Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót beretów
18-12-2015, 19:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2015 20:00 przez Damian1978.)
Post: #21
RE: Powrót beretów
Ja wiem! Ja wiem! On po prostu testuje!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 20:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2015 20:17 przez wiedźma.)
Post: #22
RE: Powrót beretów
Nie rozwiałeś mych wątpliwości kto (konkretenie) wchodzi w skład sztabu. Bo z tych odnośników w linku który przytoczyłeś to wynika, że nawet przysłowiowy cieć/wartownik też jest sztabowcem Wink

Po głębszym namyśle stwierdzam, iż szkoda mego cennego czasu na forumowe dywagacje dot. tego czy zryty beret może nosić beret etc. Szczerze - od dzisiaj czas poświęcony na tego typu przemyślenia poświęcam swojej rodzinie. Czego i Wam życzę.

Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 20:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2015 20:55 przez quasimodo1.)
Post: #23
RE: Powrót beretów
(18-12-2015 19:54 )quasimodo1 napisał(a):  Plus w tym roku wszedł w użycie czarny beret dla funków a nie WZD Morskiego OSG.
Upss ...sorry mój błąd - czarny beret - funkcjonariusze dywizjonów Morskiego OSG a WZD Morskiego OSG.
http://e-dziennik.strazgraniczna.pl/DU_S.../6/akt.pdf

(18-12-2015 19:57 )Damian1978 napisał(a):  Ja wiem! Ja wiem! On po prostu testuje!!!

Wychodzi na to ,że co wolno wojewodzie ......... Berety - Damian nikogo nie zadowolisz - kiedyś gdy były w użyciu - to było narzekanie na nie ,niektórzy nie potrafili ich formować i wyglądali w nich jak gość na załączonym obrazku z Podlaskiego OSG lub jak traktorzysta . Ciekawe co będzie obowiązywać do nowego wzoru kamuflażu - stary wzór kamuflażu kepi od polowego ? .Ekonomicznie to jak najbardziej beret - i do służbowego i polowego nowego wzoru - bo taniej. Ja osobiście wolałbym furażerkę - taką jaką testuje policja do swojego nowego munduru . A najlepiej - powrót do starych wzorców - polska rogata - tak jak w projekcie Rogatywka gościa z Lublińca w wydaniu SG chyba musiałaby występować w dwóch kamuflażach . No ale co za dużo to niezdrowo Wink

(18-12-2015 20:14 )wiedźma napisał(a):  Nie rozwiałeś mych wątpliwości kto (konkretenie) wchodzi w skład sztabu. Bo z tych odnośników w linku który przytoczyłeś to wynika, że nawet przysłowiowy cieć/wartownik też jest sztabowcem Wink

Prościej się nie dało Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 21:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2015 21:03 przez nowyjan8.)
Post: #24
RE: Powrót beretów
A od kiedy to na wizytę roboczą udaje się w cywilnych ciuchach Huh
Tak ubrany to chyba na wycieczkę turystyczną się wybrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 21:05
Post: #25
RE: Powrót beretów
(18-12-2015 21:00 )nowyjan8 napisał(a):  A od kiedy to na wizytę roboczą udaje się w cywilnych ciuchach Huh
Tak ubrany to chyba na wycieczkę turystyczną się wybrał.
Wiele razy występował w takim stroju podczas wizyt roboczych .A może ....... jest już spakowany ?Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 15:08
Post: #26
RE: Powrót beretów
Dziś widziałem wigilię w MSW tracza i jego zastępców nie było, tylko jakiś inny funek, i z innych formacji byli nowi komendanci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 19:27
Post: #27
RE: Powrót beretów
(23-12-2015 15:08 )chorazynowy napisał(a):  Dziś widziałem wigilię w MSW tracza i jego zastępców nie było, tylko jakiś inny funek, i z innych formacji byli nowi komendanci

...ale za to był guru zw.zawodowych SG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 20:06
Post: #28
RE: Powrót beretów
Czyli to koniec głównego już
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS