Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poproszę o Opinię
25-10-2014, 11:35
Post: #1
Poproszę o Opinię
Otóż jako nowo przyjęty do służby i skierowany na granicę, to okazuje się, że nie ma w magazynach odzieży na złą pogodę a zimna za pasem zresztą już zdążyło mnie wypi...dzić na służbie w behatce, więc doszedłem do wniosku że trzeba nabyć ubranie na własną rękę. W związku z tym chciałbym zapytać o opinie kurtki oraz polaru które są na allegro link pod spodem, czy są warte swoich pieniędzy czy może lepiej szukać, żeby odkupić od kogoś? Może ktoś ma na rozmiar 176/110. Będę wdzięczny za opinie.Big Grin

http://allegro.pl/kurtka-gore-tex-wz93-s...99793.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 12:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2014 13:00 przez krissg.)
Post: #2
RE: Poproszę o Opinię
(25-10-2014 11:35 )guciol napisał(a):  Otóż jako nowo przyjęty do służby i skierowany na granicę, to okazuje się, że nie ma w magazynach odzieży na złą pogodę a zimna za pasem zresztą już zdążyło mnie wypi...dzić na służbie w behatce, więc doszedłem do wniosku że trzeba nabyć ubranie na własną rękę. W związku z tym chciałbym zapytać o opinie kurtki oraz polaru które są na allegro link pod spodem, czy są warte swoich pieniędzy czy może lepiej szukać, żeby odkupić od kogoś? Może ktoś ma na rozmiar 176/110. Będę wdzięczny za opinie.Big Grin

http://allegro.pl/kurtka-gore-tex-wz93-s...99793.html

Ja bym tego nie kupił, z tego co zauważyłem kurtka nie ma podpinki oraz spodni więc ja wolał bym odkupić od kogoś używkę.

Zobacz coś takiego
http://olx.pl/oferta/kurtka-sg-z-podpink...6f0b47cdcf
może ten ktoś ma jeszcze do tego spodnie i polar.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2014, 21:36
Post: #3
RE: Poproszę o Opinię
kolego nie warto tego kupować...koledzy to mają i po pół godziny chodzenia w tym są cali mokrzy...to jest zrobione z grubej ceraty Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2014, 19:11
Post: #4
RE: Poproszę o Opinię
Ja od kilku lat nie moge sie doprosic polara, ciagle nie ma w magazynie. Teraz bylem na kursie tydzien czasu w Koszalinie i jakie bylo moje zdziwnienie jak sie okazalo, ze cala podstawowka i podofocerka biega sobie w polarach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 18:07
Post: #5
RE: Poproszę o Opinię
Witam,
Mam na sprzedaz kurtke i spodnie Gore-tex. Kurtka z podpinka plus spodnie. Rozmiar 166cm/120 w klatce i 110 w pasie. Oryginalne z SG. Dopiero co odebrane z sortu. Jestes zainteresowany? Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS