Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy kandydat?
21-03-2018, 09:35
Post: #21
RE: Podwyżki 2018?
Utrzymać to się utrzymasz. Wynajmując pokój za około 800zł, jedząc słabo tj. głodny byś nie chodził. Jeżeli masz partnerkę, która zarobi z 4k to możecie nawet pomyśleć o kawalerce i samochodzie. Dla mnie fenomenem jest praca dla formacji państwowej za takie pieniądze w stolicy. U mnie na kursie ze wszystkich osób, które trafiły na Okęcie, może 2 były z Warszawy. Wynajmują, dojeżdżają i się próbują przenieść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 17:23
Post: #22
RE: Podwyżki 2018?
A czy kapral rezerwy mi w jakimś stopniu pomoże?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 18:53
Post: #23
RE: Podwyżki 2018?
nie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 19:22
Post: #24
RE: Podwyżki 2018?
(21-03-2018 17:23 )student napisał(a):  A czy kapral rezerwy mi w jakimś stopniu pomoże?

Nie chce cie zniechęcać, ale st.sierz. po 7 latach ok 3tys netto 2 grupa jeszcze przez dluuugi dlugi czas. Szkoda czasu na ten GS a przede wszystkim zdrowia !!!
- brak za dojazdy bo za daleko mam 70km (500zl idzie na paliwo miesiąc w miesiąc)
- za brak kwatey nie biore bo za duzo nas w domu (4 oosoby(2+2)) czyli chcieli mi podarować mieszkanie za ktore musialbym placic 600-800zl/msc
- obecnie w biedrze na start 2300-2400zl odliczajac moje dojazdy mialbym podobnie Smile
Przywileje sa takie 13-tka, mundurowka Smile tyle na dzien dzisiejszy (nagrody zapomnij)
Trzyma mnie to 15 Lat i adios Smile

Powodzenia = 25 lat służby i 55 lat zycia Smile . Nie za te pieniądze na dzień dzisiejszy
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 19:55
Post: #25
RE: Podwyżki 2018?
...pod warunkiem, że nie będzie kolejnych zmian w emkach przez kolejne osiem lat... nie jestem pewien czy zdążysz... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 23:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2018 23:28 przez student.)
Post: #26
RE: Podwyżki 2018?
Dzieki wielkie za odpowiedzi. Rezygnuje ze Straży Granicznej. I tak, kwestia finansowa o tym zaważyła. Pójdę do wojska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2018, 10:09
Post: #27
RE: Podwyżki 2018?
Nie jesteś pierwszy i nie ostatni kto podejmie takie kroki... Widzą sytuacje u mnie w PSG (gdzie nie jest to stolica tylko małe miasteczko) ludzie chcą przenosić się lub zwalniać.. Nie chodzi tylko o kwestię finansową lecz o podejście ludzi... Pójdziesz na zwolnienie bo w mrozie stałeś x czasu i masz grypę dostaniesz 80% za L4 i żadnej nagrody, dodatku itd bo przełożony siedział wtedy w kancelarii i później Ci powie, że byłeś na L4 i nic nie dostaniesz... Zero zrozumienia itd..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2018, 09:34
Post: #28
RE: Nowy kandydat?
Kurde... staram się dostać do NwSG, Do oddziału mam 150 km, dobrze że mam bogatą żonę;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS