Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
02-03-2015, 22:19
Post: #21
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Już są w OSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 09:23
Post: #22
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Dostałem 3 Panasoniki we wtorek. Przyznam ,że to dla mojej PSG to mało. Ruszam z instalką w tygodniu i czekam na certy. Zobaczymy jak to chodzi. C.D.N.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 15:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2015 15:37 przez maluch.)
Post: #23
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Na placówki w MOSG dotarły. Jeszcze na nich nie pracujemy.
Przeraża cena tego urządzenia 13500 plus czytnik niecałe 10000 razem 23500
specyfikacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 16:08
Post: #24
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Ilość Panasoniców była przydzielana proporcjonalnie do ilości dotychczasowych wykorzystywanych aktywnie urządzeń.
Ceny urządzeń ruggedyzowanych tyle mniej więcej wynoszą. Poprzednie Panasonici też tyle mniej więcej kosztowały.
A czytniki szczelinowe to już głęboka nisza, co skutkuje brakiem konkurencji.
W cenie chyba były jeszcze ceny dość drogich bibliotek, ale mogę się mylić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 00:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2015 00:58 przez P_A_S_W_E_S_T.)
Post: #25
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Po instalacji i uruchomieniu bez porównania do starszej wersji jaką posiadamy. Urządzenie pracuje super na obrazie win 8.1.
Co dalej zobaczymy czekam na certy i zobaczymy jak z łacznościa. A termin nagli ;-)
C.D.N.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 10:42
Post: #26
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
U mnie na PSG pracuje się na nowych Panasonicach, szczerze mówiąc są delikatnie za duże. ale przyjemnie się na tym pracuje. Plusem jest to że czytnik jest przyczepiany do paska a nie z jakimś sznurkiem posiepanym Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2015, 21:09
Post: #27
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Czy da się na mobilnym panasonicu odpalić intranet i wejść np na stronę labkrym? Dziś się chwilę bawiłem i moim zdaniem na mobilnych działa tylko ZSE. Ale może robię coś nie tak.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2015, 21:15
Post: #28
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Nie da się
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 20:50
Post: #29
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
jedno pytanko czy można do nich dostać ładowarki samochodowe, w ochronie szlaków wytrzymują ok. 4 godzin, z plusów można wymienić świetny dostęp do ZAOILA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 13:45
Post: #30
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Nie. Obecny zakup był przeznaczony na I linię odprawy. Do samochodów będzie następny (i pewnie ze zmienioną specyfikacją).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 16:30
Post: #31
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
U nas w samochodach wykorzystujemy przetwornice, podobnie jak wcześniej przy Bormanach i "starszych" Panasach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 18:22
Post: #32
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
u nas też wykorzystujemy przetwornice od innego sprzętu i działa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 19:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2015 20:01 przez Tomek.)
Post: #33
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
możliwa alternatywa

http://pclab.pl/news64923.html

lub

http://www.dell.com/us/business/p/latitu...l=en&s=bsd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 20:31
Post: #34
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Właśnie dostaliśmy spadek po szczycie NATO i ŚDM w postaci jednego tabletu Panasonic. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu rysik jest z lewej strony? I czy są tablety dla praworęcznych?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 19:37
Post: #35
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
nie wiem, mi też był ze złej strony ale rzadko autobusy robiłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 20:44
Post: #36
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
(07-08-2016 20:31 )niepokorny napisał(a):  Właśnie dostaliśmy spadek po szczycie NATO i ŚDM w postaci jednego tabletu Panasonic. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu rysik jest z lewej strony? I czy są tablety dla praworęcznych?

Nie wiem jaki model dostała twoja PSG, ale wystarczy odwrócić tablet i rysik będzie po prawej stronie Smile obraz się również obróci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 22:20
Post: #37
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Tyle to i ja się domyśliłem. Tylko, że wtedy wszystkie przyciski funkcyjne będą także do góry nogami. Podejrzewam, że SG dała sobie wcisnąć tablety dla leworęcznych. Pewnie panasonic miał ich spory zapas, nie miał na nie amatorów a SG łyknęła je jak młody pelikan.Angry

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 08:15
Post: #38
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
czyli patrzeli na cenę nie myśląc o funkcjonalności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 08:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 08:22 przez kpr. Jan.)
Post: #39
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Przycisków funkcyjnych używam praktycznie tylko do odpalenia tableta- no i czasami do "schowania" klawiatury, ściemnienia obrazu. Także później spokojnie można obrócić tablecik bo przyciski funkcyjne będą rzadko kiedy potrzebne. Kolejną sprawą jest to, że sprężynka z rysika dosięga bez problemów z lewej strony do prawej ręki.

Poniżej poglądowa fotka tableta - rysik na wolności bez spreżynki.

[Obrazek: __b_Panasonic_Touhgpad_FZ-G1.jpg]

(09-08-2016 08:15 )niki napisał(a):  czyli patrzeli na cenę nie myśląc o funkcjonalności.

Nie do końca. Ceny tych tabletów są kosmiczne Smile Tutaj garść info dla tych, którzy chcą poczytać ale nie chce im się szukać.

Nowsza wersja tabletów:
http://radiotech.pl/przetargi/1468-straz...ugged.html

specyfikacja zamówienia:

http://strazgraniczna.pl/pl/zamowienia-p...LiI16.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 09:29
Post: #40
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
(09-08-2016 08:16 )kpr. Jan napisał(a):  ....Kolejną sprawą jest to, że sprężynka z rysika dosięga bez problemów z lewej strony do prawej ręki....
no niestety mając w łapach aktualny + paszport z wizą to ta sprężynka się tylko plącze. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Co do urządzeń, ogólnie niezłe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS