Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kontrola drogowa, transportu drogowego
06-03-2013, 20:37
Post: #1
kontrola drogowa, transportu drogowego
coś takiego wpadło mi przed oczy,
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/tir-moze...215,w.html
a może by tak w ramach ochrony szlaków przytemperować tych "drogowych zabójców" tak z miesiąc skrupulatnych kontroli zwłaszcza tzw. "litwinów", którzy niekoniecznie są Litwinami i w ogóle z państw bałtyckich, taka oddolna akcja??
w każdym razie mam nadzieję, że CI IDIOCI nikogo nie zabili...
a tak na marginesie - sg ma odchodzić od tego typu kontroli - bo nie są potrzebne... coż...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 09:25
Post: #2
RE: kontrola drogowa, transportu drogowego
a po co Smile lepiej dawać mandaty za "niemanie" świateł tak jak to robią co niektórzy koledzy ale wynik jest Smile duuuużżżżooooo mandatów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 10:34
Post: #3
RE: kontrola drogowa, transportu drogowego
decydenci w SG nie do końca znają tematykę "transportu" wskazując że ITD jest do tego powołana my jesteśmy od cudzoziemców co do zasady jest to prawda ale zawsze jest to jakieś ale ja osobiście twierdzę że głównym naszym zadaniem jest ochrona granicy państwowej natomiast temat migracji jest zadaniem wynikającym i mającym bezpośredni wpływ na ochronę granicy (ale nie jedyny) tak samo transport rozumiany w sensie ochrony naszego państwa przed nieudciwą konkurencją (sprawa zezwolen naciągania norm pracy itd) można określić szeroko rozumianą definicją ochrony granicy. I na koniec oczywiście wszystko w zdrowych proporcjach zadanie głównie najważniejsze gdzie powiny być kierowane srodki osobowe i kadrowe to temat cudzoziemski transport w sposób minimalny np. na placówkach wew. max 2-3 osoby odowiednio przeszkolone i ukierunkowane na temat międzynarodowego TD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS