Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
11-12-2014, 13:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 11:02 przez yellowsubmarine.)
Post: #1
Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Pytanie jw. Gdzie dupsę przenieść. Rozważam przeniesienie, ale i tak widnieje na horyzoncie mały dylemat. Zostać w MOSG, czy przenieść się do WMOSG. Gdzie mości panowie, no gdzie pytam? Jakieś sugestie. Z góry pochwała za zrównoważoną dyskusję, łaskawie - nie skaczcie do gardeł;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 06:24
Post: #2
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Odpowiedz jest prosta - zastanow sie czy wolisz sluzyc na granicy wewnetrznej czy zewnetrznej.
Na zewnetrznej jest ciezej, ale sluzby szybciej mijaja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 09:00
Post: #3
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Po nicku sądzę, że lepiej MOSG Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 10:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 10:37 przez nettai.)
Post: #4
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Liczysz na to, że będzie lepiej czy też śmieszniej? Na pytanie o przeniesienie sam sobie powinieneś odpowiedzieć. Bo nikt nie jest jasnowidzem i nie zna przyczyn dla których chcesz to zrobić. ,,Zasiedziały" f-sz z WMOSG powie ci, że w Kętrzynie jest lepiej i to samo powie z MOSG (albo powiedzą, że jest h..owo. A ja powiem, że lepiej jest w Przemyślu albo w Białymstoku - a co, taki kaprys mam. Jesteś dorosły i sam podejmujesz decyzje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 11:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 17:41 przez yellowsubmarine.)
Post: #5
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Właśnie, dynamizm w robocie to jest to. A na brak zajęć u siebie nie narzekam. Cofając się pamięcią, przy składaniu papierów na funka, dylematu nie miałamSmile Prawda, tak jak we wszystkich branżach różnie to bywa, jeden zachwala swoją manufakturę a inny obcą.

Co nie zmienia faktu, że coś chcę zmienićSmile Albo myślenie albo lokalizacjęTongue

A tak poza tematem - jestem kobietą;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 23:02
Post: #6
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Polecam Podlaski OSG ze wskazaniem na Rutkę Tartak. Nie będziesz się nudziła.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 18:43
Post: #7
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
O, dobra propozycja z Rutką T. Ewentualnie Augustów (chyba trochę nowych etatów dostaje). I okolice ładne na terenach tych PSG i roboty dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 21:17
Post: #8
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Ale rzut... północ a południe. To jakby wrzucić rybę morską do potoku górskiegoWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 22:39
Post: #9
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Rutka Tartak jest mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej co Gdańsk... także to północ-południe jest lekko nietrafione.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 18:57
Post: #10
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
(16-12-2014 22:39 )Krzysztof_P napisał(a):  Rutka Tartak jest mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej co Gdańsk... także to północ-południe jest lekko nietrafione.

Pozdrawiam

Dokładnie. I graniczy z PSG Dubeninki Oddziału WM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 19:05
Post: #11
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Komendant z Rutki T jest cięty na baby więc nie polecam... Wink

Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 20:08
Post: #12
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Michał? Nigdy w życiu! Smile

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 13:43
Post: #13
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Co do przenosin - jak chcesz robić w wmosg na stemplu czy zielonej to poczekaj na pewne zmiany bo jak dojdą to będzie kiepsko dla f-szy. Jak nie dojdą do skutku to żyć i robić co do f-sza należy się da, wiadomo, rewelacji nie ma ale mi jakoś te kilka latek zleciało.
Co do roboty w kentaki - nie wiem, nie wypowiadam się Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 16:08
Post: #14
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
A coz to za zmiany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 14:21
Post: #15
RE: Przeniesienie WMOSG czy MOSG?
Sądzę, że jednak zachłysnę się przejodowanym powietrzem polskiego nadbrzeża i zostanę na starych gratach;P Komendant z Rutki T cięty na baby? Oj tam, żeby to jedenSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS