Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba na granicy wewnętrznej
11-01-2015, 20:00
Post: #1
Służba na granicy wewnętrznej
Witam. Czy są na forum funkcjonariusze którzy pełnią słuzbę w PSG Kielce? Chodzi mi o specyfikację służby w placówcę czym tam ludzie się zajmują. Chciałbym się tam przenieść obecnie robię na wschodzię na przejściu I linia od czasu do czasu zielona. Czy potrzebne jest doświadczenie na II lini w takich placówkach na wewnętrznej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 21:00
Post: #2
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Jak robisz na przejsciu na I linii to mozesz isc wszedzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 11:16
Post: #3
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Będąc na pierwszej linii granicy zewnętrznej UE na pewno masz większą wiedzę i doświadczenie niż 90% funków z wewnętrznych Placówek. Życzę powodzenia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 22:53
Post: #4
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Tylko z tego co wiem to słabo z wolnymi etatami w Kielcach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 21:53
Post: #5
RE: Służba na granicy wewnętrznej
A posiada ktoś z kolegów wiedzę na temat służby w PSG w Poznaniu? Pewnie też krucho z etatami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 12:36
Post: #6
RE: Służba na granicy wewnętrznej
a da się w ogóle przenieść na wewnętrzną i bąki zbijać?

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 17:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2015 17:33 przez quasimodo1.)
Post: #7
RE: Służba na granicy wewnętrznej
(20-08-2015 12:36 )mlody kot napisał(a):  a da się w ogóle przenieść na wewnętrzną i bąki zbijać?

Z cywila w 2015 w Nadodrzańskim mają przyjąć do służby "całe" 35 osób , z przeniesieniami z innych służb też nie powinno być problemów - powód ? - czas nie ubłagalnie biegnie naprzód - z wysługą odchodzą na emki - nie ma komu robić - znam jedną placówkę gdzie średnia stażu wszystkich funków - 7-8 lat Smile - za wyjątkiem komendanta z 25 latami i kiero grupy 27 lat . http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...iczna.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2015, 10:24
Post: #8
RE: Służba na granicy wewnętrznej
miód . ale szybciej przyjmą z "zewnątrz" (hahaha) niż przeniosą kogokolwiek ze wschodu.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2015, 21:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2015 15:27 przez Matarez.)
Post: #9
RE: Służba na granicy wewnętrznej
(20-08-2015 12:36 )mlody kot napisał(a):  a da się w ogóle przenieść na wewnętrzną i bąki zbijać?

Gdybym Cię miał na wyciągnięcie ręki dostałbyś w dziób Angry Z powodu taki ćwoków ja ty ( celowo z małej litery !) srających we własne gniazdo większość społeczeństwa ma nas w głębokim poważaniu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 15:03
Post: #10
RE: Służba na granicy wewnętrznej
prawda w oczy kole.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 16:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2015 16:44 przez ezech.)
Post: #11
RE: Służba na granicy wewnętrznej
twoja prawda, jego prawda czy może moja prawda Smile
g...no prawda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 16:54
Post: #12
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Ale tak po prawdzie wewnetrzna vs zewnetrzna to jak muminki vs milczenie owiec... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 17:15
Post: #13
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Prawda jest taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 18:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2015 18:32 przez Johnyq.)
Post: #14
RE: Służba na granicy wewnętrznej
(22-08-2015 21:36 )Matarez napisał(a):  
(20-08-2015 12:36 )mlody kot napisał(a):  a da się w ogóle przenieść na wewnętrzną i bąki zbijać?

Gdybym Cię miał na wyciągnięcie ręki dostałbyś w dziób Angry Z powodu taki ćwoków ja ty ( celowo z małej litery !) srających we własne gniazdo większość społeczeństwa ma nas w głębokim poważaniu...
Też jestem za opcja dania w dzióbBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinAngryAngryAngryAngry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 19:03
Post: #15
RE: Służba na granicy wewnętrznej
(24-08-2015 16:54 )keyser soze napisał(a):  Ale tak po prawdzie wewnetrzna vs zewnetrzna to jak muminki vs milczenie owiec... Wink

Już kiedyś była gadka na ten temat Smile Fakt po miedzy w krzakach w mrozie czy w upale nikt nie siedzi . Prawdę mówiąc to na całej zachodniej i kawałek południowej jest raptem 1400 funkcjonariuszy razem z komendą OSG , nie wiem ilu w śląsko -małopolskim . Porównaj to sobie do całej zewnętrznej - jest różnica . Zgadza się że wielu przytuliło nic nierobiące etaty - ale jest tak wszędzie i na pewno także na zewnętrznej .A efekty , fakt sprzed 3 lat - Smile można porównać styczeń -wrzesień 2012 Smile https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hph...e=5669EDDF
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 19:07
Post: #16
RE: Służba na granicy wewnętrznej
(19-08-2015 21:53 )sierżant01 napisał(a):  A posiada ktoś z kolegów wiedzę na temat służby w PSG w Poznaniu? Pewnie też krucho z etatami?

Etaty są w każdej grupie. Wydaje mi się, że w tej chwili jest około 25 wakatów i liczba będzie rosła, chyba, że z 35 osób, które mają przyjść do NoOSG przyjdzie kilka osób (podobno ma ich być 10).
Co do służby to wydaje mi się, że nie jest źle. Ze względu na specyfikę grup, każda służba ma plusy i minusy. Pisząc prośbę o przeniesienie, można wnosić o przyporządkowanie do określonej grupy. Kadra kierownicza też nie jest taka zła, podobno mają spoko Komendanta.
Życzę powodzenia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 16:45
Post: #17
RE: Służba na granicy wewnętrznej
No to całkiem sporo etatów. Tylko czy jest szansa żeby mnie przenieśli? Wiadomo, że jak nie spróbuję to się nie dowiem. Czy ten wariograf dużo osób nie zdaję? Czy to raczej czysta formalność?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 17:27
Post: #18
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Jak masz czyste sumienie wariograf przejdziesz bez problemu - choć nie jest to przyjemne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 18:14
Post: #19
RE: Służba na granicy wewnętrznej
Nie mam niczego na sumieniu także mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Czy w SG mogą mnie w przyszłości przenieść z jednej jednostki do innej? Jak to wygląda w praktyce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2016, 20:53
Post: #20
RE: Służba na granicy wewnętrznej
(20-08-2015 12:36 )mlody kot napisał(a):  a da się w ogóle przenieść na wewnętrzną i bąki zbijać?
Koteczku z nad Buga jak byś bączków nie zbijał to bym nie miał roboty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS