Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycholog BiOSG
18-01-2014, 17:11
Post: #1
Psycholog BiOSG
Witam szanownych forumowiczów, piszę do was z pewnym zapytaniem. Obecnie jestem w trakcie rekrutacji do BiOSG, przeszedłem pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną i w piatek dostałem telefon z kadr z terminem jak to miły Pan określił ''psychologa''. Pytanie moje jest następujące: O co chodzi z tym psychologiem, jak to wygląda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2014, 23:56
Post: #2
RE: Psycholog BiOSG
(18-01-2014 17:11 )endrju napisał(a):  Pytanie moje jest następujące: O co chodzi z tym psychologiem, jak to wygląda?

Jest płci męskiej, albo żeńskiej. W sumie trudno odróżnić od innych ludzi. Ale jak wejdziesz do gabinetu, to ta osoba za biurkiem, to będzie prawdopodobnie psycholog.

A badanie składa się z części pisemnej, podczas której musisz wypełnić tak zwane psychotesty, i z rozmowy. Radzę być wyspanym. Inne przygotowania nie mają większego sensu, bo co ma się okazać, to raczej i tak się okaże.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 10:00
Post: #3
RE: Psycholog BiOSG
Dla potomności: Test składa się z ok. 1000 pytań, ok 700 na komputerze reszta na kartce. Zawiera m.in. tablice Ravena, test niedokończonych zdań itp. Czas trwania samego testu ok 3h przynajmniej w moim przypadku, później rozmowa z psychologiem - bardzo przyjemna przynajmniej w moim odczuciu. Na koniec testu już nie wiesz jak się nazywasz. Nie trzeba się wyspać (ja raczej byłem nie wyspany gdyż przed egzaminem spałem 3h + pare godzin męczącej podróży w nocy), kluczem do sukcesu jest zaznaczanie odpowiedzi które są zgodne z naszym charakterem i osobowością, jeżeli już ktoś decyduje się na koloryzowanie niech się liczy z tym że pytanie np. 20 powtarza się jako pytanie 950 tylko w innej formie i tutaj można sobie zaprzeczyć i całą sprawę zaprzepaścić.

P.S. Zdałem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 15:29
Post: #4
RE: Psycholog BiOSG
Ten kto ma zdac to zdaje, zas niegarbaci zaleznie od humoru psychologa (czesto z zerowym stazem-to nie zartSmile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 17:45
Post: #5
RE: Psycholog BiOSG
Być może i tak jest jak piszesz, ja myślę że w dużej mierze nad pozytywnym wynikiem w moim przypadku przeważyła w/w rozmowa, rozmowa przebiegła na luzie w bardzo miłej wręcz powiedział bym humorystycznej atmosferze, denerwujące podczas rozmowy jak dla mnie jest tylko to ze niestety psycholog wszystko musi notować i im więcej mówimy tym dłuższe są przerwy w ciszy pomiędzy pytaniami gdzie słychać tylko szelest długopisu, wtedy zaczyna się bieganina oczami po ścianach. Według mnie najważniejsze jest to żeby się przed tym badaniem porządnie najeść ja osobiście byłem po kolacji dnia poprzedniego więc po 3h wypełniania testów trochę zrobiłem się głodny a człowiek głodny ma problemy z myśleniem Blush a z tego co mi wiadomo na salę nie wolno wnieść ze sobą nic prócz długopisu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 15:51
Post: #6
RE: Psycholog BiOSG
Testy psychologiczne. Porady jak się do tego zabrać? Jak wyglądało to u Was? Startuje do NwOSG w rekrutacji czerwcowej. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2016 17:37 przez Szafirek6.)
Post: #7
RE: Psycholog BiOSG
endrju w NwOSG nie ma testów na komputerze Wink

Gdzie miałeś tak dobrze Wink?

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 18:50
Post: #8
RE: Psycholog BiOSG
Należy jedynie nie przejawiać psychopatycznych zachowań, starać się być normalnym człowiekiemWink, choć biorąc pod uwagę gdzie próbujecie się dostać, może być z tym ciężko Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 19:00
Post: #9
RE: Psycholog BiOSG
(05-09-2016 18:50 )marine napisał(a):  Należy jedynie nie przejawiać psychopatycznych zachowań, starać się być normalnym człowiekiemWink, choć biorąc pod uwagę gdzie próbujecie się dostać, może być z tym ciężko Smile

Czemu tak uważasz, chyba nie jest tak zle Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 19:47
Post: #10
RE: Psycholog BiOSG
Ja tam życzę każdemu żeby przekonał się na własnej skórze jak "tu" jest Smile. Z resztą każdy oddział ma inną specyfikę służby, można mieć blisko do pracy, można mieć daleko, różnie bywa.
Albo się spodoba albo świat długi i szeroki, na silę tu nie trzymają na szczęście.
Najlepiej samemu zobaczyć i ocenić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS