Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reorganizacja wg. PoOSG
05-02-2014, 15:53
Post: #1
reorganizacja wg. PoOSG
Witam.
Zakładam co prawda wątek, który już istnieje a dot. reorganizacji ale interesuje mnie pewna rzecz. W mojej Placówce (notabene jednaj z większych w ww. oddziale) od miesięcy, żeby nie powiedzieć lat, usilnie blokowane są tzw. "grupy uposażenia", min. 6-tki, 7-ki. Ostatnimi czasy "pokątnie" dało się usłyszeć, iż owe grupy są swego rodzaju "termosem" dla osób, które w wyniku reorganizacji miałyby spaść z Oddziałów do PSG.

Czy na Waszych Placówkach jest podobnie?

Proszę rozwiać moje wątpliwości.

Ja osobiście nie chcę wierzyć, że moja kadra kierownicza mogłaby postępować w taki sposób, gdyż uważam to za skończone qrestwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 16:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 16:03 przez Alzheimer.)
Post: #2
RE: reorganizacja wg. PoOSG
Taka hipoteza jest realna, gdzieś trzeba ludzi upchnąć.
A jeśli nie na etat równorzędny, to niższy, ale na 04 grupę raczej nie wypada kogoś z 07 grupy.
A kierownictwa bym nie winił.
Przed reorganizacją zazwyczaj wstrzymuje się ruchy kadrowe na te wyższe etaty.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 23:05
Post: #3
RE: reorganizacja wg. PoOSG
Jakieś pół roku temu kumpel chciał się przenieść do WZD w nadwiślańskim. Miał czwóreczkę i taki etat go interesował. Odpowiedź brzmiała, że co prawda mają wolne etaty ale trzymają je dla tych co nie utrzymają się w KGSG.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2014, 20:14
Post: #4
RE: reorganizacja wg. PoOSG
wiedźma niestety ale jesteś jasnowidząca... dlatego atakujcie swoich przełożonych niech chociaż napiszą kwit o podniesienie grupy... a nuż w kimś odezwie się odrobina przyzwoitości...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2014, 21:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2014 21:42 przez marcell.)
Post: #5
RE: reorganizacja wg. PoOSG
Jak widać praca w Straży Granicznej to nie jest bułka z masłem. A już praca nad reorganizacją jest wyjątkowo skomplikowaną i koronkową robotą. W PSG trzeba utrzymać etaciki dla tych z oddziałów. W oddziałach dla tych z komendy. Jednocześnie trzeba powstrzymywać ambicje tych którzy myślą o wyższych grupach. Ile w tym wysiłku paraumysłowego - za który przytuli się nowy dodatek funkcyjny w wysokości 80% podstawy naliczania. Moje gratulacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 00:21
Post: #6
RE: reorganizacja wg. PoOSG
Wierzę, że Wysokiemu wystarczy sił (i odwagi) aby poprzecinać sieć wzajemnych powiązań wygrzbieconych jednopalczastych nierobów. Warto prześledzić ekspresowe "kariery" młodych wilków, zapytać o spadochroniarzy z MON-u przybyłych na kierownicze stanowiska.
Z lubością wsłuchuję się w słowa przekazywane pocztą pantoflową - co i komu powiedział Wysoki.


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQlmAppwektX4W1eSMo9Gg...lbbJrS535w]

Czekamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 21:59
Post: #7
RE: reorganizacja wg. PoOSG
(06-02-2014 20:14 )ezech napisał(a):  ... dlatego atakujcie swoich przełożonych niech chociaż napiszą kwit o podniesienie grupy... a nuż w kimś odezwie się odrobina przyzwoitości...

..chyba właśnie się w Tobie zakochałam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 22:23
Post: #8
RE: reorganizacja wg. PoOSG
a ty Wiedźma nie chajtasz się na dniach??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 22:28
Post: #9
RE: reorganizacja wg. PoOSG
Nieeee...ja już mam miłość swego życia Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 07:27
Post: #10
RE: reorganizacja wg. PoOSG
Papier jest cierpliwy. Żaden naczelnik czy komendat psg sam z własnej woli nie napisze o wyższą grupę dla podwładnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS