Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dopłata do wypoczynku
26-08-2014, 02:02
Post: #1
dopłata do wypoczynku
Cześć, po jakim okresie od złożenia o doplate do wypoczynku zostają przelane pieniądze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 10:19
Post: #2
RE: dopłata do wypoczynku
(26-08-2014 02:02 )makiGS napisał(a):  Cześć, po jakim okresie od złożenia o doplate do wypoczynku zostają przelane pieniądze?

W BiOSG do 3-4 dni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 10:34
Post: #3
RE: dopłata do wypoczynku
Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH l ADMINISTRACJI w sprawie świadczeń socjalnych i bytowych przysługujących funkcjonariuszowi Straży Granicznej i członkom jego rodziny.
§ 4. 1. Wypłata świadczenia dla funkcjonariusza oraz członków jego rodziny następuje w terminie 30 dni od dnia złożenia przez funkcjonariusza pisemnego wniosku o przyznanie świadczenia. Ponadto wniosek można składać po dokonaniu przedpłaty za wczasy lub na 30 dni przed planowanym terminem urlopu. A reszta to już zależy od oddziału jedne wypłacają już po kilku dniach inne czekają do końca ustawowego terminu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 10:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 10:01 przez straznik123.)
Post: #4
RE: dopłata do wypoczynku
30 dni roboczych? Ja zlozylem wniosek 27 marca, urlop zaczynam od 25 kwietnia. Kasy jeszcze nie mam, dzwoniłem do finansów to powiedzieli, że dostanę razem z majowa wypłata czyli 4go maja :/ i za co tu zatankować auto na zaplanowany wyjazd skoro kasę dostane prawie na koniec urlopu :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 10:14
Post: #5
RE: dopłata do wypoczynku
(17-04-2015 10:00 )qualin napisał(a):  30 dni roboczych? Ja zlozylem wniosek 27 marca, urlop zaczynam od 25 kwietnia. Kasy jeszcze nie mam, dzwoniłem do finansów to powiedzieli, że dostanę razem z majowa wypłata czyli 4go maja :/ i za co tu zatankować auto na zaplanowany wyjazd skoro kasę dostane prawie na koniec urlopu :/

Zadzwoń jeszcze raz i powiedz decydentom,iż zgodnie z obowiązującymi przepisami mają 30 dni na wypłatę i jeżeli w tym terminie nie otrzymasz kasy to napiszesz meldunek do k-nta OSG. Czasami w tej formacji trzeba niektórymi potrząsnąć żeby pewne kwestie zrozumieli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 16:37
Post: #6
RE: dopłata do wypoczynku
30 dni minelo 25 wiec za okres od 26 do 04 masz prawo domagać się odstetek tylko to minimalna kwota wyjdzie wiec trzeba sobie zadac pytanie czy warto.... :-) pewnie że warto....... trzeba pokazać że nie można ludzi olewac i pozwalać zarabiac na nas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 19:27
Post: #7
RE: dopłata do wypoczynku
Kase dostane dopiero 4go razem z wyplata :/ Rozmawialem z finansami i oni sie tlumaczyli, ze dopiero 14go kwietnia dostali moj wniosek. cos czuje, ze moj kiero sobie przetrzymal wniosek u siebie :/ No nic, zamiast wyjechac z synem to posiedzmy sobie w domu az do wyplaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 04:53
Post: #8
RE: dopłata do wypoczynku
to ze wniosek wplynal 14 nie stanowiło przeszkody zeby w terminie kasę przelać....... wg mnie to żadne ich usprawiedliwienie a i zjebka kierownikowi tez by się przydała niech ci teraz wylozy na paliwo a ty oddasz po wypłacie.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 10:20
Post: #9
RE: dopłata do wypoczynku
teoretycznie ktoś nawalił - jak by się uprzeć można złożyć pismo do Komendanta takiego czy innego że ten konkretny ktoś nie dopełnił swoich obowiązków (przynajmniej z tego co tu napisano tak wynika) i tylko czy warto się kopać z koniem' decyzja należy do osoby poszkodowanej - jeżeli ja miałbym ściśle zaplanowane wydatki to nie odpuściłbym zwłaszcza jeśli wyjazd nie doszedł do skutku z powodu tego zaniedbania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS