Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety w formacjach mundurowych RP
18-10-2014, 20:29
Post: #81
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
(18-10-2014 18:37 )Kłykcin kończysty napisał(a):  A w czym niby te kobiety są kreatywne? Pomijając romanse.
No?

Bo ta kreatywność często przejawia się całkowitym oddaniem SG "duszą i ciałem". I niech Panie, których ta aluzja nie dotyczy nie biorą tego do siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 16:27
Post: #82
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
ostatnio była afera że jakieś dwie laski chciały się dostać do Policji i zarządały zmiany przepisów bo testy sprawnościowe za trudne <facepalm>

Galeria handlowa Bielsk Podlaski. Wielkie otwarcie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2014, 19:31
Post: #83
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
(17-09-2013 20:36 )stokrotka napisał(a):  a jak nazwać męża np Pani Kapral, Pani sierżant, czy Pani Chorąży???

Ale mąż pani major to ma życie - co noc na majorce.TongueTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 21:58
Post: #84
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Dla Pań z okazji feministycznego święta ,tylko 110 baksów Smile http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=15846
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2016, 09:00
Post: #85
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Za zdrowie PańSmile



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 21:07
Post: #86
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Weszłam w ten temat z ciekawości, że może faktycznie znajdę coś godnego uwagi i być może w końcu pomału do świadomości męskich dotrze,że kobiety są potrzebne w służbach mundurowych i sprawdzają się na swoich stanowiskach. Nie, naturalnie że nie wszystkie, tak jak i nie wszyscy mężyczyźni. Wierzcie lub nie istnieją policjantki, którym do pięt wielu funkcjonariuszy nie dorasta względem przydatności do służby. Wyobrazcie sobie niektóre z nich poświęciły lata na naukę, studia, przygotowanie się fizyczne są intruktorami sportu, koncentrują swoje 100% bo chciały być policjantkami ale i tak czytają same niepochlebne komentarze i zdania pełne jadu na ich temat. Ciąża? Macierzyńskie? Rok wolnego? Jak one się ośmieliły? a wasze dzieci to bocian przyniósł? Żony w ciąży nie były? Łatwo generalizować i wyśmiewać kobiety a przy tym zniechęcać przyszłe kandydatki. Do Was drogie Panie nie poddawajcie się, jeżeli tylko czujecie,że to zawód dla Was i jemu chcecie się poświęcić niech Wam nikt nie wmówi, że jesteście gorsze lub mniej predysponowane od Panów. Oczywiście ze strony męskiej prawdopodobnie poleje się fala hejtu, no coż. Uprzedzam nie jestem z tych co umywa się od swoich obowiązków, kariere chce robić po znajomości, ani strachliwa i lękliwa, a co do posługiwania się bronią byłam o wiele lepsza od całej męskiej części na kursie jeszcze za czasów robienia instruktora. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 10:23
Post: #87
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
narcyzm w czystej postaci ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 10:56
Post: #88
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
narcyzm??? raczej prawidłowa samoocena i przekonanie o swojej wartości
nie raz widziałem jak moje kumpele miały większe jaja od kumpli w sprawie podjęcia trudnej decyzji;
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 17:56
Post: #89
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Kobieta nadaje się tylko do dowodzenia kobietami, a nie mężczyznami, zbyt emocjonalnie podchodzą do rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 18:08
Post: #90
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
(02-05-2017 17:56 )chorazynowy napisał(a):  Kobieta nadaje się tylko do dowodzenia kobietami, a nie mężczyznami, zbyt emocjonalnie podchodzą do rzeczy.

Nie przesadzaj. Wszystko zależy od historii ścieżki zawodowej danej kobiety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 23:49
Post: #91
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Beata91 jaki jest odsetek mięczaków wśród funkcjonariuszek a jaki wśród funkcjonariuszy?
Służba to nie jest robota dla księżniczek które obrażają się za byle pierdołę i lecą ze łzami w oczach do komendanta skarżyć jak to one, biedactwa, zostały skrzywdzone. A faceci? Albo wzajemnie sobie nawsadzają albo dadzą sobie po łbie a komendantowi zgodnie odpowiedzą, że spadli ze schodów.
Wśród kobiet-funkcjonariuszek zdarzają się perełki. Ale to zdecydowana rzadkość.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 18:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2017 19:21 przez Beata91.)
Post: #92
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
(02-05-2017 23:49 )niepokorny napisał(a):  Beata91 jaki jest odsetek mięczaków wśród funkcjonariuszek a jaki wśród funkcjonariuszy?
Służba to nie jest robota dla księżniczek które obrażają się za byle pierdołę i lecą ze łzami w oczach do komendanta skarżyć jak to one, biedactwa, zostały skrzywdzone. A faceci? Albo wzajemnie sobie nawsadzają albo dadzą sobie po łbie a komendantowi zgodnie odpowiedzą, że spadli ze schodów.
Wśród kobiet-funkcjonariuszek zdarzają się perełki. Ale to zdecydowana rzadkość.

Nie wiem nie jaki jest odsetek i chyba szczerze nie da się tego policzyć. Owszem, masz dużo racji że czasem ciężko dogadać się z pewnymi kobietami w miejscu pracy którym brakuje zdrowego dystansu do wszystkiego i faktycznie zachowują się jakby świat się koło nich kręcił. Zdarzyło mi się również podobnych zachowań doświadczyć i o dziwo również obserwując co poniektórych mężczyzn, którzy z płaczem może do przełożonego nie lecieli, ale którym też wiecznie żle. Myślę że to przede wszystkim kwestia charakteru. Nie uważam absolutnie żeby to była większość Pań, nie lubię przyklejać łatek i poznając nową osobę przyklejać etykietę- acha kobieta....mogę się spodziewać tego i tego, bo sama nie chce być tak oceniana z góry i uważam,że na takie etykietowanie nie zasłużyłam tylko dlatego,że jestem kobietą. Życie czasem potrafi pozytywnie zaskoczyć. Masz rację służba to nie praca dla księżniczek, ja bynajmniej mam taką świadomość. W mojej wypowiedzi powyżej przede wszystkim chodziło mi o to, żeby zastanowić się czasem nad słowami rzucanymi zbyt pochopnie i ocenami, bo naprawde nie czyta się tego zbyt miło, jeśli ktoś naprawde się stara, żeby służyć jak na równi z równym. Nie identyfikuje się z wieloma kobiecymi wadami wymienionymi w tej dyskusji, dlatego ciężko było mi to czytać i czułam pewną niesprawiedliwość . Uważam, że każdy powinien być rozliczany indywidualnie i sam pracuje na swój wizerunek. Proponuje każdemu skupić się na sobie i jednak dać szanse każdemu się wykazać, nie patrząc na płeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2017, 09:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2017 09:14 przez Prusak.)
Post: #93
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Smile:_)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 06:40
Post: #94
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
(04-05-2017 09:11 )Prusak napisał(a):  Smile:_)
lepsza "baba" z charakterem niz facet bez chodzacy w "rurkach".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 11:35
Post: #95
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Zdarzają się baby-chłopy i mężczyźni piździaki. Gdzie ich jest więcej to zależy od naszego doświadczenia zawodowego i w tym temacie nic się nie zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2017, 08:56
Post: #96
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
wtf
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie...al/791tcs3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2017, 09:33
Post: #97
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
Dziwi mnie jedna rzecz - tego samego roku przyjela sie i zdazyla zrobic podoficerke? W MONie? Musiala byc mega garbata...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2017, 11:49
Post: #98
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
MON-iuchy to, podobnie jak SG, formacja gdzie panuje hierarchia. Bez względu na sytuację racja zawsze będzie po stronie przełożonego. Nikt nie stanie w obronie podwładnego bo ten ma być mięsem armatnim które ma ślepo wykonywać rozkazy i polecenia przełożonego. Jeżeli podwładny zaczyna myśleć to stanowi zagrożenie dla hierarchii w formacji.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 08:35
Post: #99
RE: Kobiety w formacjach mundurowych RP
"Loczek ci się odkręci jak usłyszysz słowo kur.a?" To nie jest obraźliwe, to jest męski świat

https://wiadomosci.wp.pl/loczek-ci-sie-o...539093121a
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS