Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
30-09-2013, 21:06
Post: #1
Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Witajcie Panie i Panowie Smile Czy w waszych PSG odprawiacie na tych Panasonicach podróżnych?? U nas na placówce autokary odprawiamy na tym psełdo sprzęcie nawet całą służbę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 16:43
Post: #2
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Odprawiamy na nich od samego początku wcześniej były handheldy , a jeszcze wczesniej Husky. Najczęściej autokary i pociągi, czasami gdy padnie system osobówke także.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 09:32
Post: #3
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Dzięku za odpowiedź Smile W naszej PSG odprawiamy głównie autokary na Panasonicach ale mamy odgórny prykas z KGSG chociaż mamy możliwość odprawy na stacjonarnych komputerach. Nie wiem jak to się ma do logiki??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 07:41
Post: #4
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Wytyczne są takie, iż przy zwiększonym ruchu ( a kiedy go niema ? ) należy dążyć do maksymalnej przepustowości przejścia wówczas odprawa na terminalach stacjonarnych.
Kiedyś , dawno dawno temu jeden z KZ w Terespolu zwany ogierem miał takie powiedzonko : "gdzie kończy się logika zaczyna się straż graniczna".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 23:26
Post: #5
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
(30-09-2013 21:06 )hetman napisał(a):  na tym psełdo sprzęcie nawet całą służbę.
Znasz jakąś lepszą alternatywę ? To podrzuć info, może następnym razem się kupi.
(30-09-2013 21:06 )hetman napisał(a):  mamy odgórny prykas z KGSG chociaż mamy możliwość odprawy na stacjonarnych komputerach. Nie wiem jak to się ma do logiki??
Zapytaj tych, którzy powiedzieli ci o "prykasie" Smile jaka była jego geneza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 21:47
Post: #6
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
(07-10-2013 23:26 )lenek napisał(a):  Znasz jakąś lepszą alternatywę ? To podrzuć info, może następnym razem się kupi.
Może nie nazwałbym tego alternatywą, ale na ok. 90% następcę:
http://www.panasonic.com/business/toughp...-specs.asp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 22:51
Post: #7
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Sorry Lenek my na tym pracujemy i doskonale znamy bolączki tego sprzętu jak i całego zse, a propo zse czy nie da sie nic zrobić ze sprawdzaniem biometrii choler... wkurzający temat. Sprzęt nie najgorszy ale program dobija użytkowość tego zestawu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 22:02
Post: #8
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
1. Nową wersję ZSE6 dostaniesz późną zimą. Już były pierwsze testy/przeglądy on-line w ubiegłym tygodniu.
2. Z biometrią może być tylko gorzej, zwłaszcza jak będzie kolejny roll-out (większa ilość wiz).
3. Czego oczekujesz od sprzętu mobilnego (4 lata). @Tomek chciałby 10 calówkę - nie wiem czy to dobry pomysł - to waży.
4. Spytaj starszych, jak odprawiło się na HH Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 22:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2013 22:16 przez mateusz.)
Post: #9
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Lenek
4. Spytaj starszych, jak odprawiło się na HH Smile.

Jak to doskonale wiem zajebi.... , choć na Husky było jeszcze lepiej ( żadnych wiz ). Przeszedłem wszystkie mobile dotychczas użytkowane.
A czy on będzie ta 10 calówkę nosił do pociągu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 19:15
Post: #10
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Ja dałem tylko propozycję (no może alternatywę). Osobiście, według mnie, Panasonic jest najlepszym sprzętem mobilnym jaki udało się kupić SG. Mało tego - według mnie nie ma obecnie konkurencji jeżeli chodzi o zastosowanie w naszej służbie.

@Mateusz - możesz rozwinąć temat tej choler... biometrii ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2013, 23:09
Post: #11
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Odprawa autobusu z np. Mołdawia czy Ukraina powiedzmy 30 osób na pokładzie spokojnie 10-12 minut, ten sam autokar z Rosjanami ( z nowymi biometrycznymi paszportami) spokojnie 30 - 35 minut. Chyba,że Cie trafi i odprawisz ręcznie wtedy zejdziesz do 15-20 minut. Podobnie inne kraje wizowane z biometrią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2014, 20:13
Post: #12
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Kilka uwag na temat przenośnych terminali.
Sprzęt jak sprzęt- każdy się starzeje i zużywa więc życzyłbym sobie wymiany sprzętu góra co pięć lat.
Mam uwagi do oprogramowania. Fatalne jest, że w erze elektroniki, nowych technologii, pracujemy na tych smiesznych windowsach, gdzie trzeba logować się po kolei do czterech aplikacji, żeby móc odprawiać podróżnych. Gdzie non stop wyskakują jakies bledy, które uniemożliwiają poprawne logowanie. Nie wierzę, że nie ma czegoś, co by działało bardziej stabilnie.
Tylko proszę, nie android :-)

PS. Szanowny pan Lenek rozbawil mnie tekstem o ZSE6 w zimie 2013r. Gratuluję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 08:46
Post: #13
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Lenek pewnie chciałby żeby by było lepiej jednak wprowadzanie czegokolwiek w SG trwa wieki, jak np. nowych czytników do paszportów. Tak naprawdę jedynym mankamentem obecnych czytników jest wiecznie rysująca się szybka , która u producenta kosztuje ciężkie pieniądze na szczęście jej zamiennik to 1/10 ceny oryginału. Ale i tak wymaga częstych wymian.
Testowane Regule dobrze czytały dopóki ktoś nie wpadł na pomysł wymiany oprogramowania i za nic w świecie niechce cofnąć swojej decyzji bo taki prikaz.
Na zse6 pewnie poczekamy do 2015 roku, byle było warto czekać.
Pozdro Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 00:01
Post: #14
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Dziwię się, że nie wiecie o zmianach harmonogramu.
ZSE6 nie jest monolitycznym projektem. Dlatego zależy od kilku innych projektów i kilkunastu przetargów. Nie wszystkie udało się zakończyć w terminie.
Czekamy na przestrzeń dyskową, nowe Windowsy, komputery i AD.
Programiści nie nudzili się w tym czasie - dostosowywali SWK do nowej ustawa o cudzoziemcach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 10:20
Post: #15
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Ale trailer CSI ZSE fajny zmontowaliSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2014, 23:12
Post: #16
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
No cóż i ZSE6 ruszyło bez większych problemów dwa miesiące po uruchomieniu sprzętu. Dla malkontentów poniższy link
Padł KSIP
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 14:19
Post: #17
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
U policjantów system ruszył
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2014, 21:35
Post: #18
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Różnica jest taka, że Policja ma łapać przestępców, jak paru przeoczy to nikt nie zauważy. SG ma dbać o kolejki, jak ta się wydłuża, to już żarty się kończą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2014, 05:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2014 05:29 przez keyser soze.)
Post: #19
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Skad ja to znam- niewazne wyniki, zatrzymania itp. - byle kolejki nie bylo.
Zenujace.

A panasy zse o dziwo jakos ciagna...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 20:26
Post: #20
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Odswiezam temat - co z nastepcami panasow?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS