Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kryterium oceny funkcjonariusza
23-11-2011, 13:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2011 13:10 przez mobilat.)
Post: #1
Kryterium oceny funkcjonariusza
Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne - cholerny, ale dobry kłamca
Wysoka komunikatywność - łajza ciągle wisi na telefonie
Praca jest dla niego priorytetem - ma wybitnie paskudną żonę
Aktywny społecznie - pije dużo, bardzo
Działa niezależnie - nikt nie wie co on właściwie robi
Logicznie i racjonalnie podchodzi nawet do największych problemów - zawsze znajdzie kogoś, kto odwali za niego brudną robotę
Pedantyczne wręcz podejście do detali - pedał pewnie
Ma cechy przywódcy - wyższy niż reszta i ma silny głos
Ma niesamowite wręcz wyczucie i ocenę danej sytuacji - cholerny farciarz
Rozwinięte poczucie humoru - zna dużo sprośnych kawałów
Lojalny - nie może nigdzie indziej znaleźć pracy
Karierowicz - może ci wbić nóż w plecy
Ma plany rozwoju firmy i i zadatki na awans - stawia alkohol wszystkim
Ma duże zdolności organizacyjne - jako jeden z nielicznych, przychodzi do pracy punktualnie
Spokojny charakter - śpi w czasie pracy.

1 procent - niejeden uśmiech, oraz program do PIT 2012, szybko, łatwo wypełnisz PIT http://podarujusmiech.org
Jak połączyć swoją pasję z pracą http://www.emmu.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2012, 10:13
Post: #2
RE: kryterium oceny funkcjonariusza
Za prawdę, nie wiedziałem gdzie to wkleić. Zastanawiałem sie nad humorem, ale ostatecznie wygrało kryterium oceny, bo to właśnie o ocenę tego biednego funka z wietnamsko - mandżurskiego oddziału tutaj chodzi. I nie o finanse, bo to przecież sprawa drugoplanowa, błachostka wręcz, czy ktoś straci dodatki, trzynastkę lub ominie go awans. Bo wszystko to dla jego dobra, żeby mu się lepiej pracowało..., żeby był coraz lepszy...

Strach się bać. Kolegom z Wietnamu życzę aby uczyli się na cudzych błędach.

http://www.warmaz.strazgraniczna.pl/inde...Itemid=122
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2012, 11:35
Post: #3
RE: kryterium oceny funkcjonariusza
"obiektywizm i bezstronność" Wink
Popatrzeć na trafienia na przejściach wmosg oraz to co zostało opublikowane na stronie wmosg to widać które przejście ma najlepsze PR.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS