Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
22-02-2016, 15:03
Post: #21
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
Witam. Może odświeżę troszkę temat, mianowicie pracuję i mieszkam (lokal mieszkalny na czas nieokreślony- mieszkanie służbowe) w jednej miejscowości. W przyszłości chcę się przenieść do miejscowości oddalonej od miejsca pełnienia służby o 40km- dom jednorodzinny, a co z tym się wiąże chcę się zrzec praw do lokalu mieszkalnego- mieszkania służbowego. Jak dobrze zrozumiałem z ustawy jednorazowe dofinansowanie na dom mi raczej się nie należy, zwrot kosztów powyżej 30km także nie, a czy w związku z tym należy się równoważnik za brak kwatery???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2016, 15:18
Post: #22
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
Jeżeli sam się przeniesiesz i zrezygnujesz z mieszkania służbowego to nie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2018, 11:14
Post: #23
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
Hej, jestem w przygotowawczej, dojeżdżam 150km czy w związku z tym nalezy mi się zwrot jakiś?
Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2018, 11:22
Post: #24
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
nie. dopłata jest do 30km
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2018, 22:14
Post: #25
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
(23-03-2018 11:22 )plemie101 napisał(a):  nie. dopłata jest do 30km

A powyżej 30km nie jest wypłacane za brak lokalu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2018, 23:28
Post: #26
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
tylko w stałej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2018, 17:00
Post: #27
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
Dokładnie, jak wyżej... Ale to też zależy od oddziału/placówki, w niektórych od razu zaproponują Ci kwatere itd..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2018, 13:19
Post: #28
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
Koledzy jeśli jestem zameldowany gdzie indziej (w miejscowości znajdującej się dalej o 100 km od miejsca służby), a zamierzam zmienić miejsce zamieszkania na miejscowość pobliską (około 20 km od miejsca służby). To czy muszę składać jakieś meldunki że zmieniam miejsce zamieszkania by dostać zwrot za dojazdy? Czy jak to ma być? Podpowiedzcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2018, 14:17
Post: #29
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
o zmianie miejsca zamieszkania powinienes poinformowac z tego co pamietam bezposredniego przelozonego i piszesz meldunek taki sam jak o zmianie dowodu itd.. ale pewny na 100% nie jestem.. mam owe informacje na komputerze sluzbowym ale aktualnie nie mam do nich dostepu..Smile ale ktos zaraz podpowieWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2018, 18:26
Post: #30
RE: Zwrot kosztów dojazdów z miejscowości oddalonej o ponad 30 km?
Ku przestrodze:
https://www.nowytydzien.pl/pogranicznicy...zed-sadem/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS