Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty dojazdu
10-11-2011, 20:39
Post: #1
Koszty dojazdu
Od trzech lat nie było zagwarantowanego w ustawie wzrostu uposażeń( tzw inflacyjnego), koszty paliw rosną w tak zastraszającym tempie, że jeszcze trochę aby nie dostać działy za nieusprawiedliwione nie stawienie się do służby z powodu braku paliwa w samochodzie będę musiał brać zwolnienie lekarskie albo urlop dzielić tak, żeby pod koniec miesiąca nie trzeba było jechać do roboty. Dobrze, że jest jeszcze 5 dni dziadkowego. Może związki powinny zająć się walką o zagwarantowane w ustawie prawa, albo chociaż o zwiększenie stawki za dojazdy? Ale jak znam życie to nie zawalczą o to by w ogóle taki dodatek był.Angry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 00:01
Post: #2
RE: Koszty dojazdu
Mój cały dodatek za brak kwatery idzie mi teraz na dojazdy, jeszcze ół roku takiego galopu cen na stacjach i bedzie trzeba dokładać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 10:26
Post: #3
RE: Koszty dojazdu
Dojazd do pracy w dwie strony to w moim przypadku ponad 100 km. Dwa lata temu wydawałem na to ok. 350 zł, teraz wychodzi mi 600 zł. (samochód na ON, średnie spalanie 4,5 l) Aż boję się, co będzie po nowym roku? Kupić samochód elektryczny? Za co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2011, 19:25
Post: #4
RE: Koszty dojazdu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rycza%C5%82t_paliwowy

Ryczałt paliwowy - jak piszą w Wiki
Zwrot kosztów przejazdu obejmuje zasadniczo koszt zużytego paliwa, ale także innych materiałów eksploatacyjnych (oleje itp.), koszt amortyzacji pojazdu, koszt jego ubezpieczenia, itp.
Mnie wpienia to, że nie zwracają nam nawet 1:1 za kilometr przebiegu już nie wspominam o opłatach ekspolatacyjnych -sic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2012, 06:50
Post: #5
RE: Koszty dojazdu
Płacili wczoraj w BioSG dojazdy?Jeśli nie wie może ktoś kiedy ma to nastąpić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 14:10
Post: #6
RE: Koszty dojazdu
(14-11-2011 10:26 )ezis napisał(a):  Dojazd do pracy w dwie strony to w moim przypadku ponad 100 km. Dwa lata temu wydawałem na to ok. 350 zł, teraz wychodzi mi 600 zł. (samochód na ON, średnie spalanie 4,5 l) Aż boję się, co będzie po nowym roku? Kupić samochód elektryczny? Za co?

za bardzo tematu nie ogarniam, jestem w przygotowawczej, służby 15 miesięcy na dojazdy wydaję 650 do 700, teraz zimą wychodzi i 750, czy coś mi się należy jakaś kasa czy nie? do placówki 65km w 1 stronę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 14:36
Post: #7
RE: Koszty dojazdu
Nie należy Ci się kasa za dojazdy. W służbie stałej dostaniesz za brak mieszkania w miejscu pełnienia służby lub miejscowości pobliskiej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 21:22
Post: #8
RE: Koszty dojazdu
Lukaszenko poczytaj tu: http://forumsg.pl/showthread.php?tid=489

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS