Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop nagrodowy
30-11-2011, 12:04
Post: #1
Urlop nagrodowy
Witam serdecznie i mam pytanie a mianowicie czy urlop nagrodowy mogę wykorzystać kiedy mi się chce? Mam zamiar wykorzystać go(5 dni) w dniach 21.12-27.12Wink ale się zastanawiam czy komendant może mi odmówić udzielenia urlopu w tych właśnie dniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2011, 13:52
Post: #2
RE: Urlop nagrodowy
(30-11-2011 12:04 )tygrys napisał(a):  Witam serdecznie i mam pytanie a mianowicie czy urlop nagrodowy mogę wykorzystać kiedy mi się chce? Mam zamiar wykorzystać go(5 dni) w dniach 21.12-27.12Wink ale się zastanawiam czy komendant może mi odmówić udzielenia urlopu w tych właśnie dniach.
Przy planowaniu urlopu bierze się pod uwagę wnioski funka i konieczność zapewnienia normalnego toku służby- tyle mówią przepisy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2011, 18:04
Post: #3
RE: Urlop nagrodowy
dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 11:44
Post: #4
RE: Urlop nagrodowy
Czy jest jakiś przepis mówiący w jakim terminie od przyznania muszę wykorzystać urlop nagrodowy(3 dni) ?

Moj ,,kadrowiec" mowi ze jest to 1 miesiąc, nie potrafi jednak podać zadnego aktu prawnego... pomożecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 13:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2013 13:13 przez Pomocnik.)
Post: #5
RE: Urlop nagrodowy
paragraf 7 ust. 2 rozporzadzenia Ministra Spraw wewnetrznych i Administracji z dnia 5 kwietnia 2002 r. w sprawie udzialania wyróżnień funkcjonariuszom Straży Granicznej - "Któtkoterminowy urlop powinien być wykorzystany w terminie wskazanym we wniosku wyróżnionego funkcjonariusza, jeżeli nie zakłóca to normalnego toku służby, nie później jednak niż w ciągu 3 miesięcy od dnia udzielenia wyróżnienia".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 13:09
Post: #6
RE: Urlop nagrodowy
I o to chodziło, dziekuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 17:58
Post: #7
RE: Urlop nagrodowy
Z tym "kadrowcem" to pojechałeś - współczuje takiego zawodnika na PSG - Pan Kaziu Kierowca wie, że na nagrodowy ma 3 miesiące
- wspominany przez st. specjalistę Zespołu Kadrowo Szkoleniowego PSG..... "miesiąc" dobrze świadczy o kunszcie pracy tego Pana - właściwy człowiek na właściwym miejscu nie ma co.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS