Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrody
24-06-2013, 22:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2013 22:42 przez TRUTH.)
Post: #1
Nagrody
Hallo Użytkownicy tego forum!!!Może kolejne pytanie bez odpowiedzi.
Chciałbym zadać proste pytanie.Jak wygląda w waszych jednostkach sprawa wszelakich nagród?Jakie funkcje spełnia taka opcja oddziaływania na funków?Ja od starszych kolegów dowiedziałem się że kiedyś:-) nagrody były jawne.Przede wszystkim oddziaływanie wychowawcze:ten a ten tak dobrze pracował(służył-opcjonalnie)że dostał nagrodę.Muszę mu dorównać.I to jest ogłoszone.Obecnie nagrody są utajnione i tylko zajączek zna odpowiedź dlaczego ten i ten dostali nagrody.Bez potrzeby uzasadnienia i ogłoszenia.Wg mnie to czysty nepotyzm-li tylko i wyłącznie zależny od 01 placówki lub wydziału.Czy jest jakieś uregulowanie prawne takiego stanu rzeczy aby nie doprowadzić do patologii które są obecne w teraźniejszym systemie?Czy ktoś to sprawdza kto dostał nagrody i za co?Bo tylko wystarczy być znajomym króliczka...jak to na południu bywa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 07:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 07:51 przez Valhalla49.)
Post: #2
Wink RE: Nagrody
(24-06-2013 22:40 )TRUTH napisał(a):  Hallo Użytkownicy tego forum!!!Może kolejne pytanie bez odpowiedzi.
Chciałbym zadać proste pytanie.Jak wygląda w waszych jednostkach sprawa wszelakich nagród?Jakie funkcje spełnia taka opcja oddziaływania na funków?Ja od starszych kolegów dowiedziałem się że kiedyś:-) nagrody były jawne.Przede wszystkim oddziaływanie wychowawcze:ten a ten tak dobrze pracował(służył-opcjonalnie)że dostał nagrodę.Muszę mu dorównać.I to jest ogłoszone.Obecnie nagrody są utajnione i tylko zajączek zna odpowiedź dlaczego ten i ten dostali nagrody.Bez potrzeby uzasadnienia i ogłoszenia.Wg mnie to czysty nepotyzm-li tylko i wyłącznie zależny od 01 placówki lub wydziału.Czy jest jakieś uregulowanie prawne takiego stanu rzeczy aby nie doprowadzić do patologii które są obecne w teraźniejszym systemie?Czy ktoś to sprawdza kto dostał nagrody i za co?Bo tylko wystarczy być znajomym króliczka...jak to na południu bywa...

Jeszcze się nie urodził taki, żeby dogodził wszystkim, chyba że k.... pracując wszystkimi naturalnymi otworami ciała.

A tak poważnie.
1. Nigdy nie ma aż tak dużo pieniędzy do podziału na nagrody.
2. W swojej praktyce przeważnie konsultowałem wysokość nagród dla niektórych funkcjonariuszy ze swoim zastępcą i przewodniczącym terenowej organizacji związkowej.
3. Ujawnienie wysokości przyznanych nagród w formie listy na tablicy ogłoszeń zawsze będzie wzbudzało niepotrzebne emocje.
4. Każdy "skrzywdzony" może zameldować się do przełożonego z pytaniem "dlaczego został pominięty przy podziale".
5. O wiele prościej "podzielić nagrody" mając nie więcej niż 50 funkcjonariuszy. Podział w innym przypadku jest bardzo trudny wg mnie.

Zawsze powtarzałem podwładnym tę oto maksymę:
- "Za przychodzenie tylko do pracy - jest tylko pensja". Koniec - kropka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 10:55
Post: #3
RE: Nagrody
Czy w tym co piszesz Valhalla o nagrodach jest funkcja wychowawcza i motywacyjna?Nigdy nie było kasy dosyć.A niektórzy funkowie po prostu chcą wiedzieć jakie standardy muszą spełniać aby dostać nagrodę.Ten a ten tak robił-dobrze robił-dostał nagrodę.Większe emocje powstają z niewiedzy.A średnio rozwinięty 01 przy pytaniu dlaczego ktoś nie dostał powinien odpowiedzieć zgodnie z kryteriami którymi się kierował.Przejrzystość działania.Tak jak mówisz:Za przychodzenie tylko do pracy - jest tylko pensja.Poza tym dzielący nagrody jest tylko człowiekiem i ma swoje sympatie i antypatie.A inaczej zapytam:jak funek dostanie karę to też jest zachowana tajność?Ot co.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS