Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
80% uposażenia za L-4
22-07-2012, 11:09
Post: #41
RE: 80% uposażenia za L-4
jak już chcą równać nas pod kodeks pracy to niech go zastosują w całości a nie tylko wybrane paragrafy
i niech nikt nie mówi o jakimś specjalnym stosunku służbowym bo w SG to tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi - część z Kodeksu Pracy, część określona przez rozporządzenia, a wystarczy albo Kodeks Pracy albo małą brązową (czy innego koloru do wyboru) książeczkę (instrukcja obsługi f-szy SG) i mamy sprawę wyjaśnioną raz a dobrze

BIAŁY WOJOWNIK
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 18:37
Post: #42
RE: 80% uposażenia za L-4
Tak niech nam dadzą za nocki dodatek za służbę w soboty niedziele i święta .....no ale nieee tego nawet nie zaproponują tylko 80% za l4 bo tak jest "wszędzie".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 18:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2012 18:42 przez morski48.)
Post: #43
RE: 80% uposażenia za L-4
Już to pisałem ale najgorsze jest to, że i tak zrobią co zechcą a my się nie zwolnimy. Łachy nas mają w garści i dobrze wiedzą na jakiej my pozycji jesteśmy Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 19:52
Post: #44
RE: 80% uposażenia za L-4
(22-07-2012 18:42 )morski48 napisał(a):  ... najgorsze jest to, że i tak zrobią co zechcą a my się nie zwolnimy.

O przepraszam, ja już mam plan awaryjny, i zwolnię się bez żalu gdyby spróbowali mnie ostro wydymać.
Szkoda wprawdzie lat, ale jak nie dadzą dosłużyć nawet do 15 to kij im w oko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 20:04
Post: #45
RE: 80% uposażenia za L-4
Lekarz wystawi kwit, że w związku ze służbą i będzie 100%. Bo wszystko co mi dolega ma nierozerwalny związek ze służbą. A psychiatra, to już na bank.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 20:18
Post: #46
RE: 80% uposażenia za L-4
Żygam (razem z tymi z cywila) co to czytają powyżej...żygam. Jak się nie podoba jednemu z drugim to wyp.... na wasze miejsce znajdzie się wielu (nawet wśród moich znajomych) którzy będą służyć nawet za 80 % na l4. Tyle w temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 20:50
Post: #47
RE: 80% uposażenia za L-4
No, cóż u nas pies służbowy powyżej 30 C i poniżej -15 C do służby planowany byc nie może, a funkcjonariusz jak najbardziej. Ostatniej zimy było bardzo mroźnie ale jakoś nikt się nie zainteresował, że funkcjonariusze muszą chodzic z buta do służby.
"Więc, jak życ Panie Premierze".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 20:57
Post: #48
RE: 80% uposażenia za L-4
(22-07-2012 20:50 )Seneka napisał(a):  No, cóż u nas pies służbowy powyżej 30 C i poniżej -15 C do służby planowany byc nie może, a funkcjonariusz jak najbardziej. Ostatniej zimy było bardzo mroźnie ale jakoś nikt się nie zainteresował, że funkcjonariusze muszą chodzic z buta do służby.
"Więc, jak życ Panie Premierze".


Jak żyć?
A Premier powie:

NORMALNIE, Z DNIA NA DZIEŃ Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 06:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2012 06:58 przez Johnyq.)
Post: #49
RE: 80% uposażenia za L-4
(22-07-2012 20:57 )morski48 napisał(a):  
(22-07-2012 20:50 )Seneka napisał(a):  No, cóż u nas pies służbowy powyżej 30 C i poniżej -15 C do służby planowany byc nie może, a funkcjonariusz jak najbardziej. Ostatniej zimy było bardzo mroźnie ale jakoś nikt się nie zainteresował, że funkcjonariusze muszą chodzic z buta do służby.
"Więc, jak życ Panie Premierze".


Jak żyć?
A Premier powie:

NORMALNIE, Z DNIA NA DZIEŃ Big Grin
Koelgów w partiach jest dużo a każdy potrzebuje godnie zarobić i gdzieś te oszczędności trzeba robićConfused Już ja to widze ja wy zobaczycie ta dodatkowa kase na oczyTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 08:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2012 08:27 przez morski48.)
Post: #50
RE: 80% uposażenia za L-4
(23-07-2012 06:55 )Johnyq napisał(a):  
(22-07-2012 20:57 )morski48 napisał(a):  
(22-07-2012 20:50 )Seneka napisał(a):  No, cóż u nas pies służbowy powyżej 30 C i poniżej -15 C do służby planowany byc nie może, a funkcjonariusz jak najbardziej. Ostatniej zimy było bardzo mroźnie ale jakoś nikt się nie zainteresował, że funkcjonariusze muszą chodzic z buta do służby.
"Więc, jak życ Panie Premierze".


Jak żyć?
A Premier powie:

NORMALNIE, Z DNIA NA DZIEŃ Big Grin
Koelgów w partiach jest dużo a każdy potrzebuje godnie zarobić i gdzieś te oszczędności trzeba robićConfused Już ja to widze ja wy zobaczycie ta dodatkowa kase na oczyTongue

Tak jak mówisz, kasę zobaczą kolesie donalda. Trzeba się odpłacić kolegom wiceministrom (księgowym) za "słuszną, kreatywną księgowość"! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 09:55
Post: #51
RE: 80% uposażenia za L-4
(23-07-2012 06:55 )Johnyq napisał(a):  
(22-07-2012 20:57 )morski48 napisał(a):  
(22-07-2012 20:50 )Seneka napisał(a):  No, cóż u nas pies służbowy powyżej 30 C i poniżej -15 C do służby planowany byc nie może, a funkcjonariusz jak najbardziej. Ostatniej zimy było bardzo mroźnie ale jakoś nikt się nie zainteresował, że funkcjonariusze muszą chodzic z buta do służby.
"Więc, jak życ Panie Premierze".


Jak żyć?
A Premier powie:

NORMALNIE, Z DNIA NA DZIEŃ Big Grin
Koelgów w partiach jest dużo a każdy potrzebuje godnie zarobić i gdzieś te oszczędności trzeba robićConfused Już ja to widze ja wy zobaczycie ta dodatkowa kase na oczyTongue

Przyszłe zwolnienia mundurowych ma sprawdzać ZUS - ale on tego za friko nie będzie robił ponieważani MON i MSW nie są jego płatnikami. Oszczędności o których trąbi ministerstwo pójdą na zlecenia kontroli i zatrudnienie kolejnego sztabu ludzi kontrolujących.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 10:03
Post: #52
RE: 80% uposażenia za L-4
wiedżma, tak "żygać" to możesz w cywilu bo w SG to raczej się rzyga...
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 10:45
Post: #53
RE: 80% uposażenia za L-4
"Najsampiew" zadbamy o zwolnienia L4. Po jakimś czsie ruszymy zwrot kosztów za dojazdy. Brak kwatery... drobnostka, łatwo pójdzie. Gorzej będzie z nagrodą roczną i urlopowym... ale parę artykułów w wyborczej, poszczujemy przedsiębiorcami i będą cicho.

Wiedźma to dla ciebie, taka mała symulacja... co będzie później.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 11:51
Post: #54
RE: 80% uposażenia za L-4
Wiedźmie to chyba ktoś dawno komina nie czyścił, że taka złośliwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 12:20
Post: #55
RE: 80% uposażenia za L-4
a ja napisze tak :
"miałeś chamie złoty róg..."
jak się bractwu na potęgę zachciało chodzić na lewe zwolnienia to jest i efekt; brutalne to ale po wejściu tej reformy z tych wirtualnych czy prawdziwych 6 tys zostanie może z 2 tys chorych; Jezus takiego cudu uzdrowienia by się nie powstydził...
wielokrotnie musiałem zapier... na teoretycznym dniu wolnym do roboty za ludzi którzy mieli w du... to ze już sobie coś zaplanowałem... dzięki Bogu nie jestem jakoś szczególnie chorowity więc dla mnie osobiście ta zmiana oznacza zysk w końcu będę miał swoje planowe dni wolne
a na koniec dodam, że też chciałbym mieć płacone za nocki, niedziele i święta... skoro nas zrównują to niech zrównają i tu z reszta społeczeństwa i tu niech związki wnioskują...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 15:44
Post: #56
RE: 80% uposażenia za L-4
(23-07-2012 10:45 )FSZ napisał(a):  "Najsampiew" zadbamy o zwolnienia L4. Po jakimś czsie ruszymy zwrot kosztów za dojazdy. Brak kwatery... drobnostka, łatwo pójdzie. Gorzej będzie z nagrodą roczną i urlopowym... ale parę artykułów w wyborczej, poszczujemy przedsiębiorcami i będą cicho.

Wiedźma to dla ciebie, taka mała symulacja... co będzie później.

To może od razu załóż odpowiedni wątek odnośnie "kosztów dojazdu" i "braku kwatery" i tam wylewaj swoje łzy...

Baby nie funkcjonariusze Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 19:50
Post: #57
RE: 80% uposażenia za L-4
Baba z jajami. Zdarza się. Cieszę się, że jest takie forum, gdzie mogę się anonimowo wypłakać. W domu i pracy płakać mi nie wypada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2012, 17:49
Post: #58
RE: 80% uposażenia za L-4
a tu stanowisko drugiej strony
http://www.msw.gov.pl/portal/pl/2/10093/...rskim.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2012, 20:03
Post: #59
RE: 80% uposażenia za L-4
Garść piaru:

Link - WÓDZ ULECZY DOBRYM SŁOWEM

Link - LEWE ZWOLNIENIE? NIGDY!

Link - WUNDERWAFFE

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2012, 22:07
Post: #60
RE: 80% uposażenia za L-4
Witam!
Z tego co czytałem w projekcie odnosnie 80% z L-4 to chca nas wydymać na całego. Też uważam, że wybieranie z kodeksu pracy tylko tego co stronie rządzącej jest wygodne to sk........nstwo do kwadratu!!!
Przytaczają porównania z innych krajów, że tam maja 80 % ale kurna nikt nie napisze, że właśnie swięta i nocki maja tam extra płacone!!!To już nie jest dla nich tak ważne- taki drobny szczegół pominięty!!!
Coś nie chce mi się wierzyć, że mimo sprzeciwów związków rząd się ugnie i coś zmieni- to już od dawna jest polityka faktów dokonanych prowadzona przez tych panów. Ale jak juz mamy mieć 80% to nie może być tak jak jest w projekcie, że za każdy dzień mamy liczone 1/30 wypłaty i z tego 20% odbierają!!! Bo skoro ktoś ma służbe dzień nocka i potem 2 dni wolnego i np. 7 dni choruje( w tym miał miec 4 służby i 3 dni wolnego) to dlaczego odbiera mu się 20 % za każdy nawet wolny dzień mimo że nie był planowany do służby???? Teraz na l-4 liczone są przepracowane godziny tylko te w których się ma planowaną służbę, a za wolne dni na l-4 nie liczy się godzin wyrobionych- to dalczego chce się za dni wolne odbierać 20% z każdego dnia??????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS