Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KIERUNEK WSCHÓD
15-02-2014, 17:30
Post: #41
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Zawsze pozostaje nieśmiertelny Vifon. :-D

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 17:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2014 17:46 przez straznik123.)
Post: #42
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Patrzac na to jak niektore jednostki daja sobie rade w SG smiem twierdzic, ze i z vifonem moglby byc problem Tongue
chyba, ze na sucho zjadac beda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 17:52
Post: #43
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Tak, tak. I to są te jednostki, ktorym SG uratowała życie.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 18:05
Post: #44
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Szkoda tylko, ze na delegacje w wiekszosci przypadkow wysylaja tych co w miare ogarniaja robote. Tym drugim przydalaby sie szkola zycia Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 22:53
Post: #45
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(15-02-2014 16:49 )qualin napisał(a):  
(15-02-2014 11:16 )Alzheimer napisał(a):  szynką parmezańską.

jaka szynka? Tongue

co do zywienia sie samemu to co to za lamenty? na miejscu tez kazdy sie zywi z wlasnej kieszeni, a na delegacji sie nie da? Do norwegii nie wysylaja, zeby nie dac rady Smile
No chyba, ze komus kobieta tudziez mamusia gotuje codziennie obiadki i robi pyszne kanapki do pracy to taki delikwent moze miec problem z zywieniem samodzielnym Tongue

Trochę się zapędziłeś kolego. Ja gotuję michę dla 4-ro osobowej rodziny i na "głowę" wychodzi całkiem sympatyczna kwota (a nie jemy non stop ziemniaków ze słoniną i barszczu co drugi dzień). Ale samemu, to już troszkę inna bajkaSmile Chyba, że się wcina tzw. chińskie zupki z Radomia. Gdyby było inaczej, to nie byłoby żadnych "instytucji zbiorowego żywienia", czyli knajpBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 09:17
Post: #46
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Ehh...o czym Wy tu mówicie? Zobaczycie jak taki jeden z drugą dostanie 18 km. patrol pieszy to gwarantuję, że o jedzeniu nie będzie rozmyślał tylko jak doprowadzić nóżki do stanu używalności przed kolejnym marszem.

Ale wiadomo, jak się człowiek nudzi to u lodówce myśli. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 09:25
Post: #47
RE: KIERUNEK WSCHÓD
[quote='Franz' pid='11892' dateline='1392325330']
PSG wewnątrz kraju - 16 lutego wyjeżdżają 3 osoby na 1,5 miesiąca. Sami młodzi (najnowsze nabytki), wytypowani przez NwOSG. Kwatera zapewniona (bez szału), zwrot kosztów dojazdu, micha we własnym zakresie, dodatkowych bonusów brakSmile
Następna ekipa - wyjazd niebawem. Sztuk 2-3... same podpadziochySmile Warunki j.w.
Informacja z pierwszej rękiBig Grin

zebys sie nie zdziwił większość oddelegowanych to ludzie z dużym stażem najwiecej chor. szt., st.chor. sierż. szt. , nawet sie jeden oficerek nawinął.
L4 w Nosgu leczą przeniesieniem słuzbowym do bardziej oddalonej placówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 11:32
Post: #48
RE: KIERUNEK WSCHÓD
z mojej PSG ( ŚMOSG) miało jechać 3 ludków, w końcu pojechał 1 na 6 tygodni...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 11:54
Post: #49
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(13-02-2014 10:28 )ZEUS napisał(a):  
(12-02-2014 11:53 )mateusz napisał(a):  Do tej pory oddelegowania były zazwyczaj 3 miesięczne głównie Terespol ( własna baza noclegowa), Dorohusk ( zamieszkanie w Skryhiczynie ) może dołączyć Hrebenne ( też mają swoją bazę noclegową) poznacie posterunki może zieloną. Nie radzę L4 w Nosgu ostatnio bardzo niewdzięczny temat.
Z tymi eurostrażnikami wiecej problemu niż korzyści.

Witam ,
Co tam się dzieje w tym Nosgu że nie radzisz L4 ? niewdzięczny temat ?
Możesz trochę więcej szczegółów

Jest nieoficjalna zgoda na wymianę chorowitych między placówkami, np. Zosin został wzmocniony " chorowitymi" z Dorohuska na stałe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 20:48
Post: #50
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(16-02-2014 09:25 )mateusz napisał(a):  [quote='Franz' pid='11892' dateline='1392325330']
PSG wewnątrz kraju - 16 lutego wyjeżdżają 3 osoby na 1,5 miesiąca. Sami młodzi (najnowsze nabytki), wytypowani przez NwOSG. Kwatera zapewniona (bez szału), zwrot kosztów dojazdu, micha we własnym zakresie, dodatkowych bonusów brakSmile
Następna ekipa - wyjazd niebawem. Sztuk 2-3... same podpadziochySmile Warunki j.w.
Informacja z pierwszej rękiBig Grin

zebys sie nie zdziwił większość oddelegowanych to ludzie z dużym stażem najwiecej chor. szt., st.chor. sierż. szt. , nawet sie jeden oficerek nawinął.
L4 w Nosgu leczą przeniesieniem słuzbowym do bardziej oddalonej placówki.
Bez urazy kolego, ale chyba lepiej wiem co się dzieje w mojej byłej placówceSmile Jak jest w innych tego nie wiem... Być może tak jak piszesz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 12:34
Post: #51
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Spoko Franz ja tylko widziałem listę zesłańców, i wesoły autobus który nas wczoraj odwiedził, humorki w nim dopisywały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 14:16
Post: #52
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(14-02-2014 22:18 )bastev napisał(a):  Confused
Witam witam
Odnośnie tego wschodu....wiecie może jak długo będzie
trwać zsyłka ?Tzn czy to taka jednorazowa akcja?

Pozdrawiam

A dlaczego ZSYŁKA ???????????????? Przyjedziecie zobaczycie czy wszyscy taki sam chlebek jemy ,czy jest różnica ??????? Zapraszamy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 23:06
Post: #53
RE: KIERUNEK WSCHÓD
ogólnie na delegacji nie ma tragedii, ale poczekajmy do pierwszych służb, w miejscu mojego oddelegowania zakwaterowanie pełna kultura.... co do zsyłki to po prostu chodzi o odległość od domu i rodziny... kto ma dzieci to rozumie sytuację.... wracasz powiedzmy po miesiącu i roczne dziecko płacze na Twój widok.... trochę lipa... co do wyjazdu z MOSG to nikt nie napisał jeszcze o sytuacji w niedzielę rano.... autobus był chyba zaplanowany co do jednego miejsca.... tylko jakaś "mądra" głowa z białego sztabu nie pomyślała że przecież jest zima i każdy z nas na te kilka tygodni wziął/wzięła ze 2 torby + plecak i dla 5 osób zabrakło miejsca.... mieli je rozwieść dzisiaj.... normalnie extra sprawa.... co do jedzenia chleba, to oczywiście jemy taki sam, ale jak napisano wyżej, inaczej (taniej) gotuje się dla 4 osób w domu, niż dla 1 w delegacji.... o jedzeniu na mieście za 30 pln dziennie to raczej można pomarzyć .....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 23:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2014 23:40 przez Alzheimer.)
Post: #54
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Nordyk.
Ale się wzruszyłem.
Dziecko Cię nie pozna.
I za 30 złotych się nie wyżywisz.
Jaki Ty biedny jesteś.
Biedny płaczek.

Ale na oficerkę, to byś bez problemu pojechał nawet na rok? Stacjonarnie.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 23:24
Post: #55
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Alzheimer nie prowokuj. Jedź na ochotnika !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 00:03
Post: #56
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(17-02-2014 23:18 )Alzheimer napisał(a):  Nordyk.
Ale się wzruszyłem.
Dziecko Cię nie pozna.
I za 30 złotych się nie wyżywisz.
Jaki Ty biedny jesteś.
Biedny płaczek.

Ale na oficerkę, to byś bez problemu pojechał nawet na rok? Stacjonarnie.

żal te twoje wypociny czytać Angry normalnie kwintesencja zawiści w SG

koleś opisał pokrótce wrażenia a ty dalej musisz jadem pluć? Na jakiej grupie siedzisz cwaniaczku podejrzewam że od 9 wzwyż i nigdy nie zrozumiesz problemów finansowych tych szarych funkcjonariuszy masz ich po prostu w poważaniu mają zapierdalać nieważne gdzie, nieważne jak i mają się cieszyć na widok przełożonego a do tego klaskać jak im się coś zabiera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 10:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2014 10:23 przez Alzheimer.)
Post: #57
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(18-02-2014 00:03 )Przemo napisał(a):  
(17-02-2014 23:18 )Alzheimer napisał(a):  Nordyk.
Ale się wzruszyłem.
Dziecko Cię nie pozna.
I za 30 złotych się nie wyżywisz.
Jaki Ty biedny jesteś.
Biedny płaczek.

Ale na oficerkę, to byś bez problemu pojechał nawet na rok? Stacjonarnie.

żal te twoje wypociny czytać Angry normalnie kwintesencja zawiści w SG

koleś opisał pokrótce wrażenia a ty dalej musisz jadem pluć? Na jakiej grupie siedzisz cwaniaczku podejrzewam że od 9 wzwyż i nigdy nie zrozumiesz problemów finansowych tych szarych funkcjonariuszy masz ich po prostu w poważaniu mają zapierdalać nieważne gdzie, nieważne jak i mają się cieszyć na widok przełożonego a do tego klaskać jak im się coś zabiera.

No ty za to mnie rozczuliłeś.
Kolejny ciemieżony przez SG.
Wam potrzeba popracować w cywilu, zobaczylibyscie powody do narzekania.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 12:10
Post: #58
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Jak czytam posty co niektórych z Was, to aż się dziwię.
Tak roszczeniowych postaw, to poza SG chyba nie ma.
Dosłownie tragedia, jak trzeba na półtora miesiąca pojechać z domu (co mają powiedzieć emigranci, którzy musieli w Polsce zostawić dzieci i żony, by zapewnić rodzinie to, co my zapewniamy pracując na miejacu).
I te gadanie o braku możliwości wyżywienia się za 30 złotych, to już jest skandal.
Mam tylko nadzieję, że cywile nie czytają tego forum, bo wcale się nie będę dziwił kolejnym cięciom przywilejów, tj. braku kwatery, równoważnika za remont lokalu itp.
Żenada.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 20:24
Post: #59
RE: KIERUNEK WSCHÓD
Jak się przyjmowałem do SG (rok 1992) to po skończeniu szkółki większość szła na przeszkolenie 6 miesięczne na Okęcie. Nikt nie płakał i człowiek roboty się nauczył. Starsi, jeszcze z WOP-u też to przechodzili. Teraz co niektórzy, to tylko kasa i kasa. Nawet, aby na tydzień na szkolenie pojechać to już problem. Zapomniałem, niańki ze sobą zabrać nie można.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 12:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2014 12:56 przez Alzheimer.)
Post: #60
RE: KIERUNEK WSCHÓD
(18-02-2014 20:24 )ezis napisał(a):  Jak się przyjmowałem do SG (rok 1992) to po skończeniu szkółki większość szła na przeszkolenie 6 miesięczne na Okęcie. Nikt nie płakał i człowiek roboty się nauczył. Starsi, jeszcze z WOP-u też to przechodzili. Teraz co niektórzy, to tylko kasa i kasa. Nawet, aby na tydzień na szkolenie pojechać to już problem. Zapomniałem, niańki ze sobą zabrać nie można.

Szczera prawda.
Kiedy Ci ludzie się w końcu ogarną?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS