Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
09-08-2013, 10:22
Post: #1
Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
Witam , potrzebuję wzoru raportu składanego w związku z ukończeniem studiów jeśli ktoś takowy posiada będę wdzięczna, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 12:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 12:13 przez Matarez.)
Post: #2
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
(09-08-2013 10:22 )unica napisał(a):  Witam , potrzebuję wzoru raportu składanego w związku z ukończeniem studiów jeśli ktoś takowy posiada będę wdzięczna, pozdrawiam.

hej podaj maila na priva to Ci wyślę Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 14:13
Post: #3
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
To na studiach nie nauczyli pisac pisemek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 17:44
Post: #4
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
(09-08-2013 10:22 )unica napisał(a):  Witam , potrzebuję wzoru raportu składanego w związku z ukończeniem studiów jeśli ktoś takowy posiada będę wdzięczna, pozdrawiam.
Dziewczyno, ja wiem że forum jest po to żeby między innymi sobie pomagać , ale nie rób siary , dyplom kupiłaś za jajka ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 17:54
Post: #5
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
(09-08-2013 17:44 )quasimodo1 napisał(a):  
(09-08-2013 10:22 )unica napisał(a):  Witam , potrzebuję wzoru raportu składanego w związku z ukończeniem studiów jeśli ktoś takowy posiada będę wdzięczna, pozdrawiam.
Dziewczyno, ja wiem że forum jest po to żeby między innymi sobie pomagać , ale nie rób siary , dyplom kupiłaś za jajka ?

A za co? Nie wiesz jak wyglądają opłacone studia zaoczne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 19:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 19:10 przez lenek.)
Post: #6
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
Dajcie spokój, czasami mam taki zamęt w głowie, że nie wiem jak wypełnić delegację. Jak macie gotowca to wyślijcie dziewczynie.
Jak zmieniałem dowód to też zdziwiłem się, że jest specjalny format meldunku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 20:00 przez Pałacowy moniuch.)
Post: #7
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
Nie ma żadnego wzoru/formatu raportu, jest tylko obowiązek jego złożenia drogą służbową przełożonemu właściwemu w sprawach osobowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 21:04
Post: #8
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
Podobnej treści z małymi zmianami pisze się jak np. ukończysz jakiś kurs, szkolenie itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 07:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 07:55 przez nettai.)
Post: #9
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
Dobre. Brak podstawowych umiejętności - pisanie kwitów. Ale mgr jest. Wielu f-szy ma ten problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:34
Post: #10
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
Teraz mgr to tak jak matura w PRLu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 14:40
Post: #11
RE: Raport w związku z podniesieniem wykształcenia
A wy jak zwykle z kamieniami ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS