Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środki przymusu
01-06-2013, 11:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2013 11:51 przez Alzheimer.)
Post: #1
Środki przymusu
W czerwcu wchodzi w życie Ustawa o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej.
Skromne kilkadziesiąt stron aktu prawnego, do wykucia na blachę przez funkcjonariuszy.
Bułka z masłem!!!
Serdeczne podziękowania legislatorom za obszerny akt prawny :-)


http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/1140_u.htm

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 20:31
Post: #2
RE: Środki przymusu
popieprzyło ich !!! co za debile to uchwalili ?! same Barany i Osły w Sejmie i Senacie siedzą - porażka, ujednolicenie ŚPB dla wszystkich służb porażka Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 08:25
Post: #3
RE: Środki przymusu
Szkoda, że ten akt nie jest napisany w prostej formule. Wg mnie za dużo jest treści i odwołań do innych artykułów. Ta ustawa będzie stanowić doskonały akt do weryfikowania wiedzy w ramach jakichkolwiek egzaminów. Gorzej, gdy będzie to weryfikował prokurator. :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 12:39
Post: #4
RE: Środki przymusu
(02-06-2013 08:25 )Alzheimer napisał(a):  Szkoda, że ten akt nie jest napisany w prostej formule. Wg mnie za dużo jest treści i odwołań do innych artykułów. Ta ustawa będzie stanowić doskonały akt do weryfikowania wiedzy w ramach jakichkolwiek egzaminów. Gorzej, gdy będzie to weryfikował prokurator. :-)

Zapomniałeś powiedzieć, że przede wszystkim prawnikom. Porażka. Teraz zmiana PUBP z 10 pkt. na 50 i kto to teraz zapamięta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 13:05
Post: #5
RE: Środki przymusu
znajomi jednak dalej wyznają jedno prawo użycia broni: "broń Boże użyć, broń Boże zgubić" Wink
Szkoda że u nas na wewnętrznych szkoleniach pewne wątpliwości f-szy nie zostały rozwiane przez prowadzących które w WP zostały rozwiane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 09:54
Post: #6
RE: Środki przymusu
(01-06-2013 20:31 )rafi napisał(a):  popieprzyło ich !!! co za debile to uchwalili ?! same Barany i Osły w Sejmie i Senacie siedzą - porażka, ujednolicenie ŚPB dla wszystkich służb porażka Sad

A kto stworzył Zarządzenie nr 45 z 6.07.2012 r. będące nową instrukcją strzelań? W strzelaniu dynamicznym nr 1 dla pl. specjalnych z opisu wynika, że najpierw się strzela a potem krzyczy "straż graniczna ,nie ruszać się",z opisu strzelania dynamicznego nr 6 , że sg ma na wyposażeniu łuki i kusze skoro mówi się o strzałach, które nie trafią w tarczę. Po co strzelania z karabinów maszynowych? Który oddział ma możliwości i ludzi do realizacji zawartych w tym zarządzeniu strzelań? Czy zdjęcia ppłk Adama H. to obowiązujący wzorzec funkcjonariusza SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS