Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwołanie od orzeczenia RKL
20-03-2013, 08:53
Post: #1
odwołanie od orzeczenia RKL
Witam! Chciałem zapytać kolegów czy ktoś odwoływał się od orzeczenia RKL o nie przyznaniu % do emki. Jak to przebiega i gdzie jest kolejna komisja , bo słyszałem że w W-wie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2013, 11:19
Post: #2
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Kolejną instancją jest komisja w Warszawie , na decyzji RKL masz napisane , od momentu decyzji RKL masz dwa tygodnie na odwołanie się . Możesz zrobić to pocztą , najlepiej zaadresować na adres RKL a oni są zobowiazani do przesłania tego dalej . Jeśli się nie mylę to wyższa instancja ma miesiąc na wydanie decyzji od momentu wpłynięcia do niej odwołania .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2013, 15:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2013 16:42 przez Alzheimer.)
Post: #3
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
A procenty na co?

Nie uznajesz, zapewne słusznego i obiektywnego orzeczenia komisji, która stara się w swojej pracy uniemożliwić też wyłudzenia procentów wszelkiego rodzaju wyłudzaczom? Tej np. rzeszy quasineurasteników, co to w swoim nic nierobieniu nie daliby rady nabawić się nerwicy. Może trzeba z pokorą przyjąć fakt, że nie jest się chorym, co? Może dość już tej farsy z procentami, dla niby chorych, którzy po zwolnieniu z SG nagle odzyskują zdrowie. I są zdolni do każdej pracy, w tym do takiej, gdzie wykazać się trzeba megazdrowiem psychicznym, a w ankiecie (np. na licencję ochrony) trzeba poinformować o leczeniu psychiatrycznym. A tego nie robią jednak. Może skończyć juz z tą sciemą?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2013, 19:53
Post: #4
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Alzheimer -Widzę że mierzysz wszystkich jedną miarą , a nie zawsze tak jest. Z takim podejściem do ludzi życzę Ci wszystkiego najlepszego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2013, 20:53
Post: #5
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Ach dziękuję za życzenia.
Dodgy

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2013, 22:27
Post: #6
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
http://www.youtube.com/watch?v=1z67hXMCbPo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 09:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2013 09:17 przez Alzheimer.)
Post: #7
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Pozytywnym jest, że komisje obecnie nie dają już tak chętnie procentów cwaniaczkom, a mam też nadzieję, że Ci, co nie mają procentów na stałe - stracą je przy kolejnej komisji. Oczywiście nie życzę tego prawdziwie chorym, których jest być może tylko kilka procent, lecz wyłudzaczom. W szczególności tym z urojonymi problemami pod czaszką. Znam takich mnóstwo, a ich uśmiechnięte buzię w ogóle nie wskazują na problemy nerwicowe. To się powinno w końcu skończyć, gdyż jest to nie fair wobec ciężko pracujących w cywilu. Ośmiesza tylko formację.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 18:48
Post: #8
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
(21-03-2013 09:07 )Alzheimer napisał(a):  Pozytywnym jest, że komisje obecnie nie dają już tak chętnie procentów cwaniaczkom, a mam też nadzieję, że Ci, co nie mają procentów na stałe - stracą je przy kolejnej komisji. Oczywiście nie życzę tego prawdziwie chorym, których jest być może tylko kilka procent, lecz wyłudzaczom. W szczególności tym z urojonymi problemami pod czaszką. Znam takich mnóstwo, a ich uśmiechnięte buzię w ogóle nie wskazują na problemy nerwicowe. To się powinno w końcu skończyć, gdyż jest to nie fair wobec ciężko pracujących w cywilu. Ośmiesza tylko formację.
Skoro juz robisz takie porzadki w formacji to nie zapomnij dodac do wora pobierajacych dodatek za brak lokalu bo to jest dopiero GIGANTYCZNY PRZEKRET!!!!!Angry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 19:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2013 19:56 przez Alzheimer.)
Post: #9
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Porządków nie robię, bo nie jestem decydentem. Opisałem tylko patologiczną sytuację z tymi rencistami. Znam kilku. Śmieją się w żywe oczy, że system pozwala tak doić budżet. Wystarczy trochę przypalić głupa, pójść na jakieś warsztaty terapeutyczne i procenty są.
A brak lokalu, to odrębną historia. Mieszkania kupione na matkę lub teściową. I cztery stówki co miesiąc są. W sam raz na pół raty.
Jeszcze trochę i sam zacznę żałować, że jako frajer kupiłem mieszkanie na siebie.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 22:40
Post: #10
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Skoro mowa o gigantycznych przekrętach. Mr <Bond> czy całą mundurówkę wydajesz na mundury? Jeżeli nie to czy oddajesz firmie tą część mundurówki której nie wydałeś na mundury?Tongue
Zanim rzucisz kamieniem zastanów się, czy sam jesteś bez winy.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 05:50
Post: #11
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
W sumie to moja gadka jest bez sensu. To nie wina funkcjuszy, tylko systemu, który umożliwia takie rzeczy. Odrębną sprawą jest kwestia honoru, ale gdzie pieniądze, tam honor się kończy. :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 08:53
Post: #12
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
(21-03-2013 22:40 )niepokorny napisał(a):  Skoro mowa o gigantycznych przekrętach. Mr <Bond> czy całą mundurówkę wydajesz na mundury? Jeżeli nie to czy oddajesz firmie tą część mundurówki której nie wydałeś na mundury?Tongue
Zanim rzucisz kamieniem zastanów się, czy sam jesteś bez winy.
Masz racje, tylko ze mundurówke dostaja wszyscy bo system to daje z urzedu, w kwatera polega na prawdomównosci tak jak komisje lekarskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 09:25
Post: #13
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Rozumiem cię mr. <Bond>. Uważasz, że skoro wszyscy rąbią firmę na mundurówce to ty też możesz. I wszystko jest fporzo. Ale skoro tobie nie przysługuje dodatek za bezdomność to innym też należy odebrać taki przywilej. Kiedyś prowadziłem dyskusję na ten temat na reżimowym forum z niejaką <małą> która też uważała, że przywileje należą się tylko jej a pozostali mają spadać na drzewo.
A co do prawdomówności to przecież funki oświadczają zgodnie z prawdą, że nie są właścicielami mieszkania. Więc o co biega?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 12:51
Post: #14
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
Cyt. z strony NSZZFSG

,, O związku niezdolności do służby z właściwościami lub warunkami służby orzekać będzie rejonowa komisja lekarska we współdziałaniu ze służbą medycyny pracy. Orzeczenia bezterminowe wydane przed wejściem w życie proponowanych zmian, które określają dotychczasowe grupy inwalidztwa i ich związek ze służbą, pozostają w mocy. Natomiast orzeczenia czasowe będą obowiązywały do czasu następnego badania kontrolnego"

No, to skończy się czas biurowych neurasteników!

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 20:47
Post: #15
RE: odwołanie od orzeczenia RKL
(22-03-2013 09:25 )niepokorny napisał(a):  Rozumiem cię mr. <Bond>. Uważasz, że skoro wszyscy rąbią firmę na mundurówce to ty też możesz. I wszystko jest fporzo. Ale skoro tobie nie przysługuje dodatek za bezdomność to innym też należy odebrać taki przywilej. Kiedyś prowadziłem dyskusję na ten temat na reżimowym forum z niejaką <małą> która też uważała, że przywileje należą się tylko jej a pozostali mają spadać na drzewo.
A co do prawdomówności to przecież funki oświadczają zgodnie z prawdą, że nie są właścicielami mieszkania. Więc o co biega?
Pozwolisz ze zostaniemy przy swoich racjach szkoda sliny na wywody i tłumaczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS