Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca na wodzie
02-09-2014, 22:22
Post: #1
Praca na wodzie
Witajcie, niebawem zasilę Wasze szeregi i mam kilka pytań dotyczących służby na wodzie.

Interesuje mnie wszystko co z nią związane. Jeśli ktoś z Was mógłby mi szerzej opowiedzieć o realiach tej pracy byłbym bardzo wdzięczny, a jeśli nie, to powiedzcie proszę jak sprawa wygląda z:

- czasem pracy. Są jednostki pełnomorskie i na ile one wypływają i są pewnie jednostki które częściej zawijają do portu macierzystego ile wtedy godzin jestem w morzu / na służbie, jakie są godziny przełomu zmian?

- jak wygląda sprawa noclegu na jednostce pływającej, toalety, robienia posiłków?

- jak jest z zasięgiem telefonii komórkowej na morzu?

- jak jest z przydziałem na jednostkę? Czy raczej dłużej na tej samej czy jest jakaś rotacja?

Dzięki i pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2014, 12:17
Post: #2
RE: Praca na wodzie
Witam!
A gdzie Kolega się wybiera, Gdańsk, Świnoujście czy Kołobrzeg?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2014, 20:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2014 20:53 przez morski.)
Post: #3
RE: Praca na wodzie
Mieszkam w Gdańsku, ale tego gdzie zostanę przydzielony nie wiem na 100%. Jestem zaledwie po decyzji, jeszcze przed ślubowaniem i szkołą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 12:24
Post: #4
RE: Praca na wodzie
A masz pewność, że trafisz na pokład? Czy tylko tak Ci obiecali? Jeśli jesteś z Gdańska to pogadaj z chłopakami z Kaszubskiego Dywizjonu. Tutaj na otwartym forum raczej nikt Ci takich "szczegółów służby na morzu" nie opowie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 22:32
Post: #5
RE: Praca na wodzie
W takim razie rozumiem, że jest co opowiadać Wink Czy trafię na pokład tego nie wiem, ale po pisemnej decyzji o przyjęciu ustaliliśmy telefonicznie że mam zrobić świadectwo młodszego marynarza, więc zrobiłem kursy i czekam na wydanie papieru z Urzędu Morskiego. Rozumiem jednak z Twoich słów że może być różnie z przydziałem, zatem gdzie trafię zobaczymy.
Dzięki że odpisałeś i pozdrawiam serdecznie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS