Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zwrot kosztów leczenia
03-06-2014, 13:57
Post: #1
zwrot kosztów leczenia
Orientujecie się czy w naszej firmie istnieje jakaś forma zwrotu kosztów leczenia (konkretnie rehabilitacji)? Pytanie nasunął mi lekarz rehabilitant, który powiedział, że inni jego pacjenci z SG po zakończonym leczeniu otrzymują takowy zwrot. Dodam, że moja dolegliwość nie powstała na służbie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 17:26
Post: #2
RE: zwrot kosztów leczenia
Chciałbyś jeszcze wydoić budżet SG na tydzień SPA np. w Kudowie Zdrój? Chyba Cię powiało. Wykup sobie polisę w PZU. Cwaniaczku.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 18:04
Post: #3
RE: zwrot kosztów leczenia
(03-06-2014 17:26 )Alzheimer napisał(a):  Chciałbyś jeszcze wydoić budżet SG na tydzień SPA np. w Kudowie Zdrój? Chyba Cię powiało. Wykup sobie polisę w PZU. Cwaniaczku.

Brawo. Kolejny raz pokazales klase.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 19:09
Post: #4
RE: zwrot kosztów leczenia
Alzheimer to typ człowieka, który oddał by każdą złotówkę ukochanej SG i nic im nie zabrał, myślę, że powinien pracować za darmoszkę wtedy byłby spełniony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 20:34
Post: #5
RE: zwrot kosztów leczenia
Jestem spełniony, jak mogę co nieco wytknać typom, którzy chcieliby wydrenować publiczną szkatułę dla swoich prymitywnych potrzeb.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 21:07
Post: #6
RE: zwrot kosztów leczenia
Jak dla Ciebie rehabilitacja to prymitywna potrzeba to gratuluję podejścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 11:54
Post: #7
RE: zwrot kosztów leczenia
(03-06-2014 21:07 )Boruc79 napisał(a):  Jak dla Ciebie rehabilitacja to prymitywna potrzeba to gratuluję podejścia.

Prymitywne jest myślenie o wydojeniu podatników na leczenie.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 12:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2014 12:39 przez bociekk.)
Post: #8
RE: zwrot kosztów leczenia
Boruc79 - z takim egzemplarzem jak Alzheimer nie ma co się wdawać w dyskusje. Moim zdaniem to hipokryta. A wracając do sedna - ja nikogo nie chce naciągać - od razu napisałem, że moja dolegliwość nie powstała w związku ze służbą. Skoro nikt nic nie pisze w temacie to pewnie nie ma takich możliwości. Także myślę, że można zamknąć temat, żeby ten z chorobą układu nerwowego się więcej nie puszył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 14:01
Post: #9
RE: zwrot kosztów leczenia
Spróbuj może jakaś bogatą wdowę poznać. Może zasponsoruje ci bicze wodne i okłady borowiny.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 22:48
Post: #10
RE: zwrot kosztów leczenia
Alzheimer, nie bądź pożytecznym idiotą, bo jak na razie do z nas doją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS