Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podniesienie kwalifikacji
22-04-2014, 12:22
Post: #1
Podniesienie kwalifikacji
Witam wszystkich na tym forum, jak wygląda sprawa z podnoszeniem kwalifikacji w naszej formacji? Podeśle ktoś wzór meldunku/ raportu do Komendanta jak ma wyglądać odnośnie ukończonych studiów. Co tam napisać w nim i oczywiście pewnie w załączniku kserokopia dyplomu ukończenia.
bardzo proszę o odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 13:07
Post: #2
RE: Podniesienie kwalifikacji
Czy my na wszystko potrzebujemy gotowe kwity??
Kolego napisz po prostu "Raport dot. podniesienia kwalifikacji", w którym zawrzesz:
w jakim terminie studiowałeś,
jak uczelnia i kierunek,
w załączniku odpis dyplomu

Następnie idzie to do TAP-u i sprawa zakończona. I oczywiście nie pisz tego w robocie bo zaraz usłyszysz od zawistnych, że pchasz się na stanowiska. Życzę powodzenia i dalszego podnoszenia kwalifikacji, pozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 19:03
Post: #3
RE: Podniesienie kwalifikacji
kolejny post z cyklu zostałem magistrem i nie umiem napisać prostego pisma ... pięknie k...a pięknie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 19:33
Post: #4
RE: Podniesienie kwalifikacji
<tuxblox> nie bądź głupi. Nie ryzykuj. Nie pisz takiego raportu samodzielnie. Wynajmij do tego kancelarię, najlepiej taką z górnej półki. Trochę będzie cię to kosztowało ale warto. Na pewno zrobią to profesjonalnie.
A tak z ciekawości: jakie studia skończyłeś?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 22:11
Post: #5
RE: Podniesienie kwalifikacji
Ludzie dajcie spokój. Gość zadał pytanie to odpowiedzcie, a nie nabijajcie się. Kiedy zmieniałem dowód osobisty to też napisałem raport, a okazało się, że jest gotowy formularz, który należy wypełnić - chociaż wcale to nie wynikało z obowiązujących przepisów prawnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 05:28
Post: #6
RE: Podniesienie kwalifikacji
Lenek, ja rozumiem, że dzisiejszy magister znaczy mniej niz matura w prl, ale umiejętność sklecenia paru zdań to chyba funk sg powinien posiadać?

Chociaż nie, wróć.
Jak sobie przypomne, jak moi przełożeni potrafią z prostego, konkretnego i zwiezlego kwita zrobic pustego, nic nie wnoszacego ale zawierającego wiele słów których nie rozumieja gniota, to stwierdzam, że umiejętność wyrażania słów w piśmie nie jest u nas potrzebna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 11:15
Post: #7
RE: Podniesienie kwalifikacji
Szanowni rozmówcy,
Pismo potrafię napisać, zapytałem czy ktoś ma może wzór jakiś. Wystarczyłaby mi odpowiedź "nie, nie ma wzoru" i wszystko jasne dla mnie.
<<niepokorny>> nie bądź cwaniak, sam sobie możesz wynająć kancelarię, a jakie studia ukończone to już nie Twój interes.
Koniec tematu!
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 19:27
Post: #8
RE: Podniesienie kwalifikacji
No to pewnie polonistyka - sorki nie mogłem się powstrzymać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 20:40
Post: #9
RE: Podniesienie kwalifikacji
Jak człowiek pracuje w nieprzyjaznym środowisku, daleko od centrali, a do tego rzadko ma kontakt z organizacyjną biurokracją, to może czuć się zakłopotany, gdy stanie przed koniecznością napisania jakiegokolwiek pisma.

I wcale nie chodzi o wykształcenie, czy jego brak. Ani o umiejętność pisania notatek służbowych. Czasami to potrafi być tak cudowne pole minowe, że zblokuje nawet doświadczonego. Nie ma więc co się nabijać, gdy ktoś pyta o proste z pozoru sprawy. Widocznie w jego miejscu pełnienia służby sprawy te prostymi nie są.

Postawa polegająca na tym, że proste sprawy czyni się skomplikowanymi, a ściga się ludzi za błahostki, nosi nazwę zupactwo. Jeśli kiedykolwiek spotkaliście, Koledzy, na swych służbowych ścieżkach zupaka, to możecie sobie wyobrazić, że nie istnieje temat, którego taka gnida nie potrafiłaby przekształcić w golgotę.

Człowiek zapytał o poste dla innych rzeczy, bo takiej właśnie wiedzy potrzebował. Sarkazmy zostawmy na lepsze okazje.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 20:29
Post: #10
RE: Podniesienie kwalifikacji
(23-04-2014 20:40 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Jak człowiek pracuje w nieprzyjaznym środowisku, daleko od centrali, a do tego rzadko ma kontakt z organizacyjną biurokracją, to może czuć się zakłopotany, gdy stanie przed koniecznością napisania jakiegokolwiek pisma.

I wcale nie chodzi o wykształcenie, czy jego brak. Ani o umiejętność pisania notatek służbowych. Czasami to potrafi być tak cudowne pole minowe, że zblokuje nawet doświadczonego. Nie ma więc co się nabijać, gdy ktoś pyta o proste z pozoru sprawy. Widocznie w jego miejscu pełnienia służby sprawy te prostymi nie są.

Postawa polegająca na tym, że proste sprawy czyni się skomplikowanymi, a ściga się ludzi za błahostki, nosi nazwę zupactwo. Jeśli kiedykolwiek spotkaliście, Koledzy, na swych służbowych ścieżkach zupaka, to możecie sobie wyobrazić, że nie istnieje temat, którego taka gnida nie potrafiłaby przekształcić w golgotę.

Człowiek zapytał o poste dla innych rzeczy, bo takiej właśnie wiedzy potrzebował. Sarkazmy zostawmy na lepsze okazje.

Dokładnie, nie każdy spędza 20-25 lat tzw. "służby" za biurkiem i pisze tony kwitów. Więc nie wszytko musi być dla niego jasne, niezależnie od wykształcenia. Ale łacha zawsze można drzeć...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS