Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protest- STRAJK WŁOSKI!
29-06-2013, 13:45
Post: #21
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
U nas klasycznie -wszyscy obsrani, nie ma żadnego protestu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 15:10
Post: #22
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
A na kim tu robić strajk włoski? Na tych biedakach, co to celnicy im zyć nie dają? Nie ma decyzji z góry. Widzę, że są mocno zajęci zjazdem sprawozdawczo-wyborczym. Może jak się skończy, to coś się ruszy. Płemieł z Bartkiem o proteście jeszcze nie słyszeli. Telewizji nie oglądają. Oflagowanie i włoski już przerabialiśmy i co? Nikt nie traktuje nas poważnie, tu trzeba czegoś mocniejszego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 20:38
Post: #23
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
No więc ja myślę, że czas dawania szans skończył się definitywnie i dziś powinniśmy się zachowywać wyłącznie tak jak pewna strajkująca w Kanadzie grupa pracowników koncernu telekomunikacyjnego. A było to tak: miał być strajk i pracownicy zjechali windą na sam dół biurowca, gdzie do ścian przywiązane były grube wiązki kabli. Czekali tam na dyrektorów z samej góry, którzy mieli przyjechać na negocjacje. Postanowili jednak, że trochę się potargują i nie zjadą tam w umówionym czasie. Kiedy wyznaczona godzina minęła, jeden z pracowników wziął do ręki siekierę z zestawu przeciwpożarowego i zaczął nią rąbać najważniejszą wiązkę kabli. Pięć minut później cały zarząd był na dole.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 23:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2013 23:30 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #24
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Trzy materiały:

Link - PROTEST 2013 - INFORMACJA DLA OBYWATELI

Link - DO RZĄDZĄCYCH

Link - Notka o Proteście

A w ogóle to włoski strajk się skończył:




MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 07:25
Post: #25
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Witam,
chciałem zapytać jak wygląda akcja protestacyjna na PSG z frontu wschodniego. W Braniewie jesteśmy na etapie flagowania i nic więcej nie słychać (przepraszam był też na tablicy ogłoszeń wydrukowany małym drukiem list z informacją ze związków). Najgorsze jest to, że świadomość moich kolegów jest minimalna większość pyta ze zdziwieniem "co to za zielone flagi?" a co dopiero trafianie do świadomości społeczeństwa. Dlatego pytam jak u Was przewodniczący i jego świta podchodzą do protestu (organizują zebrania z f-szami na których ustalają jakąś linię działania, plakaty itp.)?
Na szczęście jakże byłem zdziwiony w pewien weekendowy dzień kiedy z racji wzmożonego ruchu na przejściu zrobiła się kolejka, a podróżni ze zrozumieniem mówili, że to efekt naszego protestu w obronie swoich praw. Szkoda tylko że nie było to zamierzone Smile Myślę że taka jednodniowa a nawet kilku godzinna akcja w skali całego kraju (tak jak to było ok. rok temu gdy walczyliśmy o 300 pln) mogła by zaistnieć w mediach i podnieść świadomość społeczeństwa. Musimy też coś od siebie dać a nie tylko liczyć na Policję czy SW. Ja ze swojej strony staram się uświadomić jak najwięcej osób i czekam na jakąś większą akcję.
Pozdrawiam i do boju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 11:43
Post: #26
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
no nie wiem... spojrzałem na strone związku, na strone organizacji oddziałowej no i ni h.... nie mogę się doczytać od kiedy jest ten strajk włoski... może ktoś wrzucić link - może przeoczyłem??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 12:47
Post: #27
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(30-06-2013 11:43 )ezech napisał(a):  no nie wiem... spojrzałem na strone związku, na strone organizacji oddziałowej no i ni h.... nie mogę się doczytać od kiedy jest ten strajk włoski... może ktoś wrzucić link - może przeoczyłem??

Słuchajcie, olać lokalne struktury! Jeśli one są sparaliżowane, to dogadujcie się ze związkowcami z Policji i pozostałych formacji. Nasza związkowa "centrala" upoważniła organizacje terenowe do podejmowania współpracy w ramach Protestu.

Precz ze skorumpowanymi kacykami, hańba tchórzom!

Do boju o nasze prawa!

(W internecie naprawdę nie brakuje ani materiałów, ani wskazówek, jak należy działać)

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 13:44
Post: #28
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
http://www.nszzfsg.org/aktualnoci/63-ron...erwca-2013

Związkowi przedstawiciele chcieli spotkać się z Bartkiem. Nie udało się.

Oglądałem kiedyś odcinek "Stawki większej niż życie", w którym Hans Klos też chciał się spotkać z Bartkiem. Było ciężko, ale dał rady.

Życzę wszystkim kolegom związkowcom, żeby im również się udało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 22:13
Post: #29
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
A tę reklamę widzieliście?

Link - 80 PROCENT NIE INTERESUJE MNIE

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2013, 10:47
Post: #30
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
A może by tak, zorganizować dzień krwiodawstwa lub dla poratowania zdrowia w dzień ogólnopolskiej manifestacji NSZZ Solidarność i OPZZ. Ale by było...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 15:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2013 15:19 przez hetman.)
Post: #31
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Witajcie jestem dość młodym strażnikiem. Ale z moich obserwacji z tym strajkiem włoskim w naszej formacji będzie tak jak z Yeti. Nikt go nie widział, a wszyscy o nim słyszeli!! U nas na wschodzi mamy takiego nowego przewodniczącego co martwi się tylko chyba o swój interes, a nie związkowców i funkcjonariuszy.

ps. Pewnie chciałby jeszcze pojechać na oficerkę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 19:00
Post: #32
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Jaka formacja, taki strajk włoski. 5 sierpnia ma być decyzja o ewentualnym zaostrzeniu protestu. Bartek sobie robi jaja ze związków. Konfrontacja jest chyba nieunikniona. Pożyjemy, zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 19:07
Post: #33
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(31-07-2013 15:17 )hetman napisał(a):  Witajcie jestem dość młodym strażnikiem. Ale z moich obserwacji z tym strajkiem włoskim w naszej formacji będzie tak jak z Yeti. Nikt go nie widział, a wszyscy o nim słyszeli!! U nas na wschodzi mamy takiego nowego przewodniczącego co martwi się tylko chyba o swój interes, a nie związkowców i funkcjonariuszy.

ps. Pewnie chciałby jeszcze pojechać na oficerkę Smile




chyba kolego jesteś z Korczowej co, a jeśli nie to i tak wiem o czym mówisz. Im więcej im czybciej tym lepiej i najlepiej abyś coś miał ze służby. Jak strajk pytam????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 12:23
Post: #34
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Oj się będzie działo...

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com...&Itemid=30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 13:18
Post: #35
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Idę przygotowywać koktajle mołotowa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 19:24
Post: #36
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/prote...wego/2c93z

niezłe plakaty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS