Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zwiększenie wysługi
17-01-2015, 19:03
Post: #1
zwiększenie wysługi
Witam słyszałem że jest możliwość zwiększenia wysługi za okres kiedy chodziło się jeszcze do szkoły, a rodzice jeśli posiadali gospodarstwo rolne i jak pomagało się na tym gospodarstwie to mogą ci to doliczyć do wysługi. Czy ktoś w ten sposób zwiększał sobie wysługę? Jeśli tak to proszę o informacje jakie dokumenty są potrzebne i jakie warunki należy spełnić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 20:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2015 20:13 przez górol.)
Post: #2
RE: zwiększenie wysługi
(17-01-2015 19:03 )al00000 napisał(a):  Witam słyszałem że jest możliwość zwiększenia wysługi za okres kiedy chodziło się jeszcze do szkoły, a rodzice jeśli posiadali gospodarstwo rolne i jak pomagało się na tym gospodarstwie to mogą ci to doliczyć do wysługi. Czy ktoś w ten sposób zwiększał sobie wysługę? Jeśli tak to proszę o informacje jakie dokumenty są potrzebne i jakie warunki należy spełnić

Jest możliwość maksymalnie doliczenia 4 lat ( my to nazywamy " pasieniem krów " ) ,Wszystkiego można się dowiedzieć w swoim Urzędzie Gminy.
Ja załatwiłem w jeden dzień.
Warunki:
1. Od 14 roku życia do czasu podjęcia pierwszej pracy
2. Jeżeli w szkole korzystałeś z internatu to odpada.
3. Bierzesz 2 świadków (mogą być sąsiedzi) którzy poświadcza w Urzędzie Gminy że pomagałeś.
4. Zaświadczenie (wypis z rejestru gruntów )
5.Pismo z załącznikami do K-ta Oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2015, 16:15
Post: #3
RE: zwiększenie wysługi
jak chcesz, to daj mejla, wyslę ci wzory dokumentów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 21:00
Post: #4
RE: zwiększenie wysługi
(18-01-2015 16:15 )gruby napisał(a):  jak chcesz, to daj mejla, wyslę ci wzory dokumentów.

artekrenata@op.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS