Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
równe traktowanie
31-12-2014, 12:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 12:33 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #61
RE: równe traktowanie
,,Robi się tak aby poczuli się jak na wakacjach".

No teraz to pojechałeś po tych delegowanych. Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 12:54 przez szumrak.)
Post: #62
RE: równe traktowanie
(31-12-2014 12:12 )qualin napisał(a):  SG to nie tylko stempel i zielona. Tak samo jak Ty piszesz mozna pisac w druga strone. Byles kiedys na statku w pojedynke odprawic kilkaset osob lub wspinales sie po prawie pionowym trapie na wysokosc 7-8 pietra z walizkami sprzetu w rekach, przeszukiwales statek pod katem narkotykow, siedziales w gblu na lotnisku i trzepales bagaze uzerajac sie z pijanymi turystami lub tez spedziles noc w celi z morderca, ktoremu odwalia palma i jedyny sposob zeby byl spokojny to siedziec z nim w celi bo inaczej wybucha i demoluje wszystko dookola, a moze miales na pierdlu tudziez w wiezniarce bandytow od handlu narkotykami i ludzmi, ktorzy caly czas powtarzaja, ze zapitola Ciebie i cala Twoja rodzine, a Twoj przelozony nie pozwala nawet ubrac kominiarki gdzie cala operatywka nie pokazuje twarzy, a Ty swiecisz swoim obliczem i tluczesz sie z delikwentem bo zachcialo mu sie zrobic z Toba sparing, a moze biegales w nocy po lesie za bursztyniarzami (pewnie nie wiesz ze bursztyn sie wyplukuje z ziemi woda pod cisnieniem i pod kilkoma cm gruntu jest pustka, w kazdej chwili moze sie zawalic i sobie wpadasz nawet na 16 metrow pod ziemie o ruchomych piaskach nie wspomne i oczywiscie w nocy nie widzisz po czym idziesz bo nikt Ci nie da noktowizora), ktorzy zaczynaja do Ciebie strzelac. Takich rzeczy mozna wymieniac pelno, ale jak widac dla niektorych SG to tylko zielona oraz stempel i tylko tam sie ciezko pracuje, reszta to wakacje i sielanka gdzie sie nic nie robi.
Proponuje czasem spojrzec troche dalej niz poza czubek wlasnego nosa. Kazda placowka to inna specyfika sluzby i nie mozna mowic, ze pracuje sie tylko na zielonej bo to kompletna bzdura jest.
Ja nie piszę, że Tobie jest lekko tylko piszę, że na wschodzie mamy ciężko a najgorzej denerwuje mnie to jak ktoś pisze, że nie prawda to bo macie Quady, goretexy i kolega był mówił, że fajnie lekko i ciekawie. To tak samo jak ja bym Tobie odpisał nie prawda nie da wpaść się pod piach, i noktowizora nie macie w nocy w 2014 roku, coś pleciesz nie wierzę, że tak Wam tam ciężko. Taki mały tylko szczegół i nie wiem czy to jest ważne ale nigdy na oczy nie widziałem Twojego oddziału czy placówki a nie mówiąc o specyfice służby, ale mój kolega tam był 10 dni i mówi że to nie prawda co piszesz na pewno zmyślasz i wyolbrzymiasz nie możliwe, żeby takie rzeczy w 2014 prawie 2015 roku. Siedzi taki kolega, czyta i włącza się w każdą dyskusję, opisuje wszystko tak jakby znał każdą sytuację, po prostu prawie to widzi z jednym szczegółem oczyma wyobraźni, a jak jest w realu wie o tym wyłącznie sam. Jak to mówią Kozak w necie, Cienki w Świecie!!!

Dla Wszystkich na północy, południu, wschodzie i zachodzie udanego Sylwestra, Szczęśliwego Nowego Roku !!! Zdrowia, Awansów, Etatów, Dodatków, Spokoju w domu i Służbie wszystkiego co najlepsze szczególnie dla tych ciężko pracujących którzy nie maja czasu na pisanie i będą tego Sylwestra i Nowy Rok spędzać, w porcie, na statku, na drodze, w lesie lub w pawilonie kontrolerskim albo dyżurce, ogólnie wszystkim żeby nie pominąć nikogo!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 13:00
Post: #63
RE: równe traktowanie
Spoko. Nie ma co się rozwodzić, ale nie ma co też użalać. Trzeba szanować robotę, bo nie jest źle. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 13:24
Post: #64
RE: równe traktowanie
(31-12-2014 13:00 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Spoko. Nie ma co się rozwodzić, ale nie ma co też użalać. Trzeba szanować robotę, bo nie jest źle. Big Grin
Racja, trzeba szanować bo polska jedna i czy to jej południe, wschód, zachód albo północ w cywilu nie ma miodu i z roku na rok co raz gorzej. Trochę się uniosłem ale po tych 10 -ciu latach mam własne zdanie na temat służby w mojej placówce, panujących zasad i realiów i wiem, że takie forum nie wiele zmieni tym bardziej, że prawdziwe problemy, żale, wylewa się pod krzaczkiem w lesie, w pawilonie, samochodzie czy w kancelarii pomiędzy dobrymi, zaufanymi osobami a w sumie dziś najlepiej i najbezpieczniej zachować te smutki, żale, frustracje dla siebie. Fora to nie miejsce na płacze, żale i skargi głównie na przełożonych, każdy myślący i trochę dłużej pracujący wie jak jest i wie, że pewne tematy dotyczące relacji podwładny, przełożony załatwia się osobiście, wtedy jest szansa na kompromis a takie beczenie na forum nic nie zmieni tylko może napytać jeszcze większej biedyWink Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego w tym Nowym 2015 (bez podwyżekSmile) oczywiście mediów, cen i w ogóle, bo podwyżek uposażenia pewne, że nie będzie choć jedna pewna!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2015, 18:47
Post: #65
RE: równe traktowanie
to gdzie jest najlepiej?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2015, 20:28
Post: #66
RE: równe traktowanie
Zalezy co rozumiesz przez najlepiej. Dla jednego bedzi esuper jak bedzie mogl chodzic po gorach, dla innego jak poplywa sobie po morzu lub po rzece, inny wolalby siedziec i bic stemple, jeszcze inny nazdorowac sol i kontrolowac bagaze, inny chcialby byc jak komandos z wzd, a jeszcze inny marzy tylko o parzeniu kawy i przesiedzeniu jakos 8 godzin Wink
Dla kazdego cos dobrego sie znajdzie. Najwazniejsi i tak sa ludzie w pracy, jak jest zgrana ekipa i normalni przelozeni to nawet najgorsza robota sprawia przyjemnosc, jak ekipa jest do bani to czlowiek nie ma ochoty wstawac do pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 18:30
Post: #67
RE: równe traktowanie
temat zaczął się od narzekania na nowych f-sz . chyba jednak Ci nowi nie są tacy źli ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS