Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wiceminister nadzorujący SG
10-01-2018, 09:08
Post: #81
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(10-01-2018 09:02 )krissg napisał(a):  Dla mnie wiara to indywidualna sprawa każdego z nas. Najważniejsze aby tylko nie był gorszy od poprzedników.

Otóż, to. A jak mam ochotę się przeżegnać to to robię i już.
Nieraz robią to sportowcy i dla mnie jest tez Ok, a nawet jak robią gest związany z inną religiją.
Grunt żeby tego nie narzucać innym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2018, 10:01
Post: #82
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(10-01-2018 09:02 )krissg napisał(a):  Dla mnie wiara to indywidualna sprawa każdego z nas. Najważniejsze aby tylko nie był gorszy od poprzedników.
MOŻE BYĆ KTOŚ GORSZY OD POPRZEDNIKA???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2018, 11:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 11:54 przez quasimodo1.)
Post: #83
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(10-01-2018 10:01 )Bond napisał(a):  
(10-01-2018 09:02 )krissg napisał(a):  Dla mnie wiara to indywidualna sprawa każdego z nas. Najważniejsze aby tylko nie był gorszy od poprzedników.
MOŻE BYĆ KTOŚ GORSZY OD POPRZEDNIKA???

Wiceminister Zieliński uspokaja wszystkich znerwicowanych Big Grin
Bez zmian.

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zi...Id,2506390

Nie wiem jak sytuacja wygląda w przypadku SG , po odejściu wiceministra Skiby do PWPW i powołaniu na jego miejsce podsekretarza stanu w randze wiceministra Renaty Szczęch.
Czy SG dalej ma swojego odpowiedzialnego za nią wiceministra w osobie Renaty Szczęch , czy po odejściu Skiby jest nim Zieliński ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2018, 22:15
Post: #84
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
Na razie vice bez zmian, poza dodaniem kolejnego od spraw administracji i samorządów.

Btw, zbrodniarze i szumowiny, które religijność określały ciemnotą i zabobonem już w Polsce rządziły prawie pół wieku, więc chyba jeden kolega obudził się nie w tej epoce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 06:29
Post: #85
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
... to wcale nie daje wam prawa do cofania się wstecz do czasów inkwizycji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 20:59
Post: #86
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(11-01-2018 06:29 )keyser soze napisał(a):  ... to wcale nie daje wam prawa do cofania się wstecz do czasów inkwizycji...

A propos, odrzuć mity i poczytaj rzetelne opracowania na temat inkwizycji to dowiesz się jaki to był postęp w dziedzinie sądownictwa. I nie robię sobie żartów. Pomijam patologię hiszpańskiej inkwizycji, bo nie nie miała wiele wspólnego z tą "papieską". Kraje katolickie były w porównaniu do protestanckich jak Korea Południowa vs Północna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 21:21
Post: #87
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(11-01-2018 20:59 )kszekosz napisał(a):  
(11-01-2018 06:29 )keyser soze napisał(a):  ... to wcale nie daje wam prawa do cofania się wstecz do czasów inkwizycji...

A propos, odrzuć mity i poczytaj rzetelne opracowania na temat inkwizycji to dowiesz się jaki to był postęp w dziedzinie sądownictwa. I nie robię sobie żartów. Pomijam patologię hiszpańskiej inkwizycji, bo nie nie miała wiele wspólnego z tą "papieską". Kraje katolickie były w porównaniu do protestanckich jak Korea Południowa vs Północna.

@kszekosz ma racje.
Jeśli będziemy mierzyć ilością spalonych czarownic i "niepoprawnych religijnie" to stosunek ilościowy świadczy na korzyść katolickiej inkwizycji - w samych krajach protestanckich na stosach spalono 100 tysięcy osób - a na sumieniu "świętej inkwizycji" jest 25 tysięcy.
Sam Kalwin w Genewie bez żadnych procesów sądowych posłał na stosy 31 osób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 22:23
Post: #88
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
Pewnie mało kto wie, że zasadniczo to tylko ok. 1% rozpraw kończyło się oddaniem oskarżonego świeckiemu ramieniu państwa, co kończyło się zazwyczaj śmiercią, a reszta wyroków to w większości pokuta. Wyszukiwanie i palenie tzw. czarownic to domena świeckich władz w państwach protestanckich.
No i instytucja obrońcy i jak na tamte czasy relatywnie obiektywny przebieg procesu to też "wymysł" inkwizycji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 06:20
Post: #89
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
...co nie zmienia faktu, iż termin "inkwizycja" jest dziś synonimem państwa wyznaniowego, coś w stylu dzisiejszego ISIS...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 20:24
Post: #90
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
Masa osob, ktora po odepchnieciu od koryta w 2016 bardzo usilnie udziela sie na forum krytykujac obecnie zarzadzajacych MSWiA.
Ja wiem jedno. Im wiecej pluja tym bardziej trzeba sie zastanowic - dlaczego? I wyciagac wnioski.
Mnie osobiscie, jako zwyklego wyrobnika, krzywda sie nie dzieje.
Ale tym co wrzeszcza chyba zrodelko sie skonczylo...co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 21:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2018 21:13 przez quasimodo1.)
Post: #91
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(12-01-2018 20:24 )wiedźma napisał(a):  Masa osob, ktora po odepchnieciu od koryta w 2016 bardzo usilnie udziela sie na forum krytykujac obecnie zarzadzajacych MSWiA.

????

Przecież Ci co byli lub są przy korycie mają generalnie w dupie forum i sprawy poruszane na nim.Co najwyżej poczytają sobie do porannej kawy .
Generalnie forum w 99 % to sami wyrobnicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 09:40
Post: #92
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
(12-01-2018 20:24 )wiedźma napisał(a):  Masa osob, ktora po odepchnieciu od koryta w 2016 bardzo usilnie udziela sie na forum krytykujac obecnie zarzadzajacych MSWiA.

Mnie osobiscie, jako zwyklego wyrobnika, krzywda sie nie dzieje.
Ale tym co wrzeszcza chyba zrodelko sie skonczylo...co?

Ha ha ha, jestem zwykłym robolem, i osobiscie dla mnie nic się nie zmieniło przez ostatnie lata.
Ale, w odróżnieniu od niektórych mam mózg i potrafię patrzeć w przyszłość - i cholernie niepokoi mnie łamanie prawa i jego wybiórcze stosowanie wstecz - skoro raz rząd odebrał emki pozytywnie zweryfikowanym funkcjuszom i to za lata przesłużone w "wolnej" Polsce, to za kilka, kilkanaście lat może to zrobić ponownie i zabrać mi.

Ale by to sobie uświadomić, potrzeba odrobinę wyobraźni i inteligencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2018, 17:52
Post: #93
RE: Nowy wiceminister nadzorujący SG
Podobno na odprawie służb w Białymstoku podsumowującej zeszły rok wice Zieliński zapowiedział ,że już niedługo SG będzie podlegać pod niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS