Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe legitymacje służbowe
16-07-2014, 15:57
Post: #1
nowe legitymacje służbowe
Witam. Od grudnia 2013 moja legitka jest nie ważna. nowej do tej pory jakoś nie widac. Gdybym ja dał tak ciała na drodze, pewnie już by mnie w tej formacji nie było ale, wawa to, wawa. Tak tylko. Mam już swoje lata w służbie (więcej niż 20) ale i tak ta elitarna formacja!!! (słyszałem kiedyś w mediach) nie przestaje mnie zadziwiac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 05:29
Post: #2
RE: nowe legitymacje służbowe
co sie martwisz ja na nową czekam już 11 miesięcy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 20:08
Post: #3
RE: nowe legitymacje służbowe
Moja nieważna od końca czerwca tego roku. Dzwoniłem w tej sprawie do swojego OSG. Próbowali ożenić mi kit, że niby zbyt późno dostarczyłem zdjęcie. Tak się kręcili w tłumaczeniach, że w końcu zażądałem numeru telefonu do KG gdzie drukowane są nasze legitymacje. Dopiero po dłuższych naleganiach podali mi go przerażonym głosem. Zadzwoniłem. Odebrał jakiś porucznik. Po przedstawieniu mu mojego problemu usłyszałem coś w stylu "a co mnie to obchodzi". Wiadomo - elyta z KG nie rozmawia z brudasami z granicy. Dopiero jak usłyszał kilka ostrych słów z łachą przyznał, że nowej legitymacji mogę się spodziewać pod koniec lipca TEGO ROKU.
Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że KG nie wyrobiła się z przetargiem na czyste blankiety legitymacyjne.
Hasło formacji "STRAŻ GRANICZNA. PROSZĘ CZEKAĆ." nadal aktualne.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 20:42
Post: #4
RE: nowe legitymacje służbowe
Czyli przystępujesz do legitymowania osoby, która żąda okazania legitymacji. Ty ją wyciągasz, a osoba patrzy na datę i mówi : ,,Do widzenia panu bo ta legitymacja jest nieważna i nie wiem kim pan jest, że nie ma pan aktualnej". W tym momencie ujmujesz osobę bo masz podejrzenie, że ma coś na sumieniu. Osoba składa zażalenie na zatrzymanie tj. nieważna legitymacja. I WTEDY CO? Big Grin Pewnie miałbyś postępowanieBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 21:23
Post: #5
RE: nowe legitymacje służbowe
Dlatego staram się brać na robotę kogoś z ważną legitymacją. Ale coraz trudniej o takich.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 07:38
Post: #6
RE: nowe legitymacje służbowe
Problem z nowymi legitymacjami trwa co najmniej od maja 2013 roku wiem to z autopsji, w maju 2013 dostałem awans złożyłem zdjęcie i czekam. Na legitce mam co innego niż na pagonach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2014 14:10 przez ezech.)
Post: #7
RE: nowe legitymacje służbowe
(17-07-2014 20:08 )niepokorny napisał(a):  Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że KG nie wyrobiła się z przetargiem na czyste blankiety legitymacyjne.

potwierdzam, też otrzymałem takie tłumaczenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 19:10
Post: #8
RE: nowe legitymacje służbowe
Odpowiedzialnego za ten stan-"burdel" nie widac? Tak trzymac KG z Wawy!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 20:20
Post: #9
RE: nowe legitymacje służbowe
Wiecie ..syndrom "Nikodema Dyzmy" jest dość charakterystycznym czynnikiem wyznacznika definiowania ściśle określonej grupy personalno zadaniowej ze zwyczajowo epidemiologicznie skrystalizowanym światopoglądem pt. "honor, etyka & praca u podstaw" - stąd też biorą się wszelkie wynaturzenia gatunku mające na celu wyznawanie kultu szeroko pojętej "jakości" Big Grin W sumie to i tak jestem w szoku, że pomimo ironicznie metaforycznych (rzekłbym nawet PRL-owskich) korzeni całego tego zjawiska ..jeszcze to wszystko jakoś funkcjonujeBig Grin Choć faktycznie jakość potencjału intelektualno wykonawczego z roku na rok drastycznie się "demineralizuje" ..w końcu i tak niczego nieświadome społeczeństwo "honorowo" na to wszystko się złożyWink

A tak tłumacząc z polskiego na polski (dla tych którzy nie zrozumieli) ..hmmmmm ..jest pięknie ..a będzie jeszcze piękniejBig Grin Choć zapewne nie wszyscy tego doczekają....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 14:43
Post: #10
RE: nowe legitymacje służbowe
Wkońcu elitarna służba
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS