Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infrastruktura Przejść Granicznych z Rosją
17-12-2014, 02:16
Post: #1
Infrastruktura Przejść Granicznych z Rosją
Poszukuję danych na temat infrastruktury przejść granicznych z Rosją i Białorusią . Gdzie mogę je znaleźć ? Za pomoc z góry dziękuje .

Znalazłem jak narazie raport z 2008 roku "Monitoring przejść W a r s z a w a , m a j 2 0 0 8 granicznych Unii Europejskiej" ale poszukuję aktualnych .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 09:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2014 17:17 przez nettai.)
Post: #2
RE: Infrastruktura Przejść Granicznych z Rosją
(17-12-2014 02:16 )Marekl napisał(a):  Poszukuję danych na temat infrastruktury przejść granicznych z Rosją i Białorusią . Gdzie mogę je znaleźć ? Za pomoc z góry dziękuje .

Znalazłem jak narazie raport z 2008 roku "Monitoring przejść W a r s z a w a , m a j 2 0 0 8 granicznych Unii Europejskiej" ale poszukuję aktualnych .

Próbowałeś w Wydziałach Infrastruktury UW Olsztyn i Białystok?. ,,Organem zobowiązanym do stałego utrzymywania wszystkich rodzajów przejść granicznych w stanie umożliwiającym przeprowadzenie sprawnej i skutecznej kontroli bezpieczeństwa, granicznej, celnej, sanitarnej, weterynaryjnej, fitosanitarnej, chemicznej i radiometrycznej oraz jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych jest właściwy miejscowo wojewoda". ,,Zakres obowiązków wojewody obejmuje również planowanie i realizację inwestycji w przejściu granicznym, w tym budowę infrastruktury nowotworzonych przejść."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS