Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieswoiste zapalenia jelit
08-11-2014, 10:41
Post: #21
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
Chęcią pozostania w służbie nazywasz próbą ugrania czegoś z firmy? I nie powiedziałam, że jestem chora. Chyba pójście na rentę jest próbą ugrania czegoś skoro możliwe jest otrzymanie kategorii C
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2014, 10:43
Post: #22
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
A jaka będzie z ciebie wartość dodana dla SG, z tym C? Co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2014, 10:46
Post: #23
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
Po coś ktoś kategorię C wpisał w rozporządzenie, gdyby funkcjonariusz nie mógł w ogóle chorować ani przechodzić żadnych zabiegów i gdyby nie było potrzeby przydzielania takich kategorii to by była tylko kategoria A i D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2014, 10:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2014 10:55 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #24
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
Przez tyle lat służby spotkałem tylko jednego funkcjonariusza, który będąc w kompanii odwodowej wyeksploatował sobie kolana, skacząc że śmigłowca i biegając kilometry, by zachować sprawność dla SG i dostał kategorię C. A tu widzę, że byle swędzenie w dupie już pozytywnie nastraja określone kategorie osób, by uzyskać ograniczenia w służbie i zająć się tylko podpisywaniem listy obecności. Żenujące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2014, 10:57
Post: #25
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
Ludzie nie chorują z własnego wyboru, a jak nie masz pojęcia o chorobie to się nie wypowiadaj, myślisz że ktoś sam z siebie chciał by mieć kategorię C? Zwłaszcza po kilku latach służby? Bo akurat rozporządzenie tak jest skonstruowane, że od razu wyklucza w takiej sytuacji możliwość przyznania w tej sprawie kategorii A mimo tego, że brak jest medycznych przeciwwskazań do pełnienia służby na zajmowanym stanowisku i w takim samym zakresie jak dotychczas, ale biurokracja i bezsensowne zapisy nie pozwalają tego przeskoczyć. Nie oceniaj wszystkich jedną miarką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2014, 10:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2014 11:13 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #26
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
,, Zwłaszcza po kilku latach służby?''
No, to już wszystko jasne.
Już się praca znudziła. Teraz trzeba znaleźć choroby, które pozwolą mi przetrwać na minimalnym poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2014, 11:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2014 11:46 przez aine.)
Post: #27
RE: Nieswoiste zapalenia jelit
Nie rozumiesz podstawy problemu właśnie o to chodzi, że chcę mieć kategorię A, nie chcę żadnych ograniczeń chcę normalnie służyć jak do tej pory i nic mi się nie znudziło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS