Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie te tłumy?
21-06-2013, 22:23
Post: #1
gdzie te tłumy?
Witam kolegów.
Jakoś nie widzę masowej ucieczki przed nowym czy raczej nowe nie tak prędko nadejdzie? Sam nie wiem kiedy złożyć raport czy jeszcze w czerwcu czy tez czekać jak firma sama mnie zwolni czyli w lipcu. Dostałem III grupę i za dużo mogę stracić jak nie odejdę we właściwym czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 20:11
Post: #2
RE: gdzie te tłumy?
(21-06-2013 22:23 )sodc napisał(a):  Witam kolegów.
Jakoś nie widzę masowej ucieczki przed nowym czy raczej nowe nie tak prędko nadejdzie? Sam nie wiem kiedy złożyć raport czy jeszcze w czerwcu czy tez czekać jak firma sama mnie zwolni czyli w lipcu. Dostałem III grupę i za dużo mogę stracić jak nie odejdę we właściwym czasie.
Co znaczy masowej?w naszej komórce od stycznia podpisalismy 37 obiegówek...mało???
Same doswiadczone funki wszystko 20+
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 11:50
Post: #3
RE: gdzie te tłumy?
Oglądaj jutro konferencje o 12.00. Wróble cwierkają, że będzie na ostro i projekt pójdzie do kosza.

Tak czy siak, się POżegnamy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 12:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2013 12:03 przez golabsg.)
Post: #4
RE: gdzie te tłumy?
A ilu tych z prawem EMki zostało, resztki.....na jednej placówce sami młodzi, na innej kilku...zostali ryzykanci ( chyba ja), desperaci, z brakiem pomysłów na dalsze istnienie...( służba uratowała im życie ??)
Zobaczymy jutro...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 13:53
Post: #5
RE: gdzie te tłumy?
kilka osób już przeszło do policji, kolejnych 5 czeka już na rozkazy przeniesienia do policji sierpień najdalej wrzesień. kolejnych kilka złożyło kwity do policji. i kilkoro oczywiście na EM. a to tylko na jednej placówce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 15:33
Post: #6
RE: gdzie te tłumy?
(23-06-2013 12:02 )golabsg napisał(a):  A ilu tych z prawem EMki zostało, resztki.....na jednej placówce sami młodzi, na innej kilku...zostali ryzykanci ( chyba ja), desperaci, z brakiem pomysłów na dalsze istnienie...( służba uratowała im życie ??)
Zobaczymy jutro...

Ale dlaczego rezygnować z dobrej roboty i bezzasadnie iść na emeryturę. Ja na przykład pracuję i nie czuje się desperatem.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 20:38
Post: #7
RE: gdzie te tłumy?
(23-06-2013 15:33 )Alzheimer napisał(a):  
(23-06-2013 12:02 )golabsg napisał(a):  A ilu tych z prawem EMki zostało, resztki.....na jednej placówce sami młodzi, na innej kilku...zostali ryzykanci ( chyba ja), desperaci, z brakiem pomysłów na dalsze istnienie...( służba uratowała im życie ??)
Zobaczymy jutro...

Ale dlaczego rezygnować z dobrej roboty i bezzasadnie iść na emeryturę. Ja na przykład pracuję i nie czuje się desperatem.

Jeśli nie masz 30 lat służby to trzeba pracować.
Dopiero po osiągnięciu 30 lat służby można myśleć o Emce. Nie ma co się nakręcać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 21:36
Post: #8
RE: gdzie te tłumy?
(23-06-2013 20:38 )Valhalla49 napisał(a):  
(23-06-2013 15:33 )Alzheimer napisał(a):  
(23-06-2013 12:02 )golabsg napisał(a):  A ilu tych z prawem EMki zostało, resztki.....na jednej placówce sami młodzi, na innej kilku...zostali ryzykanci ( chyba ja), desperaci, z brakiem pomysłów na dalsze istnienie...( służba uratowała im życie ??)
Zobaczymy jutro...

Ale dlaczego rezygnować z dobrej roboty i bezzasadnie iść na emeryturę. Ja na przykład pracuję i nie czuje się desperatem.

Jeśli nie masz 30 lat służby to trzeba pracować.
Dopiero po osiągnięciu 30 lat służby można myśleć o Emce. Nie ma co się nakręcać.

Reorganizowana wewnętrzna - wystarczy pełna wysługa procentowa emki 75 % i propozycja nie do odrzucenia - kilka grup do góry i kop do cywila albo propozycja nie do odrzucenia etat kilkaset kaemów dalej. Bardziej zorientowani zrobili co trzeba przed końcem lutego - grupy do góry ,5% procent uszczerbku na zdrowiu oraz 4% waloryzacji emki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 09:40
Post: #9
RE: gdzie te tłumy?
w policji w zachodniopomorskiej braki coraz większe - ptaszki ćwierkają, że już około 400 etatów czeka ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 22:15
Post: #10
RE: gdzie te tłumy?
(23-06-2013 21:36 )quasimodo1 napisał(a):  
(23-06-2013 20:38 )Valhalla49 napisał(a):  
(23-06-2013 15:33 )Alzheimer napisał(a):  
(23-06-2013 12:02 )golabsg napisał(a):  A ilu tych z prawem EMki zostało, resztki.....na jednej placówce sami młodzi, na innej kilku...zostali ryzykanci ( chyba ja), desperaci, z brakiem pomysłów na dalsze istnienie...( służba uratowała im życie ??)
Zobaczymy jutro...

Ale dlaczego rezygnować z dobrej roboty i bezzasadnie iść na emeryturę. Ja na przykład pracuję i nie czuje się desperatem.

Jeśli nie masz 30 lat służby to trzeba pracować.
Dopiero po osiągnięciu 30 lat służby można myśleć o Emce. Nie ma co się nakręcać.

Reorganizowana wewnętrzna - wystarczy pełna wysługa procentowa emki 75 % i propozycja nie do odrzucenia - kilka grup do góry i kop do cywila albo propozycja nie do odrzucenia etat kilkaset kaemów dalej. Bardziej zorientowani zrobili co trzeba przed końcem lutego - grupy do góry ,5% procent uszczerbku na zdrowiu oraz 4% waloryzacji emki.

Kochani o co kaman? Jakie kilka grup do góry w śląskim?Chyba znajomi króliczka,he he.Mały Toudi nawet falowcom z chorążówki nie pomógł..Natomiast Gandalf biały ciekawe czy będzie konsekwentny w tych sprawach na północy...czy to będzie tylko cienki łabędzi śpiew...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 07:54
Post: #11
RE: gdzie te tłumy?
Kochani o co kaman? Jakie kilka grup do góry w śląskim?Chyba znajomi króliczka,he he.Mały Toudi nawet falowcom z chorążówki nie pomógł..Natomiast Gandalf biały ciekawe czy będzie konsekwentny w tych sprawach na północy...czy to będzie tylko cienki łabędzi śpiew...
[/quote]

Śląski zawsze był oddziałem odmiennym od pozostałych. Taki już jego urok.
Ja znam paru chłopaków, którym Siwy dał na odejście 3 grupy. Mało ale dobre i to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 09:21
Post: #12
RE: gdzie te tłumy?
(24-06-2013 22:15 )TRUTH napisał(a):  
(23-06-2013 21:36 )quasimodo1 napisał(a):  
(23-06-2013 20:38 )Valhalla49 napisał(a):  
(23-06-2013 15:33 )Alzheimer napisał(a):  
(23-06-2013 12:02 )golabsg napisał(a):  A ilu tych z prawem EMki zostało, resztki.....na jednej placówce sami młodzi, na innej kilku...zostali ryzykanci ( chyba ja), desperaci, z brakiem pomysłów na dalsze istnienie...( służba uratowała im życie ??)
Zobaczymy jutro...

Ale dlaczego rezygnować z dobrej roboty i bezzasadnie iść na emeryturę. Ja na przykład pracuję i nie czuje się desperatem.

Jeśli nie masz 30 lat służby to trzeba pracować.
Dopiero po osiągnięciu 30 lat służby można myśleć o Emce. Nie ma co się nakręcać.

Reorganizowana wewnętrzna - wystarczy pełna wysługa procentowa emki 75 % i propozycja nie do odrzucenia - kilka grup do góry i kop do cywila albo propozycja nie do odrzucenia etat kilkaset kaemów dalej. Bardziej zorientowani zrobili co trzeba przed końcem lutego - grupy do góry ,5% procent uszczerbku na zdrowiu oraz 4% waloryzacji emki.

Kochani o co kaman? Jakie kilka grup do góry w śląskim?Chyba znajomi króliczka,he he.Mały Toudi nawet falowcom z chorążówki nie pomógł..Natomiast Gandalf biały ciekawe czy będzie konsekwentny w tych sprawach na północy...czy to będzie tylko cienki łabędzi śpiew...

Kurde z waszych wypowiedzi wynika że ten siwy gandalf jest szykowany na północ, czyli MOSG? Dajcie znać bo w tu naprawdę potrzebna jest jakaś zmiana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 09:29
Post: #13
RE: gdzie te tłumy?
Kurde z waszych wypowiedzi wynika że ten siwy gandalf jest szykowany na północ, czyli MOSG? Dajcie znać bo w tu naprawdę potrzebna jest jakaś zmiana.
[/quote]

Siwy już od tygodnia jest w Warmińsko-Mazurskim 01.
P.o. 01 przed nim jest w dyspozycji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 09:41
Post: #14
RE: gdzie te tłumy?
Ok, miałem nadzieję, że w końcu w MOSG coś się ruszy... tych gentelmenów w czarnych mundurkach przydałoby się trochę spionować, potrafią się tylko lansować po całym świecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 10:36
Post: #15
RE: gdzie te tłumy?
Zasada jest jedna - zero L-4 przed odejściem , wyniki w robocie - pozytywna opinia bezpośredniego przełożonego ,minimum 20 lat służby . Tak jest nad Odrą i Nysą - 2 grupy podoficerowie i chorążowie , 4 grupy oficerowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 14:22
Post: #16
RE: gdzie te tłumy?
Przestańcie pisać głupoty. Gówno prawda, że przełożeni dźwigają dodatki funkom przed przejściem na emkę. Przełożeni najzwyczajniej w świecie podnoszą im dodatki na czas określony w ramach nagrody za wzorową służbę. A funki też najzwyczajniej w świecie wykorzystują ten niespodziewany bonus i rzucają kwitami emerytalnymi. I właśnie tak działa ten system.
Nikt nie dźwignie dodatku funkowi który zgłosi chęć przejścia na emkę.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 21:46
Post: #17
RE: gdzie te tłumy?
(25-06-2013 07:54 )Valhalla49 napisał(a):  Ja znam paru chłopaków, którym Siwy dał na odejście 3 grupy. Mało ale dobre i to.
Ja też ich znam, to byli trzydziestolatkowie, których grzecznie poprosił o opuszczenie naszych szeregów Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 05:27
Post: #18
RE: gdzie te tłumy?
(25-06-2013 09:29 )Valhalla49 napisał(a):  Siwy już od tygodnia jest w Warmińsko-Mazurskim 01.
P.o. 01 przed nim jest w dyspozycji.

I jak na razie zbiera dobre opinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 09:38
Post: #19
RE: gdzie te tłumy?
Jestem od 4 lutego na rocznej pensji , nie miałem podniesionych zadnych dodatków i nie prosiłem o to. Z pewnościa nie żałuję , prócz rocznej z 3 z przodu mam umowy zlecenie z urzędem miasta na kiklka stówek miesięcznie za kilka godzin pracy, a od 1 lipca praca w służbie cywilnej za około 2tyś na rękę . Można ? Nadmieniam , odszedłem jako chorązy z 4 grupy, nie mam wyższego , trzeba tylko chceć coś robić i miec pomysł . Warunek jeden - wcześniej zacząć się rozglądać za pracą, a nie po odejściu i liczyć na innych bo można zgnuśnieć przed TV. Pozdrawiam wszstkich

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 13:15
Post: #20
RE: gdzie te tłumy?
Przyszedł wrzesień i w przypadku Nadodrzańskiego w związku z reorganizacją wielu tych co mają 30 lat wysługi i więcej odchodzi na emki - oficjalne pożegnania http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...wowej.html http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...-suby.html Dodać trzeba jeszcze kilkudziesięciu , którzy odchodzą we wrześniu bez oficjalnych pożegnań oraz z 20 którzy odeszli do innych formacji . I to tylko sierpień- pażdziernik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS