Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy możliwe jest odwołanie od wyniku testów psychologicznych?
02-09-2013, 16:06
Post: #1
Czy możliwe jest odwołanie od wyniku testów psychologicznych?
Witam.

To mój pierwszy post na tym forum, ale bardzo ważny. Uczestniczyłem w rekrutacji do straży granicznej. Niedawno otrzymałem informację, że odstąpiono od dalszej rekrutacji, jeśli chodzi o moją osobę. Powód to wynik negatywny testów psychologicznych określających predyspozycje intelektualne i osobowościowe kandydata.
Czy istnieje od tego jakakolwiek forma odwołania? Da się jeszcze coś zrobić, czy to już koniec i trzeba odczekać rok?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2013, 18:38
Post: #2
RE: Czy możliwe jest odwołanie od wyniku testów psychologicznych?
Koniec, ale chyba nie trzeba czekać roku by znów składać kwity.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2013, 20:45
Post: #3
RE: Czy możliwe jest odwołanie od wyniku testów psychologicznych?
Powiedzieli, że rok. Chyba przez taki okres czasu są ważne te testy. Szkoda, bo słyszałem, że podobno można się odwołać. Masa pracy na marne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2013, 13:04
Post: #4
RE: Czy możliwe jest odwołanie od wyniku testów psychologicznych?
(02-09-2013 16:06 )moder364 napisał(a):  Witam.

To mój pierwszy post na tym forum, ale bardzo ważny. Uczestniczyłem w rekrutacji do straży granicznej. Niedawno otrzymałem informację, że odstąpiono od dalszej rekrutacji, jeśli chodzi o moją osobę. Powód to wynik negatywny testów psychologicznych określających predyspozycje intelektualne i osobowościowe kandydata.
Czy istnieje od tego jakakolwiek forma odwołania? Da się jeszcze coś zrobić, czy to już koniec i trzeba odczekać rok?

Chyba musisz czekac rok, ale nie jestem pewny. Dokladniejsze info znajdziesz na forumpolicja.cba.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 10:06
Post: #5
RE: Czy możliwe jest odwołanie od wyniku testów psychologicznych?
testy się powtarza co 6 miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS