Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protest- STRAJK WŁOSKI!
24-06-2013, 15:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2013 15:17 przez fresher.)
Post: #1
Protest- STRAJK WŁOSKI!
http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art...otest.html

No to się panowie okaże ilu funkcjonariuszy ma tzw. KOHONES i wezmie udział w stajku włoskim- juz widze przerażone miny tych co nie będą chcieli podpaść przełożonym- jednakże warto wtedy pamiętać że też w ich imieniu walczą szaraczki - PANOWIE DO BOJU ZA NASZE I WASZE!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 19:12
Post: #2
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Oglądałem właśnie Bartka w TVN 24 (Fakty po faktach) w rozmowie z Pochanke. Nie zauważył zaostrzenia protestu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 20:59
Post: #3
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Zapewne dlatego, że te nasze protesty to możemy sobie wepchnąć w sami wiecie co. Flag nie komentuje, szkoda na to słów. Strajk włoski to może jest dobry w firmach, które generują zysk. Produkcja jest wolniejsza to wpływy mniejsze, kierownictwo to wkurza. Teraz u nas i w służbach pokrewnych. Akcje ratowania życia, zdrowia i mienia- i tak każdy ruszy nie oglądając się na strajk, taka praca, w końcu do tego jesteśmy. Przedłużanie spraw procesowych, administracyjnych czy innej papierkologii? Też źle, bo jak terminy zawalimy to dyscyplinarka, a z drugiej strony jak nie zrobimy tego w godzinach pracy, to wystarczy, że przełożony każe nam zostać i dokończyć (sami sobie gola strzelamy). Mandaty? Odpowiedzcie sobie czy nakładacie ich tyle, żeby nawet na swoją pensję zarobić? To może choć odprawa graniczna? To pytanie pozostawiam tym, którzy ją prowadzą i niech pomyślą czy mogą ją z nieuzasadnionych powodów przedłużać bez żadnych konsekwencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 22:09
Post: #4
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Mam nadzieję , że tym razem będzie inaczej. Bo jeśli nie teraz to kiedy. My sami nie walczymy. Wystarczy że Policjanci wezmą dzień wolny i cały kraj się "zesra" a o strażnikach więziennych to juz nie wspomnę. My mozemy kolejki zrobić tak jak celnicy i nic więcej. Myslę że PO już wyczerpało limit walenia w ch... z mundurówką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 08:29
Post: #5
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(24-06-2013 20:59 )Pałacowy moniuch napisał(a):  Mandaty? Odpowiedzcie sobie czy nakładacie ich tyle, żeby nawet na swoją pensję zarobić? To może choć odprawa graniczna? To pytanie pozostawiam tym, którzy ją prowadzą i niech pomyślą czy mogą ją z nieuzasadnionych powodów przedłużać bez żadnych konsekwencji.

O z mandatami to mógł byś się ździwić, za przeważenia walimy średnio między 400 a 500, a że takich zdarzeń na służbie jest kilkadziesiąt to kwota całkowita staje się nie mała.
Przedłużać odprawę można np. dodatkowe sprawdzenia , liczenie wiz itd tylko po co szczególnie teraz gdy sezon wakacyjny i spotykasz na granicy prawdziwych turystów.
Przez te 80 % skończy się w końcu "protest" niektórych funkcjuszy zawodowo chorych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 19:21
Post: #6
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(25-06-2013 08:29 )mateusz napisał(a):  O z mandatami to mógł byś się ździwić, za przeważenia walimy średnio między 400 a 500, a że takich zdarzeń na służbie jest kilkadziesiąt to kwota całkowita staje się nie mała.

Okej Mateusz. Mógłbyś się podzielić w której to PSG nakładacie taką ilość mandatów? Może być na PW. Z przyjemnością się zdziwię, ale pozwolisz, że na podstawie rzetelnych danych.
Pozdrawiam

P.S. Żeby nie było wątpliwości- popieram sprzeciw, ale staram się też racjonalnie ocenić środki oddziaływania jakimi dysponujemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 21:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 21:31 przez Ja!.)
Post: #7
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
do Pałacowy ..

Np. Korczowa po 500 za przeważenie + naruszenie ładowności co daje tysiaka = jeden bloczek w miesiącu 20 tysięcy

pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 23:18
Post: #8
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Trochę piaru, na zachętę:

Plakat 1 - KEEP CALM...

Plakat 2 - NIE Z NAMI TE NUMERY

Plakat 3 - PROTEST MUNDUROWY 2013

Plakat 4 - DOŁĄCZ DO TYSIĘCY

Plakat 5 - W OBRONIE L-4

Plakat 6 - KOMUNIKAT DLA PODRÓŻNYCH

Plakat 7 - WŁOSKI STRAJK - POZIOM EKSPERT

Pozdrawiam i przypominam:

To wcale nie wymagało wielkiego charakteru
nasza odmowa niezgoda i upór
mieliśmy odrobinę koniecznej odwagi
lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku

(Zbigniew Herbert)

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 05:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 05:20 przez keyser soze.)
Post: #9
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(25-06-2013 19:21 )Pałacowy moniuch napisał(a):  P.S. Żeby nie było wątpliwości- popieram sprzeciw, ale staram się też racjonalnie ocenić środki oddziaływania jakimi dysponujemy.

Odprawa 1 podróżnego przez kwadrans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 14:09
Post: #10
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9...a-material

Z ziemi włoskiej do Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 15:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 15:48 przez Pałacowy moniuch.)
Post: #11
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(25-06-2013 21:30 )Ja! napisał(a):  do Pałacowy ..

Np. Korczowa po 500 za przeważenie + naruszenie ładowności co daje tysiaka = jeden bloczek w miesiącu 20 tysięcy

pozdro

Sprawdziłem. A ilu funkcjonariuszy jest tam zatrudnionych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 21:34
Post: #12
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(25-06-2013 08:29 )mateusz napisał(a):  
(24-06-2013 20:59 )Pałacowy moniuch napisał(a):  Mandaty? Odpowiedzcie sobie czy nakładacie ich tyle, żeby nawet na swoją pensję zarobić? To może choć odprawa graniczna? To pytanie pozostawiam tym, którzy ją prowadzą i niech pomyślą czy mogą ją z nieuzasadnionych powodów przedłużać bez żadnych konsekwencji.

O z mandatami to mógł byś się ździwić, za przeważenia walimy średnio między 400 a 500, a że takich zdarzeń na służbie jest kilkadziesiąt to kwota całkowita staje się nie mała.
Przedłużać odprawę można np. dodatkowe sprawdzenia , liczenie wiz itd tylko po co szczególnie teraz gdy sezon wakacyjny i spotykasz na granicy prawdziwych turystów.
Przez te 80 % skończy się w końcu "protest" niektórych funkcjuszy zawodowo chorych.


Napisz mi kolego, za jakie to wykroczenia nakładasz takie mandaty???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 22:10
Post: #13
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Za przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej lub dopuszczalnej ładowności pojazdu.Podstawą jest Ustawa Prawo o ruchu drogowym, a konkretnie Art. 61 ust.1. Zgodnie z nim ładunek nie może powodować przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej lub dopuszczalnej ładowności pojazdu.
Na kierującego może zostać nałożona sankcja w myśl art. 97 w związku z art. 61 ust. 1 Prawo o ruchu drogowym. Będzie to mandat karny w kwocie od 20 do 500 zł bez punktów karnych, a w przypadku skierowania wniosku do sądu – kara grzywny do 3 tys. złotych albo kara nagany. W przypadku, kiedy dojdzie do zniszczenia lub uszkodzenia drogi, podstawą sankcji jest art. 99 § 1 pkt 2 kw.

Gwoli ścisłości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 00:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2013 00:49 przez Wiktor.)
Post: #14
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(26-06-2013 22:10 )mateusz napisał(a):  Za przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej lub dopuszczalnej ładowności pojazdu.Podstawą jest Ustawa Prawo o ruchu drogowym, a konkretnie Art. 61 ust.1. Zgodnie z nim ładunek nie może powodować przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej lub dopuszczalnej ładowności pojazdu.
Na kierującego może zostać nałożona sankcja w myśl art. 97 w związku z art. 61 ust. 1 Prawo o ruchu drogowym. Będzie to mandat karny w kwocie od 20 do 500 zł bez punktów karnych, a w przypadku skierowania wniosku do sądu – kara grzywny do 3 tys. złotych albo kara nagany. W przypadku, kiedy dojdzie do zniszczenia lub uszkodzenia drogi, podstawą sankcji jest art. 99 § 1 pkt 2 kw.

Gwoli ścisłości.

i tylko za to wykroczenie np. Medyka - miesięcznie wali mandanty w "wieeelkich"tysiącach złotych!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 05:29
Post: #15
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Oto i cała sg.
Zawsze trafi się jakis emeryt który odszedł z wysokiego stołka (wiktor), uciekinier (ramzes), tudzież sztabowięc (pałacowy moniuch) co to muszą drazyć temat jakichś posranych mandatów, zamiast myśleć jak pomoc sobie i swoim kolegom (o ile ich maja).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 08:36
Post: #16
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(27-06-2013 00:48 )Wiktor napisał(a):  
(26-06-2013 22:10 )mateusz napisał(a):  Za przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej lub dopuszczalnej ładowności pojazdu.Podstawą jest Ustawa Prawo o ruchu drogowym, a konkretnie Art. 61 ust.1. Zgodnie z nim ładunek nie może powodować przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej lub dopuszczalnej ładowności pojazdu.
Na kierującego może zostać nałożona sankcja w myśl art. 97 w związku z art. 61 ust. 1 Prawo o ruchu drogowym. Będzie to mandat karny w kwocie od 20 do 500 zł bez punktów karnych, a w przypadku skierowania wniosku do sądu – kara grzywny do 3 tys. złotych albo kara nagany. W przypadku, kiedy dojdzie do zniszczenia lub uszkodzenia drogi, podstawą sankcji jest art. 99 § 1 pkt 2 kw.

Gwoli ścisłości.

i tylko za to wykroczenie np. Medyka - miesięcznie wali mandanty w "wieeelkich"tysiącach złotych!!!!
Dobre według mnie średnio tygodniowo jest ok. 100000 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 16:21
Post: #17
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
(27-06-2013 05:29 )keyser soze napisał(a):  Oto i cała sg.
Zawsze trafi się jakis emeryt który odszedł z wysokiego stołka (wiktor), uciekinier (ramzes), tudzież sztabowięc (pałacowy moniuch) co to muszą drazyć temat jakichś posranych mandatów, zamiast myśleć jak pomoc sobie i swoim kolegom (o ile ich maja).
Skoro zasłużyłem sobie na tą wycieczkę personalną to bardzo Cię przepraszam. Jednakże mała errata- nie trzeba być moim kolegą żebym starał się pomóc w granicach swojej wiedzy i doświadczenia. Od tego zacząłem obecność na tym forum i staram się to podtrzymywać. Nie musisz też wytykać mi tego, że siedzę za biurkiem, permanentnie zasygnalizowałem to swoim nick'iem. Możesz śmiało dołożyć też "Moniuch" dla zwiększenia efektu.
Wracając do tematu mandatów to Korczowa nie wytrzymała (w mojej ocenie) próby, natomiast danych z Medyki nie mogę zweryfikować. Ale fajnie, że dowiedziałem się czegoś o grzywnach w drodze mandatu karnego za przekroczenie DMC Smile
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 17:52
Post: #18
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
Gdzie te kolejki na wschodniej granicy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 08:01
Post: #19
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
a to jest jakiś strajk włoski ?? chyba jestesmy na etapie oflagowania Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 10:39
Post: #20
RE: Protest- STRAJK WŁOSKI!
jest jest Policjanty pouczają, nawet dowodów rej za brak przeglądu ok 2 miesięcy nie zatrzymują - a w SG?? kto to wie ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS