Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrody grudniowe
21-12-2011, 19:46
Post: #21
RE: Nagrody grudniowe
Wydaje mi się ,że w większości "nagroda za loda" na placówkach ma związek z niejako większą swobodą komendantów (kacyków). W oddziale naczelnicy wolą być nieco bardziej transparentni (nie wiem czemu - komendant oddziału bliżej, więcej gęb do dyskusji - co,kto jak i dlaczego?)
A co do zarobków - nie rozumiem problemu? Zarabiam podobnie jak funki z granicy, co w tym złego???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2011, 20:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2011 20:56 przez grzegorz.)
Post: #22
RE: Nagrody grudniowe
Nie chciałem tu głosić niesprawdzonych informacji jak to czynią niektórzy forumowicze.
Wszem i wobec przedstawiam potwierdzoną informację - przewodniczący ZO i TOZ związków zawodowych mają (lub powinni mieć) czynny udział w dyskusji o podziale nagród. Jeśli uważacie że coś jest niezgodne z zasługami, jeśli uważacie że podział nagród jest nieuczciwy po prostu to zgłaszajcie. Zadbam o to by oficjalnie wyjaśniono jakie było stanowisko przedstawicieli związków. Otrzymałem osobiste zapewnienie Mariusza Tyla, że stanowisko przedstawicieli Związków w sprawie podziału nagród ma być kompletnie transparentne.
Być może niewielu z was w to wierzy ale naprawdę jest ktoś kto słucha tych głosów z dołu i męczy tych z góry by coś z tym zrobili. Ale ten głos z dołu musi być konkretny - "tu i w tym momencie stało się to i to - zareagujcie" - proszę mi uwierzyć będę tak długo męczył dupę i siedział na słuchawce, aż dowiem się że dotarło gdzie trzeba. Zdaję sobie sprawę z tego że komunikacja na niskim poziomie jest nijaka - po to są publiczne fora. Jeśli problem jest prawdziwy i poważny osobiście będę walczył by góra wymusiła działania na dołach lub też odwrotnie.
Jeżeli nie chcecie na forum to piszcie na admin@nszzfsg.org - konkretnie gdzie co i jak - będę męczył temat aż zostanie wyjaśniony i z zachowaniem anonimowości przedstawię wyniki na forum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 17:41 przez chemikpzw.)
Post: #23
RE: Nagrody grudniowe
w bieszczadzkim wyplacili karpiowe oczywiscie nie wszystkim, ja nie dostalem nic, wielkie g.... mam juz postanowienie noworoczne walic h.. ile wlezie!

czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu g....
inni spia na sluzbie wladza ich lapie i h.. z tego. nagrody na kontach sa, mozna? pewnie ze mozna, trzeba walic w h.. z wszystkimi jak rzad z nami. tyle w temacie.

Wesolych xxxxx świat! zyczy sierzant ze wschodu marznacy w dupe!
Od nowego roku trzeba sie wziasc za siebie i tyle.

Żeby życie miało smaczek,
Czasem stempel czasem pasek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 20:24
Post: #24
RE: Nagrody grudniowe
(22-12-2011 17:36 )chemikpzw napisał(a):  w bieszczadzkim wyplacili karpiowe oczywiscie nie wszystkim, ja nie dostalem nic, wielkie g.... mam juz postanowienie noworoczne walic h.. ile wlezie!

czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu g....
inni spia na sluzbie wladza ich lapie i h.. z tego. nagrody na kontach sa, mozna? pewnie ze mozna, trzeba walic w h.. z wszystkimi jak rzad z nami. tyle w temacie.

Wesolych xxxxx świat! zyczy sierzant ze wschodu marznacy w dupe!
Od nowego roku trzeba sie wziasc za siebie i tyle.

Tak, dokładnie sierżancie. Musisz się wziąć za siebie i tyle - głównie za zasady dobrego wychowania.
Z takim podejściem do świata dalej będziesz "marzł w dupę" i wcale mi Ciebie nie żal.
Wesołych Świąt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 20:47
Post: #25
RE: Nagrody grudniowe
(22-12-2011 17:36 )chemikpzw napisał(a):  czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu gowno...
zapraszam do realu gdzie człowiek robi wszystko by do pracy chodzić, a robienie tylko tego co do niego należy to niesamowity komfort. Chemikpzw jesteś taki chojrak to napisz co masz na PIT-ce za ten rok
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 22:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 22:02 przez TRUTH.)
Post: #26
RE: Nagrody grudniowe
A my w śląskim zadajemy pytanie:co to jest karpiowe? Confused a to iba kwartalniki-robotników to nie dotyczySad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 23:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 23:24 przez chemikpzw.)
Post: #27
RE: Nagrody grudniowe
(22-12-2011 20:47 )grzegorz napisał(a):  
(22-12-2011 17:36 )chemikpzw napisał(a):  czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu gowno...
zapraszam do realu gdzie człowiek robi wszystko by do pracy chodzić, a robienie tylko tego co do niego należy to niesamowity komfort. Chemikpzw jesteś taki chojrak to napisz co masz na PIT-ce za ten rok
jak zwykle diabel tkwi w szczegolach

jestem sierzantem 6 lat w sg 2200 ma na reke. zona niepracuje bo uczy sie dziennie. mam 2 letnia corke i wynajmuje mieszkanie 1200 miesiecznie z rachunkami. masz jeszcze jakies pytania do chojraka?

grzesiu teraz ty pochwal sie gdzie pracujesz, bo nawet nie wiadomo skad jestes...

Żeby życie miało smaczek,
Czasem stempel czasem pasek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 09:05
Post: #28
RE: Nagrody grudniowe
To dużo masz. A że żona pracuje lub nie itd to guzik kogo obchodzi. Pomyśl mogłbyś towar rozkładać w biedronce za minimum czyli ok 1000 Smile Także nie narzekać zawsze może być gorzej. Ewentualnie nic nie stoi na przeszkodzie poszukać sobie innej dobrze płatnej pracy.

1 procent - niejeden uśmiech, oraz program do PIT 2012, szybko, łatwo wypełnisz PIT http://podarujusmiech.org
Jak połączyć swoją pasję z pracą http://www.emmu.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 11:11
Post: #29
RE: Nagrody grudniowe
(23-12-2011 09:05 )mobilat napisał(a):  To dużo masz. A że żona pracuje lub nie itd to guzik kogo obchodzi. Pomyśl mogłbyś towar rozkładać w biedronce za minimum czyli ok 1000 Smile Także nie narzekać zawsze może być gorzej. Ewentualnie nic nie stoi na przeszkodzie poszukać sobie innej dobrze płatnej pracy.

Przepraszam że się wtrącam ale w biedronce zarabiają powyżej 1500 zł i mają wiele dodatków,premii itd. Informacje sprawdzone..
Także skąd ten 1000?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 11:36
Post: #30
RE: Nagrody grudniowe
nie na temat w biedrone zarobki ok 2000 PLn na reke (zonka pracuje) do tego premia i talony na sweita (300 PLn) dla kazdego, nie maja zle, propo nagrod-JAKIE NAGRODY-SOSG za brak kwatery nie placi bo kasy nie ma Wink, a nagrody, coz za marzenia nie karaja-WESOLYCH SIWAT ZYCZE WSZYSTKIM FUNKOM I CYWILOM, gdzie Nam bedzie lepiej ???
Powaznie nie mamy zle, wiadomo zawsze chce sie miec wiecej, to co ostatnio sie dzieje w firmie to zenada, ale nie jest tragicznie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 14:02
Post: #31
RE: Nagrody grudniowe
W mojej PSG tylko 9 osób zasłużyło na karpia

Lepiej to już było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 16:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2011 16:29 przez mateusz.)
Post: #32
RE: Nagrody grudniowe
"To dużo masz. A że żona pracuje lub nie itd to guzik kogo obchodzi. Pomyśl mogłbyś towar rozkładać w biedronce za minimum czyli ok 1000 Smile Także nie narzekać zawsze może być gorzej. Ewentualnie nic nie stoi na przeszkodzie poszukać sobie innej dobrze płatnej pracy"
Jak bym słyszał swojego przełożonego którego wiedza o zarobkach w cywilu zatrzymała się 5 lat temuBig Grin. Ja bym sobie nie pozwolił na to aby żona mogła nie pracować. Razem z żony zarobkami mamy ok 4500 na trzy osoby więc specjalnie nie narzekam aczkolwiek to zarobki zony ciagle rosna a moje od 5 lat stoją w miejscu , i na nic wszelkie inicjatywy, wyniki i robienie statystyki przełożonym , jak to tutaj ktoś napisał najlepiej maja ci którzy nic nie robią tylko podpierd..ająAngry.

Grzegorz juz wielokrotnie pisał kim jest w sg i czym sie zajmuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 16:51
Post: #33
RE: Nagrody grudniowe
(22-12-2011 17:36 )chemikpzw napisał(a):  w bieszczadzkim wyplacili karpiowe oczywiscie nie wszystkim, ja nie dostalem nic, wielkie g.... mam juz postanowienie noworoczne walic h.. ile wlezie!

czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu g....
inni spia na sluzbie wladza ich lapie i h.. z tego. nagrody na kontach sa, mozna? pewnie ze mozna, trzeba walic w h.. z wszystkimi jak rzad z nami. tyle w temacie.

Wesolych xxxxx świat! zyczy sierzant ze wschodu marznacy w dupe!
Od nowego roku trzeba sie wziasc za siebie i tyle.

Prosiłem o zachowanie kultury wypowiedzi - stąd edit.

Rozumiem negatywne emocje ale jednak jakiś tam poziom prezentować sobą musimy. I zapewniam kolegę, że w ten sposób niczego kolega nie wskóra a nawet upewni kadrę kierowniczą, że podjęto właściwą decyzję odnośnie podziału świątecznych nagród.

Ma kolega przewodniczącego TOZ-u niech idzie i pertraktuje z Komendantem. To samo mogą zrobić co bardziej wygadani koledzy tylko idźcie do Komendanta z konkretnymi argumentami a nie samą postawą roszczeniową.

U nas też był okres, że świąteczne nagrody dzieliła między siebie tylko kadra kierownicza plus nieliczni "zasłużeni". Jednak jak widać można to zmienić i to dla dobra wszystkich czyli pracownikowi poprawia się morale co za tym idzie lepiej wykonuje swoje obowiązki na czym zyskuje również kierownictwo gdyż owa jakość pracy szeregowego pracownika przekłada się na mniejszą ilość błędów a co za tym idzie na ogólnie postrzeganie placówki. To taki prosty system naczyń połączonych.

Zresztą chyba każdemu przyjemniej pracuje się z kimś pozytywnie nastawionym do życiaSmile

Czyli reasumując - walczmy głową nie emocjamiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 20:07
Post: #34
RE: Nagrody grudniowe
Sorki ale jak ktoś nie dostanie nagrody i idzie na zwolnienie to dla mnie nie powinien przynajmniej zabierać głosu - pozdrawiam tych co nie dostali nagrody ale służą po to by każdy z ich kolegów mógł mieć przynajmniej 1 dzień swiąt - im więcej na zwolnieniach tym mniej świąt dla uczciwych - gratulacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 09:51
Post: #35
RE: Nagrody grudniowe
(23-12-2011 20:07 )passengerLPG napisał(a):  Sorki ale jak ktoś nie dostanie nagrody i idzie na zwolnienie to dla mnie nie powinien przynajmniej zabierać głosu - pozdrawiam tych co nie dostali nagrody ale służą po to by każdy z ich kolegów mógł mieć przynajmniej 1 dzień swiąt - im więcej na zwolnieniach tym mniej świąt dla uczciwych - gratulacje.

Na zwolnieniu byłem bo nabawiłem się kontuzji na służbie, zwolnienie już się skończyło a w święta mam służbę i pierwszego i drugiego dnia świąt.

Lepiej to już było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2011, 09:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2011 09:10 przez passengerLPG.)
Post: #36
RE: Nagrody grudniowe
@ jarson w święta mam służbę i pierwszego i drugiego dnia świąt.


no i dla tego dostałeś pozdrowienia Smile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 13:51
Post: #37
RE: Nagrody grudniowe
(22-12-2011 17:36 )chemikpzw napisał(a):  w bieszczadzkim wyplacili karpiowe oczywiscie nie wszystkim, ja nie dostalem nic, wielkie g.... mam juz postanowienie noworoczne walic h.. ile wlezie!

czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu g....
inni spia na sluzbie wladza ich lapie i h.. z tego. nagrody na kontach sa, mozna? pewnie ze mozna, trzeba walic w h.. z wszystkimi jak rzad z nami. tyle w temacie.

Wesolych xxxxx świat! zyczy sierzant ze wschodu marznacy w dupe!
Od nowego roku trzeba sie wziasc za siebie i tyle.

Śmieszny jesteś. A za co masz płacone co miesiąc. Nagrody są za coś więcej niż tylko sam codzienna praca/służba. Włażenie w dupę itp. też jest brane pod uwagę, nie wiedziałeś?

1 procent - niejeden uśmiech, oraz program do PIT 2012, szybko, łatwo wypełnisz PIT http://podarujusmiech.org
Jak połączyć swoją pasję z pracą http://www.emmu.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 14:04
Post: #38
RE: Nagrody grudniowe
(28-12-2011 13:51 )mobilat napisał(a):  
(22-12-2011 17:36 )chemikpzw napisał(a):  w bieszczadzkim wyplacili karpiowe oczywiscie nie wszystkim, ja nie dostalem nic, wielkie g.... mam juz postanowienie noworoczne walic h.. ile wlezie!

czlowiek chodzi do pracy, robi co do niego nalezy, a tu g....
inni spia na sluzbie wladza ich lapie i h.. z tego. nagrody na kontach sa, mozna? pewnie ze mozna, trzeba walic w h.. z wszystkimi jak rzad z nami. tyle w temacie.

Wesolych xxxxx świat! zyczy sierzant ze wschodu marznacy w dupe!
Od nowego roku trzeba sie wziasc za siebie i tyle.

Śmieszny jesteś. A za co masz płacone co miesiąc. Nagrody są za coś więcej niż tylko sam codzienna praca/służba. Włażenie w dupę itp. też jest brane pod uwagę, nie wiedziałeś?

nie wiedzialem jestem zdziwiony jak roczny kot.

Żeby życie miało smaczek,
Czasem stempel czasem pasek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS