Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta multisport
16-12-2013, 22:11
Post: #1
Karta multisport
Witam,
wie ktoś może czy w naszej szanownej firmie istnieje cos takiego jak dostep do programu benefit - multisport?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 13:56
Post: #2
RE: Karta multisport
z tego co mi wiadomo program ten obecnie nazywa się OK SYSTEM Polska SA, wejdz na w3 i na link http://w3.strazgraniczna.pl/sg/intranet/...empolskasa

tam szczególy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 22:11
Post: #3
RE: Karta multisport
(17-12-2013 13:56 )arek32 napisał(a):  z tego co mi wiadomo program ten obecnie nazywa się OK SYSTEM Polska SA, wejdz na w3 i na link http://w3.strazgraniczna.pl/sg/intranet/...empolskasa

tam szczególy

Dzieki za informacje jutro jestem w robocie to zerknę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2020, 19:55
Post: #4
RE: Karta multisport
Odświeżam temat. Czy funkcjonariusz może ubiegać się o kartę sportową typu Multisport, OK System itp??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2021, 18:44
Post: #5
RE: Karta multisport
Próbowaliśmy to ruszyć parę miesięcy temu ale jest problem z finansami. Nie ma jakby osoby odpowiedzialnej za coś takiego czy jakieś takie inne bzdety. Ogólnie MS wymaga minimum pięciu osób... a te na pewno by się znalazły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS