bezledach (może to nie Medyka) więc znam te pojęcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 13:24
Post: #31
RE: Nagrody - Listopad
ponoć jutro $
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 13:29
Post: #32
RE: Nagrody - Listopad
W MOSG-u placic maja w terminach:12.11-nagrody listopadowe,15.11-podwyzka z wyrownaniem,20.11-podwyzszenie dodatkow.pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 13:32
Post: #33
RE: Nagrody - Listopad
bambino1


jaki jest u was przedział pieniężny na nagrody u mnie od 200-600 brutto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 14:11
Post: #34
RE: Nagrody - Listopad
Nagrody po 150 zl brutto na funka. Jednak nie można dać mniej niż 300 zł. Tak więc dostanie w porywach do 50 %.CoolUndecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 17:30
Post: #35
RE: Nagrody - Listopad
A ci co się załapali na podwyższony dodatek dostają u Was nagrody?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 17:54
Post: #36
RE: Nagrody - Listopad
(08-11-2012 17:30 )keyser soze napisał(a):  A ci co się załapali na podwyższony dodatek dostają u Was nagrody?

U mnie wszyscy dostają za wyjątkiem "podpadniętych".
Nie ważne czy miał dodatek zwiększony czy też nie.

Za przychodzenie tylko do pracy - facet dostaje uposażenie i KONIEC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 20:00
Post: #37
RE: Nagrody - Listopad
U mnie było albo dodatek, albo nagrodaDodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 22:12
Post: #38
RE: Nagrody - Listopad
dostałem wielkie śmierdzące g...., chciałem odejść honorowo, a tu taka niespodzianka na pożegnanie, tak doceniają pracę do końca - cyt " ...bo odchodzący na emeryturę nie przewidziani byli do otrzymania nagrody.... " już nic nie robię, dzięki....nawet nie wiem czy nie doznałem amnezji ...nie znam przepisów Smile ....a co to SG ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 09:04
Post: #39
RE: Nagrody - Listopad
Wie ktoś kiedy maja płacić nagrody w BiOSG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 19:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012 19:23 przez grzegorz.)
Post: #40
RE: Nagrody - Listopad
(09-11-2012 09:04 )Renegat napisał(a):  Wie ktoś kiedy maja płacić nagrody w BiOSG?
W pierwszej mojej reakcji chciałem być bardo złośliwy ale ugryzłem się w język, bo trzeba zrozumieć kogoś kto tyra na wschodniej granicy i każdy zastrzyk finansowy to jest istotna sprawa w budżecie domowym. Ale nie rozumiem sensu tych pytań na forum, które tworzą obraz funkcjonariusza "mędzącego" o każdy dodatek z byle pierdy - mundurowi w biedronce na 11 listopada dostali może kwiatka !!! To są pytania do finansów telefony są na stronach internetowych. W każdej normalnej firmie bierze się co miesiąc z góry ustaloną kasę (przepraszam w normalnej firmie bierze się po wykonanej pracy a nie miesiąc z przodu) a każdy dodatkowy pieniądz jest za dodatkowe efekty lub dodatkowe zyski dla firmy.
Rany jak wypłacą to wypłacą - trzeba się cieszyć że się pracuje w firmie która za liczbę w kalendarzu kasę rozdaje - ale no do cholery ja wiem że co miesiąc na konto spływa mi 1500 zł i na nic więcej nie liczę jak czasem wpadnie coś więcej to jestem gość!!.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS