Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
03-12-2011, 17:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2011 17:31 przez waldisg.)
Post: #1
Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Szanowni Państwo !!!!!
W nawiązaniu do ostatniego spotkania z Wielkim Bratem Księżyca, Słońcem Ziemi Lubuskiej i jego zastępcą Pocahontas Big Grin i dyskusji która się wywiązała, postanowiłem założyć nowy wątek. W rozmowie tej padło stwierdzenie, że wiele się robi dla szarych członków plemienia związkowców o czym ja nie zdaję sobie sprawy bo nawet nie zadzwoniłem i nie zapytałem tylko piszę bzdury na forum( które chętnie oni czytają Big Grin pomimo, że mają swoje). Dlatego,tak jak w rozmowie rzekłem, jeśli ujawnią się zdarzenia które potwierdzą iż Nasi Czerwoni Bracia są The Best tzn. walczą, pomagają, wspierają to ja wtedy jak rasowy pitbull będe na tymże forum szczekał.
Kolejną rzeczą na jaką mi zwrócono uwagę to ogrom wizyt jakie odbywa Niezachodzące Słońce Krosna w poszczególnych placówkach i oddziałach. Dlatego postanowiłem założyć ten wątek aby poszczególni forumowicze, jeśli posiadają takie wiadomości, podali gdzie i kiedy był Nasz Brat Księżyca oraz co w związku z jego wizytą sie poprawiło, ile dobroci i łask spłynęło na wizytowanych. Ja wszelkie informację będe umieszczał na mapie i zaznaczał gdzie stanął mokasyn Wielkiego Komisarza. Na koniec zostanie ona Wam zaprezentowana. Po jej opublikowaniu zostanie stworzony historyczny Szlak Wędrówek Potomka Pierzastego Węża po którym będą obowożeni neofici pragnący wstąpić do erewańskiej organizacji niezależnej i samorządnej(z nazwy).Będą to takie nasze wewnętrzne Marsze Przyszłych, Chcących Wstąpić.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2011, 19:11
Post: #2
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
(03-12-2011 17:30 )waldisg napisał(a):  Szanowni Państwo !!!!!
W nawiązaniu do ostatniego spotkania z Wielkim Bratem Księżyca, Słońcem Ziemi Lubuskiej i jego zastępcą Pocahontas Big Grin i dyskusji która się wywiązała, postanowiłem założyć nowy wątek. W rozmowie tej padło stwierdzenie, że wiele się robi dla szarych członków plemienia związkowców o czym ja nie zdaję sobie sprawy bo nawet nie zadzwoniłem i nie zapytałem tylko piszę bzdury na forum( które chętnie oni czytają Big Grin pomimo, że mają swoje). Dlatego,tak jak w rozmowie rzekłem, jeśli ujawnią się zdarzenia które potwierdzą iż Nasi Czerwoni Bracia są The Best tzn. walczą, pomagają, wspierają to ja wtedy jak rasowy pitbull będe na tymże forum szczekał.
Kolejną rzeczą na jaką mi zwrócono uwagę to ogrom wizyt jakie odbywa Niezachodzące Słońce Krosna w poszczególnych placówkach i oddziałach. Dlatego postanowiłem założyć ten wątek aby poszczególni forumowicze, jeśli posiadają takie wiadomości, podali gdzie i kiedy był Nasz Brat Księżyca oraz co w związku z jego wizytą sie poprawiło, ile dobroci i łask spłynęło na wizytowanych. Ja wszelkie informację będe umieszczał na mapie i zaznaczał gdzie stanął mokasyn Wielkiego Komisarza. Na koniec zostanie ona Wam zaprezentowana. Po jej opublikowaniu zostanie stworzony historyczny Szlak Wędrówek Potomka Pierzastego Węża po którym będą obowożeni neofici pragnący wstąpić do erewańskiej organizacji niezależnej i samorządnej(z nazwy).Będą to takie nasze wewnętrzne Marsze Przyszłych, Chcących Wstąpić.


Dobre Waldi
Według mnie w każdym oddziale można zrobić podobną akcję i wtedy ukaże się ......okrutna prawda.
Pozdrawiam i cieszę się, że Waldi zagościł na Forum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2011, 10:48
Post: #3
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Wielkie Niegasnące Słońce doznało objawienia i ma przegłosy oraz wielką nadzieję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2011, 18:34
Post: #4
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Myślę, że wątek prześmiewczy, otwarty przez Waldka, będzie najlepszym miejscem dla frontowej prasy. Od tego numeru LIZUSA kolejne linki będę umieszczał właśnie tu. Chyba, że jakiś plakat powstanie okolicznościowo, no to wtedy elastycznie.

Tymczasem LIZUS świąteczny:

link -LIZUS nr 4

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2012, 21:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2012 21:40 przez quasimodo1.)
Post: #5
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
No Pany,gdzie będzie teraz wschodzić Słońce,bo nad Kaliszem zgasło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 13:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012 14:02 przez waldisg.)
Post: #6
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Jest pierwsze potwierdzone fotografią miejsce gdzie stanęła stopa Potomka Pierzastego Węża!!!!

http://www.morski.strazgraniczna.pl/inde...m=&ucat=3&

Zaczynam uaktualniać mapę wizyt Słońca Ziemi Lubuskiej.
Na pewno z tej okazji nawiedził również innych członków plemienia w ich wioskach w Morskim Rezerwacie i nakarmił ich manną spływającą z jego ust na wiecznie głodne wiadomości uszy szeregowych indian. Dzidy im się pewnie podniosły na tak ogromną ilość dobrych wiadomości jakie otrzymali od naszego Brata Księżyca.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 22:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012 22:14 przez quasimodo1.)
Post: #7
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Nad Ziemią Lubuską ono zgasło kilka tygodni temu,po prostu się wypisał.A tak na marginesie te menadżery urządziły sobie bibke w budynkach SG, wstydzą się munduru ? Pożegnanie odchodzącego oficera.A dlaczego on w cywilnym garniturze,to taka nowa "tradycja" a może on się wraz z koleżkami go wstydził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2012, 10:37
Post: #8
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
(22-02-2012 13:55 )waldisg napisał(a):  Jest pierwsze potwierdzone fotografią miejsce gdzie stanęła stopa Potomka Pierzastego Węża!!!!

http://www.morski.strazgraniczna.pl/inde...m=&ucat=3&

Zaczynam uaktualniać mapę wizyt Słońca Ziemi Lubuskiej.
Na pewno z tej okazji nawiedził również innych członków plemienia w ich wioskach w Morskim Rezerwacie i nakarmił ich manną spływającą z jego ust na wiecznie głodne wiadomości uszy szeregowych indian. Dzidy im się pewnie podniosły na tak ogromną ilość dobrych wiadomości jakie otrzymali od naszego Brata Księżyca.
W górach bliżej Manitou. Lecz jednak nie wysłuchał On jego próśb. Nie było powtórki Little Bighorn. Tym razem "blada twarz" była górą, a pobratymcy z południowych szczepów sami go "osaczyli" http://www.nszzfsg.org/imprezy-turystycz...eg-piastow
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2012, 16:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2012 16:37 przez waldisg.)
Post: #9
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Potomek Pierzastego Węża do dnia dzisiejszego nic nie wydalił gdyż jest dłuuuugi łeeeekend i ma wszystko w woreczku na lekarstwa. Nic poza tym się takiego nie dzieje co by musiał wzuwać mokasyny i fatygować się do klawiatury. Z reżimowego forum żadne znaki dymne od kilku tygodni nie wychodzą. Zbrakło chrustu? Ciekawe czy po dłuuugim łekennndzie wrócą do grodu stołecznego. W gruncie rzeczy to po co ma się fatygować? Dietę i tak dostaje, kwartalnik też wpadnie, pensja na konto, hotel zapłacony, martwić się nie ma o co. Minister Chichocki w kwestii emerytur się wypowiedział, słuchać niezależnych i samorządnych (z nazwy) kacyków nie chce to po co się stresować?
Wszystko idzie jak należy, krokoTyl syty i Chichocki cały.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2012, 11:58
Post: #10
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Koko koko euro będzie spoko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2012, 18:52
Post: #11
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Jak ten mjr z Prawie niezależnego związku w MOSG odchodzi to kto wie czy to jakiś sygnał dla innych(emerytów) bo jednak przy żłobie blisko siedział i podejrzewam że "robotę" miał mało stresującą ,więc podejmując ten "desperacki" krok coś nim kierowało?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2012, 09:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2012 10:32 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #12
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Amatorów panoszenia się na salonach za związkowe pieniądze i uprawiania shoppingu w stołecznych marketach, zapraszam do zapoznania się z nowymi materiałami:

Link - CO TAK JEDZIE?

Link - NSZZ HPN
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2012, 17:53
Post: #13
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
A mi tam turnieje piłki halowej NSZZ podobają się bardziej niż paczki na święta jeśli o to kaman.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2012, 19:32
Post: #14
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Wywiad NSZZ Halowej Piłki Nożnej nie próżnuje:

Link - CZARNA TALIA REBELII

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2012, 19:57
Post: #15
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
witam Panowie i cieszę sie wraz z kolegami z naszej placówki , że jest takie niezależne forum naszej grupy zawodowej , bo na stronie związkowej te forum to nieporozumienie i stworzone zostało po to żeby działacze prawili sobie komplementy. Dowiedziałem się od kolegi z roboty że działa normalne niezależne forum. Nie podoba mi sie działalność związku w obecnej formie. Związek jest potrzebny ale dobrze zarządzany.Panowie zrobili sobie z organizacji miejsce do załatwiania swoich spraw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2012, 23:35
Post: #16
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
@anton - uważaj bo są tu na forum obrońcy związku zdeterminowani prawie jak "obrońcy krzyża".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2012, 23:49
Post: #17
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Na stronie związkowej forum się zesrało i od kilku dni go nie ma ,chyba że naczelny związkowiec je modyfikuje Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2012, 17:50
Post: #18
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
(10-08-2012 23:49 )quasimodo1 napisał(a):  Na stronie związkowej forum się zesrało i od kilku dni go nie ma ,chyba że naczelny związkowiec je modyfikuje Smile

Może znowu ograniczono liczbę użytkowników do "jedynie słusznych" a co za tym idzie "najbardziej zaufanych" wyznawców reżimu. Jak tak dalej pójdzie to niedługo nasza kochana władza ludowa nie będzie miała już co zamykać ani kogo banowaćWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 18:27
Post: #19
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
Czy ktoś słyszał lub może wie co się dzieje z Mariuszem T. Coś strasznie cichutko w związkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 22:21
Post: #20
RE: Tam gdzie stanął Mokasyn Pierzastego Węża
(16-10-2012 18:27 )zachód napisał(a):  Czy ktoś słyszał lub może wie co się dzieje z Mariuszem T. Coś strasznie cichutko w związkach.

Buduje swój malutki domeczek ok. 4 km od NoOSG ale cały czas z komóreczką przy uszku aby mieć nadal kontakt z 01 SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS