Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na wyjściowo w patrol
12-05-2013, 17:55
Post: #21
RE: Na wyjściowo w patrol
passengerLPG

Nic nowego w naszej ukochanej, najjaśniej nam panującej firmie... Toż to jedna wielka kraina absurdu... Dopowiem jeszcze, że nawet nie liczę, że coś się tutaj zmieni...
Cytujesz rozporządzenie. Ciekawe tylko, czy połowa "głównej" je czytała... Ba... Śmiem twierdzić, że część z nich żyje w błogiej nieświadomości istnienia takowego papierka. Żeby coś zmienić, trzeba najpierw wiedzieć co obecnie obowiązuje i co chce się zmienić...
Tymczasem u nas po staremu. Ktoś czknął, smarknął i wysmażył gniota, któremu większość przyklasnęła... Smutne to...

Może teraz odbiegnę od tematu. W ubiegłym roku nawiedziły nas warszawskie tuzy... Poubierane w "piękne" polówki we wzorze multicamo. Na pytanie, czy to obowiązujący w KG wzór, uzyskaliśmy odpowiedź, że obecnie testują te ubiory...
To ja się pytam: na jaką okoliczność? Chyba wytrzymałości portek na dupie i bluzy w okolicach łokci od przetarć podczas pierdzenia w stołek i podpierania brody ręką. Żenua... i tyle...

PS.
Co do Twojego postu passengerLPG, to jest zajefajny. Uśmiałem się jak nigdy, choć był to troszkę taki śmiech przez łzy...

Pozdrawiam wszystkich- Habel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2013, 18:38
Post: #22
RE: Na wyjściowo w patrol
Zaklinam Was Panowie z Najjaśniejszej Komendy Głównej jeśli śledzicie wątki forum , a na pewno śledzicie to sami widzicie, że strzeliliście wielkiego babola. Teraz tylko odrobina cywilnej odwagi, aby przyznać się, że pomysł jest mówiąc delikatnie "niemądry". Bo podpisywanie na szczeblu jeden po drugim beż czytania za zrozumieniem co się podpisuje to dość częsta przypadłość. Bo pomysły są jak najbardziej potrzebne..ale mądre pomysły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2013, 20:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2013 20:34 przez wiedzmin.)
Post: #23
RE: Na wyjściowo w patrol
Tak czytając ten wątek co nowego wymyśli w SG przy okazji zerknąłem na stromę Komendy Głównej
oto link http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...obyt060213
od dwóch lat jestem emerytem SG a oni dalej zamieszczając zdjęcia z mundurze SG teraz służę w inne formacji i podlegam innemu ministrowi-paranoja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 08:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2013 08:49 przez rafi.)
Post: #24
RE: Na wyjściowo w patrol
popieram w całej rozciągłości taką akcję - może się barany z warszawki zreflektują !!! masakra w takich mundurach na drodze kontrole robić. Jak naczelnik prewencji na jednej z KPP nas zobaczył to stwierdził: "że się inaczej umawiał z naszym przełożonym - na wspólna służbę mieliśmy jechać, a my to chyba na imprezę tylko idziemy (święto straży pożarnej było)". zamieszczajcie jak najwięcej zdjęć wpływających na poprawę wizerunku naszego PRZEDSZKOLA - spocone pachy i plecy, brudne spodnie po kontrolach aut itp. itd. im więcej tym lepiej ... i weselej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2013, 13:20
Post: #25
RE: Na wyjściowo w patrol
ciekawi mnie czy ktokolwiek napisał not. jak fatalnie pełni się służbę w takim umundurowaniu z rozsądnym argumentowaniem, czy tylko tak na forum klepiecie...
ps jak narazie pomykam w moraczu więc nic pisać nie muszę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2013, 15:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2013 15:57 przez borderkill.)
Post: #26
RE: Na wyjściowo w patrol
Niestety może u Ciebie by to przeszło, ale u większości z Nas jest inaczej. Jakbym napisał taką notatkę, to nagle dziwnym zbiegiem okoliczności dostawałbym same nocki, wszelkie wzory kwitów i protokołów musiałbym sobie sam załatwiać itd. Znamy metody odwdzięczania się za wyrazy dezaprobaty. Nieraz to u mnie przerabiali koledzy i ginęli w maszynie zawiści i kolesiostwa. Ale cieszę się, że nie u wszystkich jest tak i tego Tobie i Nam wszystkim życzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 14:05
Post: #27
RE: Na wyjściowo w patrol
u mnie w PSG jeszce nie wprowadzono w czyn tego chorego pisma. Niestety blady strach padł na ekipe bo kierownik bardzo potrzebujący sie wykazać dostał wodę na swój młyn w postaci w/w pisma... masakra
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 22:01
Post: #28
RE: Na wyjściowo w patrol
Ja bym nie odpuszczał.

Kilka tygodni temu zamieściłem w sieci pewien obrazek. Anegdotkę taką, mundurową, która dotyczyła problemów służby kontraktowej w Wojsku Polskim. Efekt był taki, że dowódca wysłał jednak krnąbrnego starszego szeregowego na kurs podoficerski. U Nich to jest coś jakby licencja na emeryturę.

A więc i w obliczu naszych, strażogranicznych patlogii, pragnę Koleżankom i Kolegom, dotkniętym klątwą bezmózgiego wcielania wszystkiego co się napatoczy, przedstawić pewną pracę:

Link - ODRÓŻNIANIE

Nie dajcie się upodlić! Walczcie!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS