Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak kwatery
17-02-2014, 20:23
Post: #1
Brak kwatery
Witam serdecznie Smile Będąc w służbie dostawałem dodatek za brak lokalu mieszkalnego. Po odejściu na emkę dostałem pismo z oddziału, że dalej przysługuje mi prawo do lokalu mieszkalnego chociaż już jako emeryt dodatku oczywiście nie dostaję. Czy oznacza to, że mogę ubiegać się o dofinansowanie do zakupu lokalu mieszkalnego tak samo jakbym był dalej czynnym funkcjonariuszem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 23:32
Post: #2
RE: Brak kwatery
(17-02-2014 20:23 )stavros napisał(a):  Witam serdecznie Smile Będąc w służbie dostawałem dodatek za brak lokalu mieszkalnego. Po odejściu na emkę dostałem pismo z oddziału, że dalej przysługuje mi prawo do lokalu mieszkalnego chociaż już jako emeryt dodatku oczywiście nie dostaję. Czy oznacza to, że mogę ubiegać się o dofinansowanie do zakupu lokalu mieszkalnego tak samo jakbym był dalej czynnym funkcjonariuszem ?

Wg ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym policji,sg........ na podstawie art. 30 przysługuje Tobie pomoc w budownictwie mieszkaniowym tak samo jak funkcjonariuszowi http://www.zer.msw.gov.pl/images/stories/ustawa.pdf
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS