Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śladami Watahy
23-12-2014, 13:13
Post: #1
Śladami Watahy
Śladami WATAHY - czyli spotkania z "żołnierzami" w Bieszczadach:







Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 16:40
Post: #2
RE: Śladami Watahy
wszystko ok, ale nie rozumiem jak to w końcu jest to z tą tajemnicą służbową odnośnie sposobu pełnienia służby, używanego sprzętu, itp. z jednej strony wielki nacisk bo nie wolno ujawniać a tu w takim filmie tak wiele szczegółów. Moim zdaniem za ujawnianie tak wielkiej liczby informacji które przedstawiane są w filmie, zwykły szary funkcjusz mógł by przytulić działkę albo zarzuty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2014, 00:06
Post: #3
RE: Śladami Watahy
Albo to jak nasze funki napier... wódę - to dopiero patologia. U mnie w Oddziale to już dawno jeden z drugim miałby zakaz wydawania broni do służby i kancelarię do odwołania. Mam rację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 20:29
Post: #4
RE: Śladami Watahy
"Wataha" 2. sezon. HBO pokazało pierwszą zapowiedź i zdjęcia z nowego sezonu serialu

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/watah...54326.html





Ostatnio będąc na szkoleniu w Kentucky miałem okazję poznać gwiazdę drugiego sezonu i to f-sza SG - nawet mieszkaliśmy razem w pokoju. Zagra w odcinku jak wjeżdża na peron pociągSmile

Pozdrawiam serdecznie kolegę Przemka "Alfa" z SanokaSmile Przy okazji przepraszam, że tak mało towarzyski jestem ..i zamiast chodzić po knajpach chadzałem po okolicznym błocieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2019, 13:49
Post: #5
RE: Śladami Watahy




Nadchodzi 3. sezon "Watahy" HBO podało przybliżoną datę powrotu serialu

https://www.serialowa.pl/215600/wataha-s...er-rebrow/

https://www.serialowa.pl/215208/wataha-s...-premiera/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2019, 21:18
Post: #6
RE: Śladami Watahy
Dzień dobry, cześć :),

jestem turystą rowerowym, blogerem podróżniczym, promotorem turystyki rowerowej. Może zainteresuje Was mój tekst, jaki popełniłem przy okazji premiery 3. sezonu Watahy - moim zadaniem było ułożyć trasę rowerową po miejscach, gdzie kręcono Watahę. Wyszło tak:

www.znajkraj.pl/bieszczady-jesienia-sladami-serialu-wataha

To 250 kilometrów kilkudniowej rowerowej wycieczki śladami Watahy ze startem i metą w Zagórzu, a z przystankami w Lesku, Rabem, Sinych Wirach, Ustrzykach, Smolniku, Michniowcu... i jeszcze w innych miejscach, gdzie kręcono serial.

A przy okazji - pięknie dzięki za Waszą codzienną pracę!

I jeszcze dziękuję tym z Was z Bieszczadów, którzy zamienili ze mną nieoficjalnie kilka słów podczas mojego pobytu tam. Może wpadnie Wam w oko ten post :)

Wszystkiego dobrego, spokojnej pracy :)

Szymon
Znajkraj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS