Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenie szpitalne
16-07-2014, 08:44
Post: #1
Ubezpieczenie szpitalne
Witam.Choroba nie wybiera,szpital na horyzoncie-jakie ubezpieczenie macie na wypadek pobytu w szpitalu?Inne jak PZU.Chcę się zapisać też do innej firmy,co polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 10:54
Post: #2
RE: Ubezpieczenie szpitalne
Najlepiej z ofertą bez karencji...

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 11:58
Post: #3
RE: Ubezpieczenie szpitalne
Pytaj oddziałowego związkowca. Oni są teraz na bieżąco w ubezpieczeniach funkcjonariuszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 15:51
Post: #4
RE: Ubezpieczenie szpitalne
Ciekawe ile z tego obecnie mają? Znam jednego byłego który teraz na emce jest cenionym ubezpieczycielem (wcześniej, będąc związkowcem jak widac owocnie współpracował z jedna dobrze znaną Funkom firmą)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 10:08
Post: #5
RE: Ubezpieczenie szpitalne
A konkretnie?Firma,która wypłaca takie świadczenia bez szukania"dziury w całym"?.Macie jakieś doświadczenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 20:21
Post: #6
RE: Ubezpieczenie szpitalne
Mam ubezpieczenie w PZU płacone w oddziale. Składka chyba 76 czy 78 zł Jakiś czas temu byłem 5 dni w szpitalu. Wpłata z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu odbyła się bez problemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 20:50
Post: #7
RE: Ubezpieczenie szpitalne
A ja mam w "compensie" i masakra z powodu zęba problemy jak bym chciał nie wiadomo co a tylko się złamał.... Dziękuję... zrezygnowałem idę do PZU tam mam ubezpieczony dom, auto i nigdy nie było problemu. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 14:07
Post: #8
RE: Ubezpieczenie szpitalne
też polecam pzu, bez problemu zapłacili za pobyt w szpitalu i sami z siebie sprawdzili czy dodatkowo mają płacić za dwie dodatkowe sprawy związane z pobytem w szpitalu;
natomiast mialem złe doświadczenia z compensa i generali - dlatego zmieniłem na pzu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2014, 12:02
Post: #9
RE: Ubezpieczenie szpitalne
Też mam w PZU. Po pobycie w szpitalu wszelkie formalności załatwiłem przez internet. Szybko wypłacili pieniądze. Do tego karta apteczna na zakupy robione w wybranej aptece o wartości 200 PLN.

Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 17:20
Post: #10
RE: Ubezpieczenie szpitalne
Wczytałem się w warunki ubezpieczenia.Pobyt w szpitalu,owszem jest objęty ubezpieczeniem ale nie w psychiatrycznym i z kilku innych powodów hospitalizacji także nie jest.Czy znacie firmy ubezp. które nie mają takich ograniczeń?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS