Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej strzelecki.
20-05-2013, 21:39
Post: #1
Turniej strzelecki.
Witam. Mama nadzieję na jesien zorganizować maly turniej strzelecki - pneumatyki różnej maści. Ale tak sobie szukam i szukam, wymyślam i główkuję i wymyśliłem, że jedna z konkurencji może być jakas "ciekawostka" w postaci jakiejś ciekawej formy strzelania, która praktykowano za czasow przedwojennej SG lub KOP, a może też WOP. Czy ktoś z was pamięta, ma jakieś instrukcje strzelań z tamtych lat, w których jest coś na tyle śmiesznego, dziwnego, nietypowego, zapomnianego, że w ramach tego turnieju możnaby to odtworzyć i miło spędzić czas. Bardzo proszę o wypowiedzi ludzi konkretnych i majacych coś mądrego do powiedzenia w tej materii a nie jakieś bzdury bez sensu. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2013, 21:44
Post: #2
RE: Turniej strzelecki.
Hmmm... Turniej strzelecki? Brzmi ciekawie. A jakieś bliższe szczegóły. Gdzie? Czy to prywatna inicjatywa czy ktoś ważny za tym stoi?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2013, 22:04
Post: #3
RE: Turniej strzelecki.
Taka mnie się idea w głowie pojawiła Smile Nikt ważny za tym nie stoi. Mam jedynie nadzieję, że zgłosi się jak najwięcej funkow z mojej PSG gdzieś na dzikim zachodzie Wink Na razie to tylko pomysł, ale jak nadejdzie pora, to uruchomię machinę przygotowań i "bawta sie ludziska". Na chwilę obecna myślę o używaniu pneumatyków wszelakiej maści, ale myślę, że i tak przypadnie to ludziom do gustu. Smile A zatem czekam na odpowiedzi na moje pytanie z pierwszego postu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2013, 17:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2013 17:14 przez bydgoszcz.)
Post: #4
RE: Turniej strzelecki.
(20-05-2013 22:04 )Damian1978 napisał(a):  Taka mnie się idea w głowie pojawiła Smile Nikt ważny za tym nie stoi. Mam jedynie nadzieję, że zgłosi się jak najwięcej funkow z mojej PSG gdzieś na dzikim zachodzie Wink Na razie to tylko pomysł, ale jak nadejdzie pora, to uruchomię machinę przygotowań i "bawta sie ludziska". Na chwilę obecna myślę o używaniu pneumatyków wszelakiej maści, ale myślę, że i tak przypadnie to ludziom do gustu. Smile A zatem czekam na odpowiedzi na moje pytanie z pierwszego postu Smile

U nas w Bydgoszczy mają koło strzeleckie można poczytać na : http://www.pogranicznik.pl i jest tam numer do prezesa on jest "kumaty" w tych sprawach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2013, 11:28
Post: #5
RE: Turniej strzelecki.
Przepraszam, że dopiero teraz bydgoszcz. Dzięki, poczytam, kto wie może kontakt się przyda. Pozdrawiam. Cały czas czekam na inne głosy w tej sprawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS