Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuaż
06-02-2014, 12:51
Post: #41
RE: Tatuaż
Cicho, bo się niektórzy powyżej obrażą.
Przecież ten tatuaż czyni z nich takich prawdziwych mężczyzn.
Tacy będą boscy.
Big Grin

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 20:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 21:05 przez Franz.)
Post: #42
RE: Tatuaż
(02-04-2014 10:15 )marta1 napisał(a):  Ludzie ale się spinacie, jak ktoś chce mieć tatuaż to niech go ma sprawa indywidualna. Ocenianie ludzi po wyglądzie jest bardzo krzywdzące. Co prawda nie wygląda tatuaż fajnie na czole u funkcjonariusza na służbie ale póki jest zakryty cały lub chociaż kawałek to co mnie to interesuje.

________________________________________
Sprawdź stronę primagia.pl
Masz rację, ale może funkcjusz z tatuażem bardziej awanturujący się jest? A z krawatem i bez tattoo nieBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2017, 14:50
Post: #43
RE: Tatuaż
Podbijam temat - jakoś chyba na początku roku wpadł mi w ręce (a dokładniej w oko) dokument poruszający kwestię tatuaży funków (i kandydatów). Nie interesowało mnie to więc się nie wgłębiałem. Nie mogę sobie za cholerę przypomnieć, gdzie go widziałem, a pamiętam, że było tam jasno wyjaśnione co i jak. Znajomy się stara o przyjęcie i prosił o info. Ktoś się natknął na coś takiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2017, 16:04
Post: #44
RE: Tatuaż
(19-07-2017 14:50 )bociekk napisał(a):  Podbijam temat - jakoś chyba na początku roku wpadł mi w ręce (a dokładniej w oko) dokument poruszający kwestię tatuaży funków (i kandydatów). Nie interesowało mnie to więc się nie wgłębiałem. Nie mogę sobie za cholerę przypomnieć, gdzie go widziałem, a pamiętam, że było tam jasno wyjaśnione co i jak. Znajomy się stara o przyjęcie i prosił o info. Ktoś się natknął na coś takiego?

Wszystko zależy od komisji lekarskiej. Wg obowiązujących przepisów - wszystko zależy od treści i wielkości tatuażu - kandydat do służby w SG może być kierowany ze względu na posiadany tatuaż do poradni zdrowia psychicznego. Opinia z poradni może być wiążąca dla komisji . Czy komisja skorzysta z tego prawa zależy od lekarza w/w komisji .
Patrz dział II wykazu chorób .Opis i wskazówki paragrafu 3 działu II

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?i...0140001898
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2017, 10:38
Post: #45
RE: Tatuaż
Moda na tatuaże kiedyś minie. Mnie się nie podobają, a już zupełnie nie akceptuje odsłoniętej "dziary" u jakiegokolwiek funkcjonariusza na służbie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 00:51
Post: #46
RE: Tatuaż a rekrutacja
Cześć Wszystkim,
Moje pytanie dotyczy tatuażu, a rekrutacji,czy przez posiadanie tatuażu odpadam w 100% z rekrutacji??? Posiadam duży tatuaż,ale jestem w stanie go usunąć laserowo, jeżeli to pozwoli mi starać się dostać do SG.

Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 07:51
Post: #47
RE: Tatuaż
(02-01-2018 00:51 )Marynarz1986 napisał(a):  Cześć Wszystkim,
Moje pytanie dotyczy tatuażu, a rekrutacji,czy przez posiadanie tatuażu odpadam w 100% z rekrutacji??? Posiadam duży tatuaż,ale jestem w stanie go usunąć laserowo, jeżeli to pozwoli mi starać się dostać do SG.

Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi :-)

Wygodny jesteś czy leniwy ?
Przecież wyczerpującą odpowiedż na nurtujące Ciebie pytanie masz dwa posty wyżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 08:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2018 08:01 przez Johnyq.)
Post: #48
RE: Tatuaż
(02-01-2018 00:51 )Marynarz1986 napisał(a):  Cześć Wszystkim,
Moje pytanie dotyczy tatuażu, a rekrutacji,czy przez posiadanie tatuażu odpadam w 100% z rekrutacji??? Posiadam duży tatuaż,ale jestem w stanie go usunąć laserowo, jeżeli to pozwoli mi starać się dostać do SG.

Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi :-)
Jesli nie masz swastyki na czole to spokojnie powinno przjsc.jeśli masz jakies papiery na okrety to ci jeszcze zasponoruja dodatkowe dziary abys tylko ich wybralTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 09:58
Post: #49
RE: Tatuaż
Jeśli na okręty to kotwica obowiązkowa Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 18:18
Post: #50
RE: Tatuaż
A tak serio Panowie, miał ktoś z Was taki problem na rekrutacji albo ktoś z waszych kolegów?
Nie wiem czy to mi może pomóc,ale wcześniej pracowałem przez 4lata na okrętach MW,a za sobą mam jakies 5lat plywania na statkach handlowych, wszystkie aktualne certyfikaty morskie, miedzynarodowe swiadectwo zdrowia,certyfikat ratownika morskiego,no i dyplom oficera mechanika wachtowego, do tego certyfikaty sportow walki itd...
Zalezy mi jak cholera na tej pracy, a nie wiem czy przez dziare na rece mi sie uda.
Zaden straznik graniczny nie ma tatuaza...?

Z gory dzieki za info
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 19:32
Post: #51
RE: Tatuaż
(02-01-2018 18:18 )Marynarz1986 napisał(a):  A tak serio Panowie, miał ktoś z Was taki problem na rekrutacji albo ktoś z waszych kolegów?
Nie wiem czy to mi może pomóc,ale wcześniej pracowałem przez 4lata na okrętach MW,a za sobą mam jakies 5lat plywania na statkach handlowych, wszystkie aktualne certyfikaty morskie, miedzynarodowe swiadectwo zdrowia,certyfikat ratownika morskiego,no i dyplom oficera mechanika wachtowego, do tego certyfikaty sportow walki itd...
Zalezy mi jak cholera na tej pracy, a nie wiem czy przez dziare na rece mi sie uda.
Zaden straznik graniczny nie ma tatuaza...?

Z gory dzieki za info

Nikt z nas nie jest (chyba???) członkiem komisji lekarskiej. Wszystko zależy od wielkości i samego rysunku tatuażu oraz jego lokalizacji (nie wyobrażam sobie funka z tatuażem na twarzy...), jak również jego charakteru (np. znajoma zrobiła sobie tatuaż aby przykryć bliznę po oparzeniu - jest w służbie, tatuaż niewidoczny nawet w umundurowaniu letnim).
Zrób rozpoznanie ogniem - złóż dokumenty w komendzie MOSG (lub PdSG - w zależności od regionu) i się przekonasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 20:35
Post: #52
RE: Tatuaż
Z takimi "papierami" i doświadczeniem przyjmą Cię z pocałowaniem ręki chyba, że masz coś za uszami ;-) Jest bardzo duży deficyt osób z kwalifikacjami "do kotłowni".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2018, 22:04
Post: #53
RE: Tatuaż
Dzięki wielkie za info, niedlugo sie przekonam to dam znac. Chce zmienic prace bo rodzinnka sie niedlugo powiekszy,a zdecydowanie wole mniej zarabiac a byc na miejscu niz siedziec kilka mscy na statkach handlowych...
ale to juz inna historia
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2018, 16:16
Post: #54
RE: Tatuaż
Hej!
Tatoo na ręku nie ma wpływu na przyjęcie do SG na j. pływające.
Pozdro!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2018, 12:04
Post: #55
RE: Tatuaż
Wydawać to Ci się może.
Niżej masz konkretny przepis w tej sprawie.

(19-07-2017 16:04 )quasimodo1 napisał(a):  Wszystko zależy od komisji lekarskiej. Wg obowiązujących przepisów - wszystko zależy od treści i wielkości tatuażu - kandydat do służby w SG może być kierowany ze względu na posiadany tatuaż do poradni zdrowia psychicznego. Opinia z poradni może być wiążąca dla komisji . Czy komisja skorzysta z tego prawa zależy od lekarza w/w komisji .
Patrz dział II wykazu chorób .Opis i wskazówki paragrafu 3 działu II

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?i...0140001898
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 09:40
Post: #56
RE: Tatuaż
Ma być inaczej

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/z-tatuaz...ji/q2n46ly

https://bip.mswia.gov.pl/bip/projekty-ak...i-ulo.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 14:54
Post: #57
RE: Tatuaż
Brak jeleni do służby, to i patologię zaraz wezmą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 18:30
Post: #58
RE: Tatuaż
(24-04-2018 21:20 )Pałacowy moniuch napisał(a):  ...Natomiast kandydaci do służby będą dalej zgłaszać z wielu różnych powodów, problemem pozostanie pozytywne zakończenie procedury. O czym już wcześniej pisałem, jest to powszechny problem formacji mundurowych na świecie. Jedynym rozwiązaniem będzie tu obniżenie kryteriów, innej drogi nie ma...

Jak pół roku temu napisałem, że będą obniżać kryteria naboru to jeden z forumowiczów prawie mnie "zjadł" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS