Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ggjfgbchncg
10-09-2018, 11:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2018 22:32 przez adik123.)
Post: #1
Ggjfgbchncg
Ttgdvv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2018, 06:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018 06:48 przez otacon.)
Post: #2
RE: Ggjfgbchncg
@up odpowiadający na pytanie, co chcieliście wykazac? Bo ja czytając Wasze wypowiedzi się mocno zastanawiam, kto tu reprezentuje sobą niski poziom.
@adik123 co do ceremoniału popatrz tutaj https://www.google.pl/url?sa=t&source=we...6644699650
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2018, 10:51
Post: #3
RE: Ggjfgbchncg
Jak nie chcemy komuś "spójnie i logicznie" odpowiedzieć to lepiej nie odpowiadajmy wcale. Szydzenie prowadzi do tego, że osoby boją się o cokolwiek zapytać co by nie być zasypane hejtem. Moim zdaniem ceremonia zaślubin w mundurze wcale nie jest taką "oczywistością" dla osoby, która dopiero co ten mundur założyła.

Później ten domyślny hejt przenosi się na relacje służbowe. F-sze boją się pytać i robią błędy. A ja jednak stawiam na opcję, żeby się pytali i tych błędów unikali. Oczywiście wszystko w rozsądnych granicach...

Posty "szydzące" zostały usunięte. Sam autor "w panice" poddał edycji post główny i trochę nie wiadomo o co chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 07:07
Post: #4
RE: Ggjfgbchncg
(11-09-2018 10:51 )PlanetaX napisał(a):  Jak nie chcemy komuś "spójnie i logicznie" odpowiedzieć to lepiej nie odpowiadajmy wcale. Szydzenie prowadzi do tego, że osoby boją się o cokolwiek zapytać co by nie być zasypane hejtem. Moim zdaniem ceremonia zaślubin w mundurze wcale nie jest taką "oczywistością" dla osoby, która dopiero co ten mundur założyła.

Później ten domyślny hejt przenosi się na relacje służbowe. F-sze boją się pytać i robią błędy. A ja jednak stawiam na opcję, żeby się pytali i tych błędów unikali. Oczywiście wszystko w rozsądnych granicach...

Posty "szydzące" zostały usunięte. Sam autor "w panice" poddał edycji post główny i trochę nie wiadomo o co chodzi.

Brawo, zdarzają się głupsze pytania a nikt nie wyśmiewał się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 07:46
Post: #5
RE: Ggjfgbchncg
(11-09-2018 10:51 )PlanetaX napisał(a):  Jak nie chcemy komuś "spójnie i logicznie" odpowiedzieć to lepiej nie odpowiadajmy wcale. Szydzenie prowadzi do tego, że osoby boją się o cokolwiek zapytać co by nie być zasypane hejtem. Moim zdaniem ceremonia zaślubin w mundurze wcale nie jest taką "oczywistością" dla osoby, która dopiero co ten mundur założyła.

Później ten domyślny hejt przenosi się na relacje służbowe. F-sze boją się pytać i robią błędy. A ja jednak stawiam na opcję, żeby się pytali i tych błędów unikali. Oczywiście wszystko w rozsądnych granicach...

Posty "szydzące" zostały usunięte. Sam autor "w panice" poddał edycji post główny i trochę nie wiadomo o co chodzi.

I znowu brakuje mi opcji - +1 Smile Masz oczywiście rację, młodzi fu-sze powinni mieć możliwość pytania się o kwestie służbowe aby uniknąć ewentualnych błędów oraz podnosić jakość realizowanych przez siebie zadań służbowych.

W zakresie kwestii poruszonej w oryginalnym zapytaniu - po części reguluje to Regulamin musztry (możliwość występowania w umundurowaniu wyjściowym/galowym w uroczystościach prywatnych o podniosłym charakterze), a po części zwyczaj - szpaler z kordzików/szabli etc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 11:05
Post: #6
RE: Ggjfgbchncg
nie ma głupich pytań - są głupie odpowiedzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 17:57
Post: #7
RE: Ggjfgbchncg
Zawsze wpierw trzeba o głupotę spytać wujka google a jak on nie odpowie to dopiero poruszac się tematy na forum Smile jak najbardziej trzeba pytać o tematy służbowe tak się zdobywa cenne doświadczenie i może w przyszłości nie popełni się błędów które popełnili wcześniej inni koledzy ze służby.... temat do zamknięcie bo się offtop robi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 19:35
Post: #8
RE: Ggjfgbchncg
Wydaje mi się, że jak się grupa ludzi nakręca codziennie jacy ci młodzi są na nic, to później wystarczy jedna niezbyt mądra wypowiedź i następuje erupcji nienawiści - o patrzcie jacy są ci młodzi! Nie dość, że bezczelni i roszczeniowi to jeszcze jacy głupi! Gdzie ten świat zmierza, rozdziobą nas kruki, wrony i po nas tu pożoga i jedno wielkie lamerstwo w SG pozostanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS