Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
28-02-2013, 18:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2013 18:15 przez icepajak.)
Post: #1
Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
Do wszystkich funkcjonariuszy Placówki w Pyrzowicach aby poprawić efektywność Związków Zawodowych Proszę o przesyłanie informacji co należy zmienić:

e-mail:
tonszzfsgpyrzowice@gmail.com


Moje propozycje są następujące:
1. BHP - częściej kontrola stanowisk, krzesła, monitory, szafki BHP, pomieszczenia socjalne, ochrona higieniczna (środki dezynfekujące przy zranieniach) i inne.
2. Informacje na bieżąco o wszelkich decyzjach i innych działaniach organów Związków tzn. Rozsyłanie kwartalnych sprawozdań do jakich instytucji napisano, co poczyniono, co aktualnie jest na tapecie.
§14 ust.7 STATUTU
3. Często spotykane faworyzowanie grup no niestety u nas też to występuję praktycznie nic niemożna zrobić ale zawsze jest ale:
§33 ust.2 pkt.9 STATUTU
4. Wielu z was nurtuje za co dostajemy pieniądze.
Wprowadzenie Kodów do przelewów które by odzwierciedlały dodatki, wypłaty i inne rzeczy finansowe.
5. Zmiany STATUTOWE zbliża się Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ FSG możemy zmienić STATUT by pomagać a nie tylko być.
6. Najważniejszą kwestią jest brak spotkań integracyjnych ze względu na brak pieniędzy. W tej kwestii musimy przeforsować zmianę STATUTU aby pozyskiwać dla organizacji pieniądze może 1% podatku może inna forma która przysporzy finanse. No na pewno nie podwyższanie składki!


Potrzebuje waszej pomocy w związku ze zbliżającymi się wyborami może ułóżmy razem program na następne 4 lata.
Pozostawiam e-mail.: tonszzfsgpyrzowice@gmail.com
Może kandydat\ka weźmie tą organizacje i potrząśnie ją trochę żeby się obudziła.

Zbliżają się też wybory Przewodniczącego Zarząd Oddziałowy przy Śląskim Oddziale.
Pyrzowice posiadają najwięcej delegatów może warto pomyśleć o osobie co chce coś zmienić i rozmawiać z funkcjonariuszami a nie przyjeżdżać raz lub dwa razy w roku na kawę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 10:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2013 10:11 przez icepajak.)
Post: #2
RE: Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
W związku z dużą ilością e-mailów lista postulatów będzie uaktualniana z lekkim opóźnieniem.

Pkt 4 zamienić na §9 ust.6 STATUTU Podejmowanie działań na rzecz kształtowania korzystnych warunków służby płacy oraz innych świadczeń na rzecz funkcjonariuszy.
etaty, nagrody, dodatkowe zadania (ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI1)
z dnia 20 września 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków otrzymywania przez funkcjonariuszy Straży Granicznej dodatkowego wynagrodzenia za wykonywanie zadań zleconych wykraczających poza obowiązki służbowe

Pkt 7 §9 STATUTU - Celem Związku jest obrona praw, godności, interesów funkcjonariuszy oraz emerytów i rencistów SG i WOP a w szczególności
ust.8 Dążenie do zapewnienia właściwych świadczeń chorobowych i emerytalno-rentownych

Dostałem Sygnał że ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 29 września 2005 r. w sprawie wykazu schorzeń i chorób pozostających w związku ze służbą w Policji, Straży Granicznej, Biurze Ochrony Rządu i Państwowej Straży Pożarnej

jest nie obowiązujące i trwają prace nad nowym

znajdę to wpiszę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 18:30
Post: #3
RE: Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
A co Piotr K . popadł w niełaskę czy mu się kadencja skończyła?Smile
Koleś który miał sraczkę na widok K-nta , nic nie potrafił do końca załatwić na korzyść funków.Tam jedno wielkie bagno w Oddziałowej organizacji , kolegom z Pyrzowic życzę rozpierdzielenia tego betonu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2013, 10:03
Post: #4
RE: Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
(01-03-2013 18:30 )kant napisał(a):  A co Piotr K . popadł w niełaskę czy mu się kadencja skończyła?Smile
Koleś który miał sraczkę na widok K-nta , nic nie potrafił do końca załatwić na korzyść funków.Tam jedno wielkie bagno w Oddziałowej organizacji , kolegom z Pyrzowic życzę rozpierdzielenia tego betonu.

Pan Piotr K. uważa że wszystko jest w porządku i przez ostatnie 4 lata było wszystko ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2013, 13:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2013 14:03 przez icepajak.)
Post: #5
RE: Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
    Taki obraz otrzymałem od was
" Tak siedzimy przy komputerze od bardzo dawna czytając i sporządzając dokumenty"

   

Żeby się dostać do pomieszczenia trzeba spełniać kryterium wielkościowe

Szerokość płytki podłogowejSmile

Może jednak przysyłajcie zdjęcia bo o nie których rzeczach nie wiedzieliśmy.

Zdjęcia będą obrabiane aby nikogo nie narazić na nieprzyjemności przełożonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2013, 21:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2013 21:08 przez icepajak.)
Post: #6
RE: Śląski Odział Straży Granicznej PSG Katowice-Pyrzowice
Doszły mnie słuchy że nie można znaleźć Deklaracji Członkowskiej.
Co prawda ja znalazłem ale z Morskiego Oddziału z małymi błędami.

Na głównej stronie http://www.nszzfsg.org ciężko coś znaleźć gdyż przysłaniają reklamy LIBERTY DIRECT i PZU. Ale też nie znalazłem.

wstawiam Deklaracje którą kiedyś otrzymałem.


.pdf  Deklaracja Członkowska.pdf (Rozmiar: 60.25 KB / Pobrań: 57)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS