Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Ankieta: Czy zeszlifowanie forum na ZERO było dobrą decyzją?
Tak - jak najbardziej słuszną
Nie - decyzja była błędna
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
10-11-2011, 17:19
Post: #1
Exclamation Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Pytanie do użytkowników czy zeszlifowanie forum NSZZ FSG na przysłowiowe ZERO było słuszną decyzją??? Zapraszam wszystkich do wypełnienia ankietySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 22:00
Post: #2
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(10-11-2011 17:19 )PlanetaX napisał(a):  Pytanie do użytkowników czy zeszlifowanie forum NSZZ FSG na przysłowiowe ZERO było słuszną decyzją??? Zapraszam wszystkich do wypełnienia ankietySmile
Odpowiedziałem"TAK" - i wyjaśnię dlaczego
1. Zbyt duży trolling w niektórych postach , moderator nad tym nie panował,
2. Szlifując do 0 stare forum związki pokazały gdzie mają ludzi dla których są .
Przykładem "walki" o funkcjonariusza niech będzie mój przykład. Wypisując się ze związków wysłałem faksika i podałem numer tel. - jaki ja byłem naiwny myśląc , że może ktoś zadzwoni i zapyta się co jest powodem mojej decyzji. Oryginał pisma i legitymację przekazałem naszemu przewodniczącemu TOZ dzień po wysłaniu faksa i co ... jakieś pytanie- NIC .Jedynie co to dowiedziałem się, że do niego dzwoniono z oddziału w mojej sprawie. Mnie nikt nie zapytał. No cóż byłem tylko szarym członkiem dającym 10 zł na .. no właśnie na co ? Zresztą przewodniczący oddziałowy ucieka na emkę to co się będzie przejmował innymi - jemu dodatek na odejście z pewnością podniosą za zasługiSmile

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 22:08
Post: #3
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(10-11-2011 17:19 )PlanetaX napisał(a):  Pytanie do użytkowników czy zeszlifowanie forum NSZZ FSG na przysłowiowe ZERO było słuszną decyzją??? Zapraszam wszystkich do wypełnienia ankietySmile

1. Zablokowali możliwość dyskusji
2. pozbawili użytkowników podstawowego przywileju: anonimowości
3. siebie pozbawili kontroli nad przepływem informacji wśród funkcjonariuszy
4. pokazali, kim faktycznie są - piątą kolumną strony służbowej.

W pewnym sensie reset był posunięciem pożytecznym. Spowodował uaktywnienie Społeczności. Ludzie ich olali i zaczęli głośno mówić o przekrętach. Piąta kolumna zaczyna się kruszyć.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 10:03
Post: #4
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(10-11-2011 17:19 )PlanetaX napisał(a):  Pytanie do użytkowników czy zeszlifowanie forum NSZZ FSG na przysłowiowe ZERO było słuszną decyzją??? Zapraszam wszystkich do wypełnienia ankietySmile
Prawdę mówiąc dla NSZZ FSG wygodną decyzją. Teraz zostało na forum 2 użytkowników (2 adminów). Właściwie ich forum przestało istnieć chyba że uchwalą by każdy z członków co najmniej raz w miesiącu coś napisał Wink. Nie muszą się utożsamiać z niewygodnymi pytaniami albo co gorsze reagować(odpowiadać) na te pytania. Sobie uprościli tylko pracę.

A f-sze jak to f-sze już dawno się poznali na tej instytucji tylko niedobitki(czyli założyciele Don Kichoty z tego forum) wierzyli że coś mogą zrobić. Teraz pewnie widzą jakie to było naiwne - smutne ale prawdziwe . NSZZ FSG w naszej formacji ma status tylko reprezentacyjny (zdjęcie sobie pyknąć z sztandarem festynik zrobić itp.) ma mniej wpływu na decyzję niż kapelan Wink więc co wy chcecie wymagać. Wystarczyło że pojawiły się nazwiska, niewygodna sprawa jak to ujmują rzucająca złe światło na na związek i resecik. W stary sprawdzony sposób przeszli do wyczyszczenia problemu czyli "pod dywan a reszta rozejdzie się po boku na tzw wyciszenie"

Więc wracając z Matrixa typu "czy zeszlifowanie forum NSZZ FSG na przysłowiowe ZERO było słuszną decyzją?" odpowiedź jest jedna"
TAK dla działań NSZZ FSG a reszta nie ważne.

Pozdrawiam Hajmdal /niezrzeszony/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 19:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2011 00:10 przez waldisg.)
Post: #5
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Sukces NSZZ FSG !!!!.
Jak donosi erewańskie forum dla przewodniczących NSZZ FSG organizacja odniosła ogromny sukces. Udało się im poinformować zastępce KGSG d.s. logistycznych o tym, że wśród podwładnych tegoż Zastępcy panują cytuję: bardzo złe nastroje wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej. Powyższa frustracja wynika z niepewności związanej z planowaną zmianą systemu zaopatrzenia emerytalnego oraz zmianami organizacyjnymi W Straży Granicznej, brakiem wzrostu uposażeń w ostatnich 3 latach, brakiem mianowań na wyższe stanowiska służbowe, likwidacją dodatku dla przewodników psów służbowych, projektem likwidacji dodatku za obsługę codzienną pojazdów służbowych.
Niesamowite, nareszcie nasi włodarze dowiedzieli się o tym,brawo!!!
Mało tego w ostatnim czasie NSZZ FSG przeszedł do ofensywy!!! Wiecie co zrobili ?? Przywalili z grubej rury i WYSTĄPILI Z ŻĄDANIAMI !!!!! W KGSG zebrał sie w trybie alarmowym sztab KGSG - opracowywany jest plan mobilizacyjny w związku z ŻĄDANIAMI strony związkowej. Ponoć kilka osób zasłabło, niektórzy planują odejść na emeryture w trybie pilnym a KGSG udał sie na Kubę.Kilku Dyrektorów założyło grupę zbrojną i mają zejść do podziemia celem prowadzenia walki partyzanckiej.
Ofensywa NSZZ FSG do dnia dzisiejszego jeszcze nie osłabła - na bieżąco będziemy informować z frontu erewańskiego.Blush

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 20:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2011 20:49 przez grzegorz.)
Post: #6
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
taki humor lubię, mądrego dobrze poczytać
Ja bez interpretacji zacytuję: "Pan Komendant Borkowski przekazał nam, że po przyjęciu przez Rząd RP budżetu na 2012 rok problemy związane z mianowaniem na wyższe stanowiska oraz zwiększeniem dodatku służbowego dla przewodników psów będą systematycznie w ramach przyznanych środków finansowych rozwiązywane. Propozycje dotyczące rozwiązań mieszkaniowych zostały zaakceptowane przez Pana Komendanta i w najbliższym czasie będą podjęte działania celem wdrożenia naszych propozycji."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2011, 19:21
Post: #7
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Jak donosi Wasz korespondent wojenny z frontu erewańskiego,po opanowaniu paniki na pokładzie swego lotniskowca, wice Marszałek Zastępca dokonał analizy i postanowił wywiesić kawałek białej flagi.
O to co postanowił :przekazał nam, że po przyjęciu przez Rząd RP budżetu na 2012 rok problemy związane z mianowaniem na wyższe stanowiska oraz zwiększeniem dodatku służbowego dla przewodników psów będą systematycznie w ramach przyznanych środków finansowych rozwiązywane. Propozycje dotyczące rozwiązań mieszkaniowych zostały zaakceptowane przez Pana Komendanta i w najbliższym czasie będą podjęte działania celem wdrożenia naszych propozycji."
Wśród erewańskich sił samorządnych i niezależnych nastąpiła euforia.
W związku z taką sytuacja taktyczną siły te mogą się udać do swoich miejsc dyslokacji i przez nastepne 12 miesięcy przygotowywać sie do kolejnej wygranej zapewne batalii.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2011, 23:51
Post: #8
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Raczej zajęli już z góry upatrzone pozycje i czekają na Wunderwaffe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2011, 20:24
Post: #9
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
link: Kto za tym stoi :-)

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2011, 20:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2011 22:22 przez grzegorz.)
Post: #10
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Przyznaję Robert, że podziwiam od jakiegoś czasu Twoją "intuicję graficzną" połączoną z przewrotnością przekazu i muszę przyznać, że coś w tym jest.
Choć brak mi w tym pewnej dyskusji intelektualnej. W poniedziałek podeślę Ci plakat z serii "SŁUŻĘ NIE naLEŻĘ".
Ale pozostałe gry słowem ujęte w formie plakatu - jestem pod ogromnym wrażeniem - szkoda, że nie poznaliśmy się w innych okolicznościach.
Teraz zaczynam czuć ducha tego przywiązania do wagi symbolu słowa i nazwy. Wybacz, że poprzednie moje wypowiedzi w stosunku do wagi nazwy mogły zabrzmieć jako kpina, przy szerszym spojrzeniu to wszystko nabiera innego znaczenia - po prostu wyrwałem jedną myśl z kontekstu. Biorąc pod uwagę to co robisz i jak robisz - przyznaję nazwa ma znaczenie (ale w połączeniu z tym wszystkim).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2011, 08:47
Post: #11
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Szanowny Grzegorzu, dziękuję za merytoryczne komplementy. Miło być raz na jakiś czas docenionym.

Natomiast z wyrażoną przez Ciebie opinią krytyczną:

(18-11-2011 20:32 )grzegorz napisał(a):  brak mi w tym pewnej dyskusji intelektualnej

chcę polemizować w wątku "Nie widzę związku".

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2011, 16:45
Post: #12
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
A mi szkoda związkowców. Na ich forum nikt nie będzie pisał bo i po co.
Czasami warto zachować cierpliwość i ważne decyzje podejmować z rozwagą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2011, 22:21
Post: #13
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(19-11-2011 16:45 )lenek napisał(a):  A mi szkoda związkowców. Na ich forum nikt nie będzie pisał bo i po co.
Czasami warto zachować cierpliwość i ważne decyzje podejmować z rozwagą.
Wszystko zależy od tego czemu maja decyzje służyć. Lenek sam wiesz, że ta cierpliwość trwała baaardzo długo.
Dzięki tym działaniom udało się wielu ambitnym forumowiczom pokazać twarz. Ja obstawiam, że to było dobre zagranie - nie ważne ilu straci - ważne ilu zyska lub inaczej !! - co zyska?? zobacz jak się zmienił poziom dyskusji. Tego się nie dało zrobić zapraszając szerszenie do gniazda os.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2011, 06:41
Post: #14
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Każdy ma prawo do własnego sądu. Ja uważam, że decyzja była do d...py. Odkąd pamietam to forum było cierniem w dupie wszelkiej maści Katafich. I nie chodziło o poziom dyskusji.Nie raz żenujący ale wolny od cenzury co bolało Katafich. Kiedy Katafi obecnego zarządu zszedł ze swojego Olimpu aby zabrac głos wśród śmiertelników? Czy ktoś pamięta? To ja Wam odpowiem - nigdy. Nigdy nie raczył się wypowiedzieć. Ma to w dupie - on jest PAN. Nie będzie mu tu fikał jakiś anonimowy user i pluł na nieskazitelny majestat Katafiego - bo jego WYBRANO NA STOLEC i g...no możecie mu zrobić. Samowolna decyzja o wprowadzeniu nowych zasad logowania sie na forum przeszła bez echa - kto zaprotestował?
Sorki,muszę lecieć ale jak tylko wrócę dokończę temat mnie nurtujący.......................

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2011, 06:58
Post: #15
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(22-11-2011 06:41 )waldisg napisał(a):  Kiedy Katafi obecnego zarządu zszedł ze swojego Olimpu aby zabrac głos wśród śmiertelników? Czy ktoś pamięta? To ja Wam odpowiem - nigdy. Nigdy nie raczył się wypowiedzieć. Ma to w dupie - on jest PAN. Nie będzie mu tu fikał jakiś anonimowy user i pluł na nieskazitelny majestat

O komentarz poprosiliśmy naszego redakcyjnego eksperta:

Georges Brassens napisał(a):NIE PORADZISZ NIC, BRACIE MÓJ
GDY NA TRONIE SIEDZI CH.J

link: Król - słowa i muzyka Georges Brassens, wykonanie Zespół Reprezentacyjny

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2011, 16:49
Post: #16
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Zły moment, nieprzemyślana decyzja, brak dyskusji nad alternatywnymi rozwiązaniami, brak szacunku dla członków związku płacących m. in. za stronę internetową itd.
Myslę że dla wielu była to czara goryczy która się przelała.
Już kiedyś tak było-związki stają sie prywatnymi folwarkami wąskiej grupy osób.
Idę do "swojego" przewodniczącego z wnioskiem o przywrócenie dawnej postaci forum.
Pozdrawiam wszystkich forumowych uciekinierów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2011, 19:29
Post: #17
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(25-11-2011 16:49 )michael33 napisał(a):  ...członków związku płacących m. in. za stronę internetową itd....
Mogę prosić o rozwinięcie bo ten temat mnie interesuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2011, 00:30
Post: #18
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
widze ze na nowym oficjalnym forum pisze pare osob prowadząc jednoczesnie "zażarte" dyskusje Smile)))))) smiech a stare jest aktywne, ale sobie zrobili koło pióra przez te sprawe z pismem i cóż niech sobie sami tam pisząSmile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2011, 08:33
Post: #19
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
Te forum istnieje i działa adres to
http://ifsg.pl
w przyrodzie - w internecie nic nie ginie.

1 procent - niejeden uśmiech, oraz program do PIT 2012, szybko, łatwo wypełnisz PIT http://podarujusmiech.org
Jak połączyć swoją pasję z pracą http://www.emmu.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2011, 09:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2011 10:32 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #20
RE: Czy zeszlifowanie forum na "0" było słuszną decyzją???
(26-11-2011 08:33 )mobilat napisał(a):  forum istnieje i działa

Piąta kolumna robi w gacie.

Przecież jeszcze niedawno można było tam zaglądać tylko po zalogowaniu, a o umieszczaniu nowych wpisów nie było w ogóle mowy.

Dawne forum wróciło, ale syf pozostał. Raz utraconej wiarygodności nie odzyskają w tym składzie osobowym.

E! Słyszycie mnie, psy łańcuchowe reżimu? Już nie ma powrotu do tego, co sami zeszmaciliście. Prosta wycofka nie wystarczy. Żeby odzyskać wiarygodność, wyjdźcie z konfliktu interesów. Czyli odspawajcie się od stołków. (Myślę, że to zadanie przerasta wasze mozliwości mentalne).

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS