Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
10-11-2013, 19:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2013 19:22 przez kamil_lk.)
Post: #1
Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
Witam,

We wtorek czeka mnie złożenie dokumentów w SG.
W związku z tym mam do Was parę pytań.

Co mam wpisać w pkt. 18 ppkt. 5 odnośnie posiadanego stopnia wojskowego.

Do poboru przystępowałem z dniem 21.05.2009, czyli wtedy, gdy ustawa [z dnia 9 stycznia 2009 r.] (o zmianie ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej na mocy artykułu 18. przeniosła z urzędu do rezerwy (nieprzeszkolonej czyli do tzw. → rezerwy nieefektywnej) wszystkich mężczyzn kończących 19 rok życia) była wcielona w życie. W związku z tym, kolejne moje pytanie odnośnie pkt. 18 ppkt. 7 - zostałem przeniesiony do rezerwy bez odbycia zasadniczej służby wojskowej (podaj podwód) - jak należy wypełnić to pole? Czy ze względu na naukę, czy może dlatego, że ustawa tego nie wymagała?

I ostanie pytanie - czy miał Pan odraczaną służbę wojskową (podać powód).

Link do kwestionariusza http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl...bowego.PDF
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 17:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2013 17:09 przez passengerLPG.)
Post: #2
RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
wpisujesz to co masz wbite do książeczki art punkt paragraf i tyle / punkt dot odraczania - nie miałeś odraczanej bo nie byłeś do służby powoływany więc "nie miałem odraczanej służby wojskowej" ja bym tak to wypełnił/ ale już po czasie jest więc odpisz jak było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 20:51
Post: #3
RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
Ja nie wiem czego teraz ucza w tych szkolach srednich tudziez na studiach skoro ludzie maja problemy z wypelnieniem prostego formularza. Skoro to jest problemem to jak pozniej pisac notatki, wypelniac protokoly czy zeznania majatkowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2016, 21:04
Post: #4
RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
Witam,
Nie wiem czy w odpowiednim dziale zamieszczam pytanie.
Chodzi mi o prace na czarno podczas studiów. Wspominać o niej w kwestionariuszu czy niekoniecznie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2016, 21:29
Post: #5
RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
Proponuję wszystkie posty przenieść do słusznego-nowego działu na tym forum. Spector...uznaje że nie było pytania. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 18:36
Post: #6
RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu
LudzieLasu dzieki za odpowiedz.
Chodzi mi o to ,iż w czasie gdy studiowałem wyjechałem za granice do pracy jednak nie mam żadnych dokumentów z tamtego czasu itp...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS