Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
09-08-2016, 17:32
Post: #41
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Moze testerzy z palacu byli leworeczni Smile

Btw - rysik w tego typu tabletach jest nieczesto uzywany - z zalozen to sprzet rypu rugged, do uzywania w ciezkich warunkach - w okopie uzywa sie palca, nie rysika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 19:09
Post: #42
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
no mi jakoś palcem trafić nie wychodziło, może dziewczynom łatwiej z ich małymi rączkami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 21:15
Post: #43
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Bo i soft do takich urzadzen ma inny interfejs - u nas zas wpakowali "zwykle" zse ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 19:02
Post: #44
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Mam pytanie do osób użytkujących służbowe tablety panasonic z ZSE.
Tablet który mam na stanie uruchamia się dość szybko. Dostęp do internetu też. Ale już uruchamianie aplikacji Cisco trwa wieki - ok. 4-5 minut. Rozmawiałem z kumpelą z Bieszczadzkiego i ona twierdzi, że u na ich tabletach wszystko uruchamia się błyskawicznie.
Ile czasu na waszych tabletach uruchamia się aplikacja Cisco? Bo kumpela twierdzi, że to kwestia ustawień i ze mamy pierdołę a nie informatyka.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 21:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2017 21:57 przez Nemo.)
Post: #45
Wink RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
(31-01-2017 19:02 )niepokorny napisał(a):  Mam pytanie do osób użytkujących służbowe tablety panasonic z ZSE.
Tablet który mam na stanie uruchamia się dość szybko. Dostęp do internetu też. Ale już uruchamianie aplikacji Cisco trwa wieki - ok. 4-5 minut. Rozmawiałem z kumpelą z Bieszczadzkiego i ona twierdzi, że u na ich tabletach wszystko uruchamia się błyskawicznie.
Ile czasu na waszych tabletach uruchamia się aplikacja Cisco? Bo kumpela twierdzi, że to kwestia ustawień i ze mamy pierdołę a nie informatyka.

Tak jak Ci kolega z Bieszczadzkiego napisał. W rejonie oddziału wszystko odpala się błyskawicznie. A w jakim to terenie Cisco Ci się tak "kosmicznie długo" łączy? Wierz mi z autopsji, że w bieszczadzkim na niektórych terenach potrafi jeszcze dłużej.
ps. To macie wypas dostęp do internetu na służbowych Panasonicach. Ale pewnie taka specyfika służby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 10:49
Post: #46
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
W W-MOSG (w terenie na wsiach) mało że cisco długo się odpala to w czasie sprawdzani często traci zasięg i zrywa połączenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 15:45
Post: #47
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
To akurat problem zbyt malej ilosci BTSow w terenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 17:50
Post: #48
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
No fakt. Pojechałem z tym internetem. Chodziło mi o połączenie z siecią GSM.
Tabletu używam głównie w Warszawie. Dodam tylko, że ZSE6 śmiga jak w stacjonarnym kompie. Tylko to łączenie z Cisco trwa wieki.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2018, 21:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2018 06:35 przez Nemo.)
Post: #49
WTF2
Witajcie.Pozwolę się pod podpiąć pod ten temat żeby nie zakładać nowego dotyczącego pracy na naszych "Panasonic-ach". Pytanie chyba głównie do kolegów/koleżanek z zielonej. Jak wam śmiga sprawdzanie w terenie danych w CEPIK 2.0? Też zwalacie na niedziałające certyfikaty w kartach, słabą łączność, słaby sprzęt, brak przeszkolenia czy tylko na mojej placówce to się nie sprawdza? Ogólnie jest kicha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2018, 22:01
Post: #50
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
u mnie na PSG cepik działa.... tylko u kierownika Big Grin w terenie nici z połaczenia jakiegokolwiek z netem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2018, 05:20
Post: #51
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Sądzę, że u nas bedzie kiepsko i trzeba się z tym pogodzić.
Cepik 2.0 ma służyć głównie Policji, i u nich dziala to nieźle na bluebirdach, ale oni pełnią służbę zazwyczaj w miejscach gdzie jest pełno bts'ów.

Współczuję tylko dop'om jak trafi im sie ambitny funk z zadaniem krd Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2018, 11:33
Post: #52
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
Współczuję tylko dop'om jak trafi im sie ambitny funk z zadaniem krd Smile
[/quote]
No właśnie. A tych nie brakuje Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2018, 07:21
Post: #53
RE: Odprawa na terminalach mobilnych Panasonic
a to już nie ma takich co temperują tych ambitnych? Wystarczy przecież więcej zadań i odpowiedzialności za tę samą kasę Wink

Co do CEPa - pytałem ostatnio chłopaków z policji - może i to działa ale nie u wszystkich - tam mają jeszcze kompy z windowsem xp Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS